Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pany jeszcze raz potrzebna pomoc przy trofiku za 5 zadań coopie, brakuje jednej osoby, ktoś chętny? :lapka:

 

Ja z chęcią dołącze. PS4. O każdej porze, freshu69 

 

 

 

 

 

 

Pany jeszcze raz potrzebna pomoc przy trofiku za 5 zadań coopie, brakuje jednej osoby, ktoś chętny? :lapka:

Jak PS4 to chetnie pomoge, z tym, ze bede dopiero ok 22:30-23 dzis i jutro.
UU troche późno, a w późniejszym terminie dasz radę trochę wcześniej?

Tak. Od piatku do niedzieli bede po poludniu juz w razie czego :)

 

Pany wczoraj ziomek zrobił to trofeum z jakimiś randomami, ale jakby co to mogę pomóc jak ktoś będzie potrzebował :lapka:

Odnośnik do komentarza

Gdzieś czytałem,że niby wystarczy aby jeden miał tak porobione misje,wszyscy wchodzą do niego do gry,idą zdać misje i wpada. Ale ręki nie dam sobie uciąć. Można spróbować. Najwyżej zrobi się te parę misji. Jakbyśmy mieli skład to od razu byśmy podeszli do hordy bozaka?

Odnośnik do komentarza

Tak, ja tak zrobilem. 5 misji robisz prawie do konca, zostawiasz sobie tylko sama koncowke w kazdej z nich np. Zostaje Ci tylko dostarczenie towaru do odbiorcy itp. no i tak robisz 5 misji, zapraszasz 3 osoby i gdy juz sie polacza, lecisz pozanosic towary i odebrac nagrody. Osobom, ktore sie dolaczyly do Ciebie a nie mialy tego trofeum, tez ono wpada, takze kazdy wygrywa :)

Odnośnik do komentarza

Obecnie jest jeszcze szybszy sposób na zrobienie poliamorii (akurat robiliśmy w weekend, special thx to Ked_Tom za ogólną pomoc).

 

Jest misja "Tunel w Świetlistej Górze" czy jakoś tak- w slumsuch na południu mapy. Wystarczy ją przejść 5 razy z rzędu i trofeum wpada. Oczywiście jest to glitch, więc trzeba się spieszyć żeby nie załatali :D

Żeby było szybciej, można ją robić tak: jedna osoba czeka przy drzwiach, aż pozostała trójka zbierze potrzebne medykamenty. W momencie kiedy ostatnia osoba zbierze ostatnią paczkę, daje znać temu przy drzwiach, on przytrzymuje kwadrat (PS4) i nagle misja się kończy. Naprawdę jest to 15 min roboty.

 

Mogę pomóc, gram codziennie w DL ok 23.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Ja nadal jestem chętny tylko powiedźcie kiedy gramy ;)

 

Na chwilę obecną skład do coop'a jest taki:

-Ja

-Folion

-Hav7n

-creatinfreak

 

 

No i git. To ustalmy datę. Mi najbardziej by pasowało wieczorami po 20. Albo w tą sobotę koło 11-12 jeżeli do pracy nie będę musiał iść, ale to będę wiedział dopiero w piątek po południu.

 

Dla mnie ten weekend odpada bo pracuje ale nastepna sobota jestem dostepny caly dzien :)

Odnośnik do komentarza

System jest. Wystarczy,że ktoś zrobi te 4 misje i nie zaniesie ich do zakończenia. A do daty niech każdy daje propozycje. Hav7n nie pasuje weekend. Mi by pasowało w sobotę. Jutro od 13-16. W następnym tygodniu najlepiej wieczorami, ewentualnie mógłbym się dostosować i poświęcić godzinkę od 15 ale to bym musiał wiedzieć konkretnie kiedy.

Odnośnik do komentarza

Ja na dobrą sprawę mogę grać w podobnych terminach i godzinach jak Ty - szczególnie pasują mi wszystkie przyszłotygodniowe wieczory. Misji do zrobienia jest pięć a nie cztery - rozumiem, że ten "wybraniec" musi zacząć grę od nowa? Czy może wykonać pięć jakichkolwiek misji i nie "zdawać" ich u zlecających? A co jeżeli pozostali będą mieli te misje już zaliczone?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Skończyłem podstawkę DL, ale chciałbym jeszcze pograć troszkę i coś tam porobić. Natomiast kusi mnie też DLC. Wiem, że się importuje postać, ale czy jak zacznę dodatek to już nie będę mógł sobie odpalić podstawki i grać tą postacią? Jak to z tym jest? 

Odnośnik do komentarza

 

System jest. Wystarczy,że ktoś zrobi te 4 misje i nie zaniesie ich do zakończenia. 

 

Nie trzeba tak robić (poza tym nie 4 tylko 5 misji), przecież napisałem Wam na poprzedniej stronie jak można najprościej i najszybciej zrobić to trofeum.

 

Daras, Twój sposób opisałeś jako glitch, który niedługo może być załatany i "piętnaście minut roboty". Sposób ze zdawaniem niedokończonych, wcześniej przygotowanych questów zajmuje jakieś 7 minut, więc...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...