Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak sie spodziewałem, biedniejszy battlefield z paroma skrypcikami. Wielkiego hitu do multi raczej nie bedzie z tego.

Ty serio nie widzisz tego, jak to wszystko epicko się porusza i wygląda :O No dla mnie to może być jeden z najlepszych multi na tej generacji konsol, hit na miarę Call Of Duty Modern Warfare 1.

Odnośnik do komentarza

czy wy na prawdę wierzycie, że w finalnej wersji będzie takie oświetlenie dynamiczne? ten dym wybuchów, iskry?   :yao:  czy wy nie nauczyliście się dotąd na przykładach WD czy Wiedźmina? czy chociażby trailerów the division?

 

ile razy gracz konsolowy musi się wykąpać z ojcem, żeby zrozumieć, że to podstęp?

Edytowane przez Szejdj
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

tak jak sie spodziewałem, biedniejszy battlefield z paroma skrypcikami. Wielkiego hitu do multi raczej nie bedzie z tego.

Ty serio nie widzisz tego, jak to wszystko epicko się porusza i wygląda :o No dla mnie to może być jeden z najlepszych multi na tej generacji konsol, hit na miarę Call Of Duty Modern Warfare 1.

 

 

lol, no porusza się i to tyle. Te wszystkie atrakcje to zapewne na zasadzie skryptów jak spadająca antena na Granicy Kaspijskiej albo burza piaskowa na gulf of oman. Gra ma mniej wszystkiego niż BF - mniej pojazdów na mapie, mniej graczy, mniejszy arsenał, mniejsza skala, i tak jak levelcup zauważył widać totalny arcade. Nie to żeby cod czy bf były super skillowymi grami, ale przynajmniej mają jakąś że tak powiem głębie.

Odnośnik do komentarza

Dżizas... Co ja czytam - CoD i "głębia"...

Ja tam pitolę taką głębię i wolę arcade'owego Battlefronta, który będzie inny od tych wszystkich shooterków, choćby z racji klimatu SW, który wręcz wylewa się z tych gameplayów. Byłem sceptycznie nastawiony do tego tytułu, ale te materiały mnie kupiły - jaram się :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie to samo. Byłem nastawiony sceptycznie po pierwszych zapowiedziach do momentu gameplayu na Hoth i traileru, który wrzucił Yeti.

 

To gra niemalże w pełni pozbawiona singla, z fabularyzowanymi misjami multiplayerowymi. Coś mi się wydaję, że gra będzie jak w Destiny - non stop robienie tego samego, ale jeżeli będzie miodnie, a na to się zapowiada to ja jestem kupiony.

 

Może nie Day 1 bo poczekam na pierwsze recenzje, jak faktycznie wizualnie gra wypada do materiałów promocyjnych bo na nich jest nieziemsko dobrze.

 

Poza tym to STAR WARS. Przecież pierwsze minuty jak słychać laserki blasterki to ciepło się robi na serduszku. 

 

Walka na miecze świetlne wygląda tylko trochę sztywno. Jakbym Jedi Knight II Jedi Outcast oglądał. (by the way ostatnia gra SW w jaką grałem)

Odnośnik do komentarza

 

Gra ma mniej wszystkiego niż BF - mniej pojazdów na mapie, mniej graczy, mniejszy arsenał, mniejsza skala,

Może dzięki temu będzie bardziej zbalansowana i mniej zalana bugami niż BFy ale to Dice więc kto ich tam wie.

Ja jestem wielkim fanem SW ep4-6 ale podchodzę do tej gierki z dużym dystansem co ofc jest zasługą combo EA+Dice. Gdyby to robił kto inny to może bym już się cieszył z tytułu.

Odnośnik do komentarza

 

 

tak jak sie spodziewałem, biedniejszy battlefield z paroma skrypcikami. Wielkiego hitu do multi raczej nie bedzie z tego.

Ty serio nie widzisz tego, jak to wszystko epicko się porusza i wygląda :o No dla mnie to może być jeden z najlepszych multi na tej generacji konsol, hit na miarę Call Of Duty Modern Warfare 1.

 

 

lol, no porusza się i to tyle. Te wszystkie atrakcje to zapewne na zasadzie skryptów jak spadająca antena na Granicy Kaspijskiej albo burza piaskowa na gulf of oman. Gra ma mniej wszystkiego niż BF - mniej pojazdów na mapie, mniej graczy, mniejszy arsenał, mniejsza skala, i tak jak levelcup zauważył widać totalny arcade. Nie to żeby cod czy bf były super skillowymi grami, ale przynajmniej mają jakąś że tak powiem głębie.

 

Ty to nie jesteś chyba zbytnio fanem Star Wars, co ? ;D Nie dziwię się, że nie odczuwasz "głębi" :P

Odnośnik do komentarza

Eh januszu, zaraz Ci wytlumacze. Mazzeo pisze o gameplayu, chodzi o to,

ze za tym calym blichtrem czyli za tym calym opokawaniem czyli "epickim wygladzie i movenmentcie" nie kryje sie zadna wartosc rozgrywki.

 

Wszystko co widzielismy bylo scisle wyrezyserowane, dlatego na tych wszystkich materialach gra sie broni. Ale zapewniam cie, ze zupelnie inaczej bedzie ci sie gralo jezeli przeciwnicy nie beda wbiegac Ci pod lufe blastera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...