Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja pier.dolę, a może warto poczekać, aż gra zostanie wydana i wtedy stwierdzić, czy to średniak, GOTY, czy gó.wno obes.rane? Gorzej, ze nawet wtedy będzie trzeba jakoś odsiać opinie internetowych pieniaczy, którym coś się nie spodoba (na przykład brak walk w kosmosie - co to za du.pny argument?) i będą na każdym kroku przekonywać wszystkich, że to najgorsza gra wszech czasów.

 

Na mnie zrobili wrażenie oddaniem w najmniejszych detalach lasu na Endorze. Z całą pewnością udało im się uchwycić magię Star Wars, teraz pozostaje poczekać i zobaczyć, czy zrobili dobrą grę.

 

A jak ktoś czeka na singleplayerową grę o walkach w kosmosie, to po prostu czeka na inną grę.

 

XD

 

No to czekamy.

 

 

Czekanie z oceną gry do premiery jest już czymś zabawnym dla ludzi w internetach?

 

___

 

Rozumiem tych, którzy są zawiedzeni faktem, że gra nie jest kontynuacją poprzednich Battlefrontów, a innym podejściem do tematu, ale... po ogłoszeniu developera naprawdę nie spodziewaliście się, że będzie jej bliżej do Battlefielda, niż Battlefronta 2? Sam bardzo chętnie zagrałbym w Battlefronta 3, a nie reboot od EA, ale jak się nie ma co się lubi, to można poczekać i sprawdzić, czy się polubi to, co się ma. ;)

 

Wracając jeszcze do walk w kosmosie - ja chcę nowego Rogue Squadrona (albo wręcz X-winga/TIE Fightera!), a nie jakieś nędzne namiastki latania myśliwcami. Jak dostanę dopracowaną, pozbawioną błędów wersję Battlefielda w uniwersum Star Wars, z ciekawymi mapami, miodnym gameplayem i możliwością ścinania rebelianckich łbów mieczem świetlnym jako Darth Vader, to będę ukontentowany.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

[Jak dostanę dopracowaną, pozbawioną błędów wersję Battlefielda w uniwersum Star Wars, z ciekawymi mapami, miodnym gameplayem i możliwością ścinania rebelianckich łbów mieczem świetlnym jako Darth Vader, to będę ukontentowany.

Dostaniesz jak sam sobie zrobisz. To jest DICE.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Not counting scopes, the weapons in Star Wars Battlefront will not have iron sights.

 
Patrick Bach, executive producer at developer DICE confirmed the news in an interview with OXM – as reported by GamesRadar. “There are no ironsights in Star Wars, on the ordinary blasters,” he said.
 
“You have scopes on some rifles, but there are no ironsights.”

http://www.vg247.com/2015/05/06/star-wars-battlefront-will-not-have-aiming-down-ironsights/

Odnośnik do komentarza

No in-game trailer to my mielismy ostatnio. Licze na jakis konkretny pure gameplay. Ostatnio od tych youtuberow slyszalem, ze nie bedzie mozna strzelac z biodra. Bedzie tak jak w oldskulowych FPS, np w CS. Dla mnie lipton :( Poza tym dochodzi opcja grania z prespektywy 3 osoby. Nie wiem, nie napalam sie na to. Gra skonczy pewnie, tak jak Hardline.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Akurat brak ironsighta to IMO swietna decyzja, poniewaz strwarza mozliwosc zbudowania mechaniki gry opartej na dlugich emocjonujacych pojedynkach

 

Co moim zdaniem jest znacznie lepszym rozwiazaniem niz walka na zasadzie przetrzymania prawego triggera(Kto gral w Halo ten wie o czym mowie)

Niestety w zalewie gimbazy wychowanej na klonach BF i CoDa rozleniwionej przez iron sightowa mechanike decyzja ta spotkala sie z ogromnym hejtem

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...