Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie największą bombą są rzeczy, których się nie spodziewam, że są robione, albo szanse na to są dosyć niskie, więc z reguły będą to, albo nowe ip, albo rimejki, kontynuacje, które nie do końca mają być przez kogo zrobione, albo zwyczajnie w ich przypadku wcześniej nie pyknęło finansowo i artystycznie tak jakby sobie wymarzyli. Dlatego AW był takim pierdolnięciem, bo to jest coś czego nie mogłeś brać za pewnik, po dodatku do Control trochę bardziej, ale jednak ten ogromny odstęp czasowy robi swoje.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, SnoD napisał:

Ciekaw jestem jak będzie w niedzielę, bo po zaskakująco miernym pokazie Sony, oczekiwania na mega showcase od MS chyba w sumie wzrosły, bo wszyscy czują niedosyt w tym roku.

No i tak to wyglada. Konfa sony possala, jofrey possal ALE MS TO DOJE.BIE. Sami na siebie to krecice. Przciez to jakie gierki pojda w niedziele ustalono tygodnie temu a nie ze ms (czy inna firma) wyciaga jakies asy z dopy bo odbior konf konkurencji byl slaby.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy AW2 był pierodolnieciem, spodziewano się że gra powstaje mniej więcej od 2020 r. Kiedy Epic podpisał umowę wydawniczą z Remedy, a sam Lake od lat powtarzał że AW2 powstanie, muszą tylko znaleźć wydawcę. Więc jeśli ktoś się interesował branżą to zapowiedź nie była dla niego zaskoczeniem 

 

1 minutę temu, Mejm napisał:

No i tak to wyglada. Konfa sony possala, jofrey possal ALE MS TO DOJE.BIE. Sami na siebie to krecice. Przciez to jakie gierki pojda w niedziele ustalono tygodnie temu a nie ze ms (czy inna firma) wyciaga jakies asy z dopy bo odbior konf konkurencji byl slaby.

No to prawda, przebieg tych konferencji ustalany jest na bardzo długo przed wydarzeniem. Same gameplaye czy trailery które oglądamy na konferencjach przygotowywane są czesto wiele miesięcy przed konferencją.

Dlatego Microsoft w żaden sposób nie może już w tym momencie znacząco zmienić swojego pokazu w reakcji na słabe pokazy Sony i SFG.  

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Daddy napisał:

Ludzie kręcą bekę że co roku cod, fifka, zapowiedzianych kilka części assassynów a tutaj wychodzi na to że w ciągu roku wyjdą 3-4 gry final fantasy  :bad:

Nowa część, 2ga część rimejku i mobilka to raczej spora różnorodność. 4rta to jaka? 

Ja ogólnie oceniam te konfy pozytywnie, szczególnie Japonia naprawdę rozwala teraz zachód pod względem premier na 2023/2024. Dowieźli więcej niż ktokolwiek się spodziewał. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Nowa część, 2ga część rimejku i mobilka to raczej spora różnorodność.

To mniej więcej taka różnorodność jak Forza Motorsport, Forza Horizon i mobilna Forza Street. Niby coś innego, ale zbyt podobne by nazwać to różnorodnością

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, A_Bogush napisał:

Warto oglądać dzisiejsze Future Games Show czy raczej meh? Coś mi się kojarzy, że w zeszłym nie było porywające.

Ogolnie to dzisiaj pokaz Starfielda, dlc do punka i może jakaś bomba prawdy od Atlusa xD, więc pewnie to będzie najlepszy pokaz jako cały dzień od dawien dawna. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Personka by mnie zmiotła i pisałbym że goty, goty, goty pokaz no ale chinole zniszczyły niespodzianke :doom: licze na dlc do hifi więc już 2 rzeczy vs 0 na poprzednich pokazach więc dla mnie już xbox wygrał. Chociaż jest to dość licha wygrana :wujaszek:

A tak to DLC to też bardzo prawdopodobnie, już dawno achiki w steamDB się pojawiły. 

Odnośnik do komentarza

Przecież te wszystkie Geoff'owe summer game festy i po części TGA to takie typowe E3 z całym jego cringem, wywiadami, ziomkami występującymi po 5 espresso i popierdółkami przeplatanymi kilkoma fajnymi grami. :nosacz3:

Inna kwestia, że tak teraz wygląda sytuacja na rynku. Większość woli zapowiadać i prezentować gry w dogodnym dla siebie terminie, zarzucić jakimś 15 minutowym live streamem, teasować na Twitterze itd.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...