Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie hejtuje ja ją już po prostu kiedyś skończyłem. Skipować nie będę dlc bo podobno fajna historia. A w podstawce to była sztampa. Głównych scenek i tak nie przewijam z powodu ravena ale poboczne questy to wszystkie nudne może poza gazim. Przynieś, wynieś i pozamiataj w 3/4 questów w dodatku bez ciekawego twistu. Wiecie ja lubię fabułę w grach i potrafię docenić ciekawe questy (wiedźmin), bardzo ciekawą narracje z czytaniem wszystkiego (alien czy dishonored), fajnych bohaterów i relacje między nimi (persona) czy po protu interesujące filmiki (yakuza i niektóre gry od telltale).  W dying light fabuła jest dodatkiem do głównego dania. Wolę grę z świetną mechaniką która i po 30 h się nie nudzi od gry z interesującą fabułą ale (pipi)ową resztą jak Horizon Zero Dawn. Także nie narzekam a chwalę grę :) 

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka krążące wokół jednego zagadnienia - grafika.

 

No i właśnie, jak oprawa? To głównie do osób które grają teraz po raz pierwszy lub wróciły do DL. Wizualnie gra nadal robi?

 

Kolejna rzecz: widziałem sporo porównań starających się wykazać (rzekome) różnice w wersji podstawowej oraz rozszerzonej DL? Czyli jak? Gra została dopakowana pod tym względem i pomiędzy poszczególnymi jej wersjami pojawiły się różnice w oprawie?

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka krążące wokół jednego zagadnienia - grafika.

 

No i właśnie, jak oprawa? To głównie do osób które grają teraz po raz pierwszy lub wróciły do DL. Wizualnie gra nadal robi?

 

Kolejna rzecz: widziałem sporo porównań starających się wykazać (rzekome) różnice w wersji podstawowej oraz rozszerzonej DL? Czyli jak? Gra została dopakowana pod tym względem i pomiędzy poszczególnymi jej wersjami pojawiły się różnice w oprawie?

 

Nie widzę różnic między oprawą z dodatkiem i bez niego ale ja grałem w podstawkę 2 lata temu. Co do grafiki to nadal jest ładnie. Szczególnie światło w grze (żal że nie ma hdr bo gra do tego idealna) i nocą przemieszczanie się po mieście. Warto grać z dlc bo dużo dodali widzę też że bardzo ładnie połatali. Nie wiem jak było na premierę na xbox one ale teraz grając w co opie i robiąc duży rozpierdziel spadków nie uświadczyłem. Na ps4 pamiętam że początkowo była czkawka. No ale gra z dlc i kilkoma patchami to bajka. Technicznie nic do zarzucenia mieć nie można. Kod sieciowy też super bo w co opie towarzysz nie znika, przenika przez obiekty czy nie teleportuje się. Coś co często w coopach się zdarza niestety :)

 

 

@up

nie ma split screena tylko online

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

POtwierdzam - wersja na xboxa chodzi jak złoto, bez spadków. Do tego w grze jest cudowna grafika. fantastyczna noc (nawet lepsza niz w DD gdzie noc to jest naprawdę noc). Ogólnie dla mnie TOP 3 na ten moment tej generacji, niesamowicie się pozytywnie zaskoczyłem tym tytułem. Długa, piękna, zaje.biscie grywalna. dziekuje za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o PS4/Xone to 1) Nier 2) Volgarr 3) DL, dalej Nioh, U4. Sporo jeszcze przede mną jak W3, Bloodborne czy inne wiec na ten moment wyglada to tak jak podałem. Jesli Wii U brałbym jeszcze pod uwagę to akurat TOP 3 zajmują wszystkie gry z tej konsoli :P Bo XCX, B2 czy MH3U i NSMB nic nie pobiło, nawet Nier.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o PS4/Xone to 1) Nier 2) Volgarr 3) DL, dalej Nioh, U4. Sporo jeszcze przede mną jak W3, Bloodborne czy inne wiec na ten moment wyglada to tak jak podałem. Jesli Wii U brałbym jeszcze pod uwagę to akurat TOP 3 zajmują wszystkie gry z tej konsoli :P Bo XCX, B2 czy MH3U i NSMB nic nie pobiło, nawet Nier.

 

Wez zagraj w Yakuze 0 :/

 

Mam pytanie - w sklepie PSN widzę, że leży dodatek The Following w edycji rozszerzonej - pytanie czy gra będzie działać bez podstawki? A jeżeli nie to czy da się takową wyrwać w wersji cyfrowej, bo przeglądam sklep i jakoś jej nie widzę :dynia:

 

The Following Edycja Rozszerzona to nic innego jak pelna wersja + wszystkie dodatki, dziwnie to nazwali, ale tak to dziala, gdybys mial jeszcze jakies watpliwosci to moge dodac ze dopiero co splatynowalem gierke w tej 'edycji' wiec jestem pewien tego co mowie.

 

@Amer

 

Graficznie jest bardzo ladnie, ma swietna atmosfere, niesamowita noc, genialna fizyke i jak deszcz spadnie to masz ochote isc po parasolke. Takze tak, gra dalej 'robi', ale papy z dachu nie zerwie na pewno po takich grach jak Uncharted czy Horizon.

 

Na dzien dobry polecam wylaczyc chromatic aberration i grain filter jakby co, zbedne filtry.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie w tej grze wpieniał brak manualnego save'a? Pamiętam jak zużyłem na zombie mutanta sporo stuffu, a zginąłem przez glitch fizyki, jak on był na 3-4 hity. Po loadingu on miał pełne zdrowie, a ja rzecz jasna bez przywrócenia rzeczonego stuffu.

Nie wspominając, że gra po wyłaczeniu witała nas w innej bezpiecznej strefie niż kończyliśmy.

A wystarczyło dać choćby 5 slotów na zapis i byłoby git.

Odnośnik do komentarza

Dobra a ktoś testował opcje taka, że grał w podstawkę, skończył i pózniej importował do pudełkowej wersji The Following save? Śmiga tak?

 

Niestety, ale tak to nie działa, a wielka szkoda, bo kiedyś byłem zmuszony sprzedać premierówkę, którą zdążyłem splatynować.

Po jakimś czasie odkupiłem sobie wersję Enhanced i... muszę grać od nowa, bo save niekompatybilny :(

Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy goni horda zarażonych w nocy a mi zabraknie kondycji na chwilę :banderas. To najlepsza gierka o zombie w ostatnich latach. Juz sam pomysł jest świetny. Ten parkour i wiele opcji rozwalenia sztywnych to coś ekstra. Graficznie nadal na topie.

 

A najlepsze jest to, że po prawie dwukrotnym zaliczeniu podstawki został mi jeszcze cały The Following.

Odnośnik do komentarza

Dodatek to nie jest pierdoła, szczegolnie jesli fabulka kogos zainteresowala, pokazuje w jakim kierunku prawdopodobnie ruszy dalej seria. I jesli mam byc szczery, za cholere nie spodziewalem sie takiego zakonczenia, Techland zrzucil dosc ironiczny twist ktory mocno kontrastuje z ckliwą aczkolwiek przyjemną historią w podstawce.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra a ktoś testował opcje taka, że grał w podstawkę, skończył i pózniej importował do pudełkowej wersji The Following save? Śmiga tak?

 

Niestety, ale tak to nie działa, a wielka szkoda, bo kiedyś byłem zmuszony sprzedać premierówkę, którą zdążyłem splatynować.

Po jakimś czasie odkupiłem sobie wersję Enhanced i... muszę grać od nowa, bo save niekompatybilny :(

 

Na ps4 jak kupiłem enchanced edition to pierwsze co po zainstalowaniu gry mnie zapytała czy chcę stare sejwy zaimortować z podstawki, i na tych sejwach dobiłem platyne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.