Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak, ta gra to dobry detox po tych wszytkich rakach sandboxach ubi/square enix. 

Też narzygałem się grami tego typu i nic mnie nie przygotowało, że giera będzie tak ambitna. Przede wszystkim nie trzyma za bardzo za rączke i początek to niezły survival dopiero później wraz z rozwojem postaci zdobywamy lepsze bronie i ulepszamy je. Fabuła i postacie jest taka troche cliche ale gameplay i mnogość zadań wszystko wynagradza.

W sumie gre kupiłem tylko dlatego bo ludzie tutaj ją bardzo polecali absolutnie nic mnie do niej nie ciągneło i ciesze się, że dałej jej szansę najlepiej wydana stówa i chyba moja ulubiona gra na ps4 obok BB.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnogość zadań? Może i jest ich sporo, ale ich powtarzalność powoduje, że po krótkim czasie odechciewa się je robić. Gameplay jest ciekawy, taki mirror's edge w świecie opanowanym przez zombie. Fabuła w tej grze jest beznadziejna (ale przecież nie po to się ją kupuje), a jeśli dosyć trudny początek cię nie odrzuci, to w dalszych etapach możesz mieć dużo zabawy z odcinania głów hordom zombiaków. Generalnie gierka to takie 6/10, ale na pewno lepsza niż jakieś asasiny czy inne ścierwa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bansai dzielny kawalerze, chętnie pomogę. :drinks: Mam rozszerzoną edycję.

Niezdecydowanym grę polecam. Dying Light z dodatkiem kosztuje raptem kilkadziesiąt złotych, a całość zapewnia rozrywkę na bardzo wysokim poziomie. Kapitalnie wygląda (nie masz wrażenia, że grasz w usprawnioną graficznie grę z poprzedniej generacji), jest klimatycznie (szczególnie podczas nocnych wycieczek), a zakończenie The Following - klasa. Nie obraziłbym się gdyby na targach zapowiedzieli kontynuację.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Platynka wbita, 100% w The Following rowniez wbite. Coz moge powiedziec, gra sie w to dalej tak samo przyjemnie jak w dzien premiery, rozwalanie melonow zombiakow jest wciaz bardzo satysfakcjonujace, glos Chrisa Redfielda wciaz ckliwy, tak samo jak historia, ale ma to swoj urok, wiecej pisac nie trzeba w sumie, bo tylko bym powtarzal to co kiedys pisalem w tym temacie. Moge jeszcze dodac ze dodatek jest swietny, model jazdy buggy jest znakomity, teren obszerny wiec mozna bylo troche poszalec i walcowac zombiaki przy pomocy grilla i nitro, czysta przyjemnosc.

 

Mam nadzieje ze Techland zapowie kontynuacje na tegorocznym E3, minely juz ponad 2 lata od premiery, fajnie by bylo poznac ich dalsze plany.

 

A na koniec jeszcze krotki montazyk z powrotu do  H A R R A N

 

 

@Farmer

 

:Coolface:

 

Odnośnik do komentarza

Jak temat odkopujecie to szybko napisze że z ravenem dzisiaj startujemy z coopem. Będziemy powoli sobie pewnie ze 2 miesiące kampanie (i dlc) robić. Jak ktoś będzie chciał dołączyć na 3 dawajcie znać. Oczywiście wersja na xbox one. 

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że granie z Bansaiem nie przyniesie nic dobrego. Nawet typ nie podziękował za pomoc przy wbijaniu platyny. Classic Bansai. Mógł wrzucić fragment z obsługi Czesiu's super zombie grenade ale nie...

 

Za ta trofke to na kolanach powinienes do Sosnowca zapierdalac ze mi sie chcialo na PSNie do randomow cokolwiek pisac i jednego przekupywac xD

 

Gdzies mi mignal wywiad, ze predko nie dostaniemy nowej czesci - nie wiem czy nie byloby to spowodowane ograniczeniami tych konsol. Cos mi swita, ale nie jestem pewien. xd

 

Troche slabo... zadowolilbym sie nawet podobna grafika tylko w innym settingu.

Odnośnik do komentarza

 

Wiedziałem, że granie z Bansaiem nie przyniesie nic dobrego. Nawet typ nie podziękował za pomoc przy wbijaniu platyny. Classic Bansai. Mógł wrzucić fragment z obsługi Czesiu's super zombie grenade ale nie...

 

Za ta trofke to na kolanach powinienes do Sosnowca zapierdalac ze mi sie chcialo na PSNie do randomow cokolwiek pisac i jednego przekupywac xD

:yao:  Przecież byli chętni do co-opa. Wystarczyło się umówić na konkretny dzień, a akcja z randomami udała się przypadkiem. No i musiałeś sporo poświęcić dla tego typa. Proszę cię. Przez ciebie musiałem oddać kozak-topór na którym typ spokojnie przejdzie gierkę, a ty mu wywaliłeś jakiś słabą kosę. 

Odnośnik do komentarza

Jak temat odkopujecie to szybko napisze że z ravenem dzisiaj startujemy z coopem. Będziemy powoli sobie pewnie ze 2 miesiące kampanie (i dlc) robić. Jak ktoś będzie chciał dołączyć na 3 dawajcie znać. Oczywiście wersja na xbox one.

Właśnie tu wbiłem o tym pisać :lapka:

bluber ogarnij priorytety i gramy

Odnośnik do komentarza

@Farmer

 

Ehh, tak zle i tak zle. :frog:

 

Chcesz to Ci moge zlota katane dac z tego golden giveaway'a :rose:

 

Jeżeli mają ambicje zrobić coś więcej, niż dokładnie to samo, tylko w innej kolorystyce z dwójką z przodu, to tylko się cieszyć.

 

Niby masz racje, ale jesli taka mentalnosc przelozy sie na dlugi okres oczekiwania to moga sie na tym troche przejechac, mysle ze marka zdobyla troche fanow, ale chyba nie na tylu zeby odstawic tutaj Rockstara i przez kilka lat milczec.

Odnośnik do komentarza

http://www.playstationlifestyle.net/2016/07/12/dying-light-sequel-has-8-5-million-players-techland-wont-rush/
 

 

Since the IP belongs to us, there is no external pressure to rush out another installment. Our main obligation is to the fans and to ourselves to create and release something amazing when it’s ready. We want to ensure that the next big thing in Dying Light is built around ideas and concepts that really push the game to the next level.
Read more at http://www.playstationlifestyle.net/2016/07/12/dying-light-sequel-has-8-5-million-players-techland-wont-rush/#Ws4CyWMID5I9zh8P.99

Ale jestem pewien, ze tez gdzies mi migneło o tym, ze nie wiedza czy mozliwosci akutalnych konsol wystarcza na druga czesc.


Ja poproszę wingsuit.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

 

Jak temat odkopujecie to szybko napisze że z ravenem dzisiaj startujemy z coopem. Będziemy powoli sobie pewnie ze 2 miesiące kampanie (i dlc) robić. Jak ktoś będzie chciał dołączyć na 3 dawajcie znać. Oczywiście wersja na xbox one.

Właśnie tu wbiłem o tym pisać :lapka:

bluber ogarnij priorytety i gramy

 

 

kurcze no dzisiaj nie dam rady, w weeknd panownie

Odnośnik do komentarza

Dying Light to ich obecnie, bezdyskusyjnie najlepsze IP. Ja się tam im nie dziwię, że nie chcą lecieć jak koń za marchewką z następną odsłoną po Dead Islandach też wyciągnęli pewnie dużo wniosków.

 

Rockstar to jednak inna półka, tamci mogą pokazać środkowy palec w stronę fanów i tak wiedzą, że nowa odsłona za 5 lat i tak się świetnie sprzeda.

Odnośnik do komentarza

@Bansai teraz to ty musisz przeprosić. PRZEPROŚ! 

Twoja złota katana? Teraz to próbujesz mnie obrazić chyba. Przecież jest dostępna dla każdego, wystarczy wejść na stronę. Plus skaluje się do poziomu gracza więc przy mojej twoja co najwyżej nadaje się do smarowania pieczywa  :ragus:

Ech nie dość, że wredne i niemiłe to jeszcze obraża :frog:

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem już jak fajna potrafi być ta gra w coopie. Dzisiaj 2,5 h zleciało szybciutko a i gra się łatwiej we dwóch. Jak jeden zginie to drugi zawsze dokończy zadanie. Świetna odskocznia od innych gier nastawionych na fabułę. Tutaj skipuje większość scenek bo to parkour i rozwałka jest kwintesencją rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...