Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem wcześniej o tym, że nie mogę pobrać save z chmury na PS4 - jak się okazało mam inną wersję gry niż poprzednio.
Dlatego chciałbym się zapytać osób, które mają wydanie rozszerzone - czy wasze save są z "EU" w nawiasie? 
Planuje kupić tą edycje z wszystkimi dodatkami, ale nie chciałbym przechodzić całej gry od nowa. 

Zdjęcie:
Coś takiego
http://imgur.com/yLxoObq

Odnośnik do komentarza

Pisałem wcześniej o tym, że nie mogę pobrać save z chmury na PS4 - jak się okazało mam inną wersję gry niż poprzednio.

Dlatego chciałbym się zapytać osób, które mają wydanie rozszerzone - czy wasze save są z "EU" w nawiasie? 

Planuje kupić tą edycje z wszystkimi dodatkami, ale nie chciałbym przechodzić całej gry od nowa. 

 

Zdjęcie:

Coś takiego

http://imgur.com/yLxoObq

Nie odpowiem Ci merytorycznie na zadane przez Ciebie pytanie bo ja tego po prostu nie wiem ale napiszę Ci, że ponowne przechodzenie podstawki to najlepsze co mogło mnie spotkać - odkryłem i wycisnąłem z gry o wiele więcej niż przy pierwszym przejściu "po łebkach" i powiem Ci szczerze, że warto.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

kurde ale to trudne jest. Gram sam na normalu, 10% fabuły a już ze dwa razy wyłączałem wku**iony..w sumie fajnie się popyla po mieście ( of course w dzień ) . Ktoś ma jakiś kilka porad na początek? bo muszę się zaprzeć i przejść, nie po to wybuliłem hajs na Enhanced Edition :)

Odnośnik do komentarza

Na początku trzeba być cały czas w ruchu i odblokowywać bezpieczne strefy (żeby mieć blisko do schronu). Zostaw też narazie misje poboczne, żeby poprzez fabułę rozwinąć w miarę postać. Potem to już bułka z masłem (szczególnie po zdobyciu broni palnej- polecam jej używać dużo i często oraz uzupełniać naboje).

Odnośnik do komentarza

A mi wypadałoby w końcu odzyskać ten tytuł do kolekcji (ostatnie brakujące ogniwo z zestawu, który kiedyś byłem zmuszony sprzedać), bo co prawda platynka już dawno wbita, ale 100% kusi, no i Following chętnie bym obczaił.

Problem tylko w tym, że musiałbym grać od nowa, bo posiadałem wersję z francuskiej dystrybucji, a podobno sejwy są niekompatybilne z polską edycją.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...