Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest zablokowane 30fpsów na PS4? Bo ja jakiegoś pływania czy przycięć nie zauważyłem.

Jest zablokowane, ale z tego co widziałem, to lock potrafił się wyłączać momentami i gra skakała wtedy z 30 na 60fps momentami, co było dość nieprzyjemne. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem szczerze mówiąc. Byłem ciekawy, czy faktycznie jest to upierdliwe, czy problem wygląda tylko źle jak się patrzy na analizy framerate'u, ale podczas grania nie zauważa się tego specjalnie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, grałem w swoją edycję enhanced The Following i grało się wybornie, żadnych spadków animacji czy jakiś wzrastających framerate i to na zwykłym PS4 nie odczułem, gra technicznie jest dobrze zrobiona, nie ma co dygać, a siekanie zombiaków maczetami to jest czysta poezja, gameplay stoi na wysokim poziomie czy to w solo czy to ze znajomymi, co by nie mówić to jest chyba najlepsza zrobiona gra o zombiakach tej generacji, tak czy siak warta ogrania giereczka  :lapka:

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Właśnie nie o spadki chodzi, to jest ten paradoks :D. Gra nie gubi klatek na PS4, ale jeśli framerate nagle wzrasta to też potrafi być nieprzyjemnie.

Przeszedłem podstawkę i to w okolicy premiery na ps4 (dodatku nie ogrywałem) i pamiętam że miałem kłopot tylko wtedy jak gra była długo włączona i z trybu uśpienia wracałem do grania w nią.  Przy pojedynczej sesji pięknie i bez czkawki ale po 2 -3 dniach w trybie instant on musiałem grę uruchomić ponownie bo coś skakało.  Gra ogólnie technicznie bez zarzutu na ps4 pięknie klateczki trzyma (podobno na xbox one też) a jak nie grałeś nigdy to graj. To idealna gra na konsole na dużym tv. 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry popołudniu. Dobrzy ludzie potrzebni mi trzej śmiałkowie, którzy pomogą uporać się z trybem kooperacyjnym, czyli zaliczenie 5 side questów z 3 towarzyszami. Plus trofiki za "igrzyska Harrańskie". Misje mam już zrobione i właściwie wystarczy dotrzeć do zleceniodawców celem odebrania nagrody. Ewentualnie nic nie stoi na przeszkodzie by powalczyć na stadionie albo pobiegać w trybie łowcy. 

Ta gra to sama przyjemność więc pomyślałem, że warto pokusić się o platynę. 

Odnośnik do komentarza

To zrób i zostaw sobie 5 misji na dokończenie (zgłoszenie się po nagrodę do zleceniodawcy). Potem zgraj savea na pendrivea w razie gdyby kogoś rozłączyło. 

 

Przecież podobno masz to przygotowane...

Jakby co - mogę Wam pomóc. Będziesz hostem, zaprosisz mnie i Mevka, no i kombinuj jeszcze kogoś. Wszystkim biorącym udział trofeum wpada (wielokrotnie ludziom pomagałem z tym pucharkiem).

W każdym razie z tym mogę Wam pomóc (jak się oderwę od Horizon), a z resztą będziecie się bawić sami, bo ja już dawno mam platynkę :P

Odnośnik do komentarza

 

To zrób i zostaw sobie 5 misji na dokończenie (zgłoszenie się po nagrodę do zleceniodawcy). Potem zgraj savea na pendrivea w razie gdyby kogoś rozłączyło. 

 

Przecież podobno masz to przygotowane...

Jakby co - mogę Wam pomóc. Będziesz hostem, zaprosisz mnie i Mevka, no i kombinuj jeszcze kogoś. Wszystkim biorącym udział trofeum wpada (wielokrotnie ludziom pomagałem z tym pucharkiem).

W każdym razie z tym mogę Wam pomóc (jak się oderwę od Horizon), a z resztą będziecie się bawić sami, bo ja już dawno mam platynkę :P

 

sa tylko 2 w coopie? reszta to multi i mozna zrobic w locie ???

Odnośnik do komentarza

 

To zrób i zostaw sobie 5 misji na dokończenie (zgłoszenie się po nagrodę do zleceniodawcy). Potem zgraj savea na pendrivea w razie gdyby kogoś rozłączyło. 

 

Przecież podobno masz to przygotowane...

Jakby co - mogę Wam pomóc. Będziesz hostem, zaprosisz mnie i Mevka, no i kombinuj jeszcze kogoś. Wszystkim biorącym udział trofeum wpada (wielokrotnie ludziom pomagałem z tym pucharkiem).

W każdym razie z tym mogę Wam pomóc (jak się oderwę od Horizon), a z resztą będziecie się bawić sami, bo ja już dawno mam platynkę :P

 

No mam ale myślałem że trofik wpada hostowi, a skoro Mevek też celuje w te trofeum... Ale jak wpada wszystkim to ok.

Z tym, że... sony było łaskawe dla mnie tylko na jeden dzień. Obawiam się, że znów będę online najwcześniej za tydzień :( Nie wiem jak sprawy potoczą się u usługodawcy internetu (czy będzie miał ból dupy o zmianę IP). Także stay tuned.

Odnośnik do komentarza

Edycja z dodatkami chodzi teraz po ~80zł. Do tej pory kompletnie olewałem ten tytuł (choć dwie pierwsze części Dead Rising uwielbiam). Mówiąc inaczej: praktycznie zero wiedzy w temacie. Obadałem tylko kilka stron z tego działu i 2-3 filmy z rozgrywki. Rozumiem, że warto?

Odnośnik do komentarza

Warto. Poszukaj na storze czy dostępne jest jeszcze demo DL. Też miałem obawy czy brać ale po namowach i przeanalizowaniu dema (1 godzina grania do wielokrotnego użytku) tytuł wylądował na liście oczekujących. Nie ma może tak pokręconych wynalazków jak w Dead Rising ale jest co craftować, a nic tak nie cieszy jak widok miotającego się w spazmach zombiaka potraktowanego zarówno ogniem jak i prądem. Dodatek jest obszerny i oprócz pojazdu daje sporo do zabawy.

Odnośnik do komentarza

Edycja z dodatkami chodzi teraz po ~80zł. Do tej pory kompletnie olewałem ten tytuł (choć dwie pierwsze części Dead Rising uwielbiam). Mówiąc inaczej: praktycznie zero wiedzy w temacie. Obadałem tylko kilka stron z tego działu i 2-3 filmy z rozgrywki. Rozumiem, że warto?

Bierz kórva śmiało. Ale wiedz ze mało wspólnego ma z serią DR. Tutaj jest naprawdę survival i nie ma napier.dalanki z grupka zombie na raz. Ucieczka, kombinowanie. Super tytuł.
Odnośnik do komentarza

Do tej pory kompletnie olewałem ten tytuł (choć dwie pierwsze części Dead Rising uwielbiam). Mówiąc inaczej: praktycznie zero wiedzy w temacie. Obadałem tylko kilka stron z tego działu i 2-3 filmy z rozgrywki. Rozumiem, że warto?

 

No koorva raczej! Oprócz Wiedźmina 3 to nasz najlepszy towar eksportowy, jeśli chodzi o gry. I najlepsza gra o tematyce zombie ever.

Techland ma do tego smykałkę, bo obydwie części Dead Island, mimo wielu błędów, również uwielbiałem. Dying Light to w sumie rozwinięcie idei z poprzednich "zombiaków" Wrocławian i udoskonalenie formuły. Z Dead Rising nie ma to nic wspólnego - zupełnie inny ciężar klimatyczny, rodzaj rozgrywki czy gatunek.

W każdym razie dla mnie wciąż jedna z najlepszych gier ósmej generacji - taki Far Cry, tyle że nie nudny i w ciekawszym uniwersum.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.