Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pany jeszcze raz potrzebna pomoc przy trofiku za 5 zadań coopie, brakuje jednej osoby, ktoś chętny? :lapka:

 

Ja z chęcią dołącze. PS4. O każdej porze, freshu69 

 

 

 

 

 

 

Pany jeszcze raz potrzebna pomoc przy trofiku za 5 zadań coopie, brakuje jednej osoby, ktoś chętny? :lapka:

Jak PS4 to chetnie pomoge, z tym, ze bede dopiero ok 22:30-23 dzis i jutro.
UU troche późno, a w późniejszym terminie dasz radę trochę wcześniej?

Tak. Od piatku do niedzieli bede po poludniu juz w razie czego :)

 

Pany wczoraj ziomek zrobił to trofeum z jakimiś randomami, ale jakby co to mogę pomóc jak ktoś będzie potrzebował :lapka:

Odnośnik do komentarza

Tak, ja tak zrobilem. 5 misji robisz prawie do konca, zostawiasz sobie tylko sama koncowke w kazdej z nich np. Zostaje Ci tylko dostarczenie towaru do odbiorcy itp. no i tak robisz 5 misji, zapraszasz 3 osoby i gdy juz sie polacza, lecisz pozanosic towary i odebrac nagrody. Osobom, ktore sie dolaczyly do Ciebie a nie mialy tego trofeum, tez ono wpada, takze kazdy wygrywa :)

Odnośnik do komentarza

Obecnie jest jeszcze szybszy sposób na zrobienie poliamorii (akurat robiliśmy w weekend, special thx to Ked_Tom za ogólną pomoc).

 

Jest misja "Tunel w Świetlistej Górze" czy jakoś tak- w slumsuch na południu mapy. Wystarczy ją przejść 5 razy z rzędu i trofeum wpada. Oczywiście jest to glitch, więc trzeba się spieszyć żeby nie załatali :D

Żeby było szybciej, można ją robić tak: jedna osoba czeka przy drzwiach, aż pozostała trójka zbierze potrzebne medykamenty. W momencie kiedy ostatnia osoba zbierze ostatnią paczkę, daje znać temu przy drzwiach, on przytrzymuje kwadrat (PS4) i nagle misja się kończy. Naprawdę jest to 15 min roboty.

 

Mogę pomóc, gram codziennie w DL ok 23.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Ja nadal jestem chętny tylko powiedźcie kiedy gramy ;)

 

Na chwilę obecną skład do coop'a jest taki:

-Ja

-Folion

-Hav7n

-creatinfreak

 

 

No i git. To ustalmy datę. Mi najbardziej by pasowało wieczorami po 20. Albo w tą sobotę koło 11-12 jeżeli do pracy nie będę musiał iść, ale to będę wiedział dopiero w piątek po południu.

 

Dla mnie ten weekend odpada bo pracuje ale nastepna sobota jestem dostepny caly dzien :)

Odnośnik do komentarza

System jest. Wystarczy,że ktoś zrobi te 4 misje i nie zaniesie ich do zakończenia. A do daty niech każdy daje propozycje. Hav7n nie pasuje weekend. Mi by pasowało w sobotę. Jutro od 13-16. W następnym tygodniu najlepiej wieczorami, ewentualnie mógłbym się dostosować i poświęcić godzinkę od 15 ale to bym musiał wiedzieć konkretnie kiedy.

Odnośnik do komentarza

Ja na dobrą sprawę mogę grać w podobnych terminach i godzinach jak Ty - szczególnie pasują mi wszystkie przyszłotygodniowe wieczory. Misji do zrobienia jest pięć a nie cztery - rozumiem, że ten "wybraniec" musi zacząć grę od nowa? Czy może wykonać pięć jakichkolwiek misji i nie "zdawać" ich u zlecających? A co jeżeli pozostali będą mieli te misje już zaliczone?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Skończyłem podstawkę DL, ale chciałbym jeszcze pograć troszkę i coś tam porobić. Natomiast kusi mnie też DLC. Wiem, że się importuje postać, ale czy jak zacznę dodatek to już nie będę mógł sobie odpalić podstawki i grać tą postacią? Jak to z tym jest? 

Odnośnik do komentarza

 

System jest. Wystarczy,że ktoś zrobi te 4 misje i nie zaniesie ich do zakończenia. 

 

Nie trzeba tak robić (poza tym nie 4 tylko 5 misji), przecież napisałem Wam na poprzedniej stronie jak można najprościej i najszybciej zrobić to trofeum.

 

Daras, Twój sposób opisałeś jako glitch, który niedługo może być załatany i "piętnaście minut roboty". Sposób ze zdawaniem niedokończonych, wcześniej przygotowanych questów zajmuje jakieś 7 minut, więc...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...