Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie dodatek jest słabszy od podstawki. Owszem jest ogromna mapa i buggy, ale moim zdaniem mniej różnorodna niż podstawka. No i ten brak szybkiej podróży do każdej bezpiecznej lokacji/wieży też mnie bolał, szczególnie jak buggy mi się rozwalił. Nie miałem ochoty łazić po tak wielkiej mapie. W dodatku fabularnie jest naprawdę słabo, misje poboczne również na jedne kopyto, a niestety trzeba zrobić chociaż ich część aby popchnąć wątek główny do przodu. Nie lubię takich zabiegów. :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam już 90% dodatku i baja - jest jeszcze lepiej niż w podstawce. Świetny jest ten patent z pojazdem, mapa tez genialna. Trochę fabularnych misji za mało ale ogólnie wszystko na plus. Jedyne czasem denerwuje zapieprzanie do auta po parę minut, a tak to eleganckie dlc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na początku lepiej się nie angazuj w walki z zombiaki tylko staraj się unikać starć i lootuj wszystko co się da. Biegaj po dachach, sprawdzaj mieszkania i tak dopóki nie odblokujesz kilku przydatnych ruchów postaci jak rzut albo podwójny kop z wyskoku. Wtedy to już możesz się bawić. Rzutem można skutecznie załatwiać kilku targajac je prosto na kolce i exp sam rośnie.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Właśnie to jest fajne, że w Dying Light przynajmniej na początku, jest ten klimat survivalu, a parkour to nie tylko bajer, żeby było trendy, ale faktycznie niezbędne narzędzie do przeżycia.

Później jak już podlevelujesz postać i znajdziesz lepsze żelastwo to tylko noc będzie stanowić wyzwanie, a jeszcze później - będziesz bawił się mięsem nawet po zmroku - w każdym razie początki są mega klimatyczne i w odróżnieniu od Dead Island nie jesteśmy terminatorami od startu.

Odnośnik do komentarza

To jest za(pipi)iste w dl ze cały czas gra jest wyzwaniem - nie da się bardzo przepakowac postaci, a zwłaszcza w dodatku gdzie nonstop jest dobry survival bez odpowiedniej taktyki.

A początek, jak zacząłem na hardzie to byl problem z nawet jednym zombiakiem i sporo, bardzo sporo czasu sprawiała mi nawet mała grupka problemy.

Gdzie jest sequel kur.va mac!

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Dodatek jest ogólnie trudniejszy. Widać to chociażby po tych ultra specjalnych zombiakach. Za to podstawka nie jest jakoś specjalnie trudna. Owszem, ma spory prób wejścia i na początku lepiej jest uciekać aniżeli walczyć ale potem jak się rozwinie postać, zdobędzie linkę i lepsze bronie to zombiaki się ciacha bez żadnego problemu. Tylko, że jak nie trzeba to nie walczyłem bo ileż można. 

Odnośnik do komentarza

Jak gierka się na PS4 sprawuje? Widziałem, że miewa problem z odblokowywaniem framerate'u w różnych sytuacjach i wszystko zaczyna trochę pływać (skakanie między 30 a 60fps najprzyjemniejsze nie jest). Mocno to zauważalne czy może w końcu naprawili?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...