Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam już zaczyna w(pipi)iać to cinematic experience i to jeszcze takie gdzie odbiera mi się możliwość swobodnej gry. W serii Uncharted było akurat sporo czystego gameplayu po odjęciu cut scenek i QTE (w U2 ok. 10 za pierwszym razem) + 4 tryby co-op i multi. w The Order mamy do czynienia z szarym korytarzem i single player- cinematic experience only. FUJ.

Dlaczego twórcy nie mogli by pójść drogą TLOU, gdzie skrypty ograniczono do niezbędnego min. dla potrzeb scenariusza?

 

Twórcy próbują czegoś nowego, nie widzieliśmy jeszcze całego produktu więc wstrzymałbymś sie z przed wczesnym osądem. Może byc tak jak mówisz, a może zostaniemy mile zaskoczeni? Póki co jesteśmy karmieni gameplay-em długości nie przekraczajacej 2 minut, tak więc nie wiemy czy czekają nas jedynie wąskie uliczki, gdzie idziemy jak po sznurku, czy jednak twórcy zaspokoją nasze potrzeby wolną wolą wyboru drogi i jakimiś wiekszymi miejscówkami.

Odnośnik do komentarza

Czego nowego??? Kampanie Max Payne 3, U1, U2, U3, Heavy Rain, Beyond 2 Souls, BIoShock Infinite, tasiemiec od Activision w postaci 379 odsłon COD. To wszystko mamy już od ponad 7 lat - i przez cały okres poprzedniej generacji.

 

Chcesz dobrego cinematic experience? Obczaj jak ND zrobiło to po 1000 kroć lepiej już w 2009:

http://www.youtube.com/watch?v=Z8igBMTyDxE

Non stop pełna kontrola nad postaci, możliwość załapania zgona nawet podczas najbardziej "epieckiego momentu" podczas gameplayu. Po prostu fun ze stałej kontroli nad postacią. Tak wiem, to niesprawiedliwe oceniać grę po 1 minucie prezentacji, ale czym nowym możemy tutaj mówić? Czy to The Order to tytuł do którego będzi echciało ci się wracac kilkakrotnie po pierwszym ukończeniu? Wontpjem.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Don, sądzisz że ktoś z takim  nickiem ma ukończone gimnazjum? Wiadomo, że gra ma szanse na bycie hitem ale bez przesady, że to jakieś niespotykane wcześniej zjawisko w brandzie.

 

 

Kolego nie wyciągaj pochopnych wniosków jeśli twoja odpowiedź tyczy się mojej osoby. Nie pomyślałeś, że przy tworzeniu nicku samo czarek mogło być zajęte? A same liczby mogą tworzyć coś bardziej złożonego niż bezmyślny ciąg? Jeśli byłbyś na tyle inteligentny wyłapałbyś bez problemu, że to moja data urodzin. I tak dla twojej wiadomości nigdy nie ukończyłem Gimnazjum, gdyż byłem ostatnim rocznikiem, które kończyło szkołę starym system nauczania. Nie rozumiem zależności w której ludzie uwłaczają godności innym tylko ze względu na to, że mają inne zdanie i oczekiwania. Dodatkowo nie rozumiem sytuacji, w której wciąż odwołuje się do osób z gimnazjum? Nastąpił jakiś dziwny trend, którego nie potrafię pojąć, ale to inna sprawa.

Nemesis skoro twierdzisz "Wiadomo, że gra ma szanse na bycie hitem ale bez przesady, że to jakieś niespotykane wcześniej zjawisko w brandzie." Podpowiedz mi, która wcześniejsza pozycja miała taki dynamizm rozgrywki? Może w rzeczy samej się mylę a ty rozszerzysz moje horyzonty.

 

Ps. sorry za post po za tematem.

 

 

 

Po pierwsze, nie jestem Twoim kolegą.

 

Po drugie, patrz post nade mną.

 

Po trzecie, grałeś Ty kiedy w Gearsy? Oczywiście jeśli miałem się wg Ciebie odnieść tylko do gier z gatunku bo jeśli miałbym wskazywać gry wszelakiej maści to byłoby tego trochę.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

nobodylikeyou nie no ok, wszystko co podajesz jest trafne. Jednak chodzi mi bardziej o to co widzimy na ekranie, chciałbym byś spojrzał na to tak jak ja. Nie wiem czy ci to dobrze przedstawię, ale gdy patrzę na to co się dzieje na akranie jest taki smoth obrazu, taka głębia i wszystko wydaje się mega dynamiczne. Zgadzam sie, że to wszystko to stare skostniałe schematy, jednak przedstawienie tego co się dzieje na ekranie strasznie mnie przyciąga i z przyjemnością się na to patrzy. Nawet Have Rain, które strasznie lubiłem jedna z moich ulubionych pozycji na ps3 nie oddaje tego co widzę tu:)

Odnośnik do komentarza

 

 

Don, sądzisz że ktoś z takim  nickiem ma ukończone gimnazjum? Wiadomo, że gra ma szanse na bycie hitem ale bez przesady, że to jakieś niespotykane wcześniej zjawisko w brandzie.

 

 

Kolego nie wyciągaj pochopnych wniosków jeśli twoja odpowiedź tyczy się mojej osoby. Nie pomyślałeś, że przy tworzeniu nicku samo czarek mogło być zajęte? A same liczby mogą tworzyć coś bardziej złożonego niż bezmyślny ciąg? Jeśli byłbyś na tyle inteligentny wyłapałbyś bez problemu, że to moja data urodzin. I tak dla twojej wiadomości nigdy nie ukończyłem Gimnazjum, gdyż byłem ostatnim rocznikiem, które kończyło szkołę starym system nauczania. Nie rozumiem zależności w której ludzie uwłaczają godności innym tylko ze względu na to, że mają inne zdanie i oczekiwania. Dodatkowo nie rozumiem sytuacji, w której wciąż odwołuje się do osób z gimnazjum? Nastąpił jakiś dziwny trend, którego nie potrafię pojąć, ale to inna sprawa.

Nemesis skoro twierdzisz "Wiadomo, że gra ma szanse na bycie hitem ale bez przesady, że to jakieś niespotykane wcześniej zjawisko w brandzie." Podpowiedz mi, która wcześniejsza pozycja miała taki dynamizm rozgrywki? Może w rzeczy samej się mylę a ty rozszerzysz moje horyzonty.

 

Ps. sorry za post po za tematem.

 

 

 

Po pierwsze, nie jestem Twoim kolegą.

 

 

Po co ta niepotrzebna wrogość? Tym bardziej, że chłopak jest dostatecznie kulturalny.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie jestem jakimś wielki fanem Uncharted 2, ale uwielbiam dwa momenty. Pierwszy to ten na dachu/tarasie bardzo wysokiego budynku w nepalu z basenem, widok niszczył, drugi to cała sekwencja w pociągu - czysta frajda

 

e: to było odnośnie dyskusji z poprzedniej strony, myślałem że to cw. :/

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, naskoczyli na niego strasznie. Singiel będzie gdzieś pewno na 12-14 h a gra już została oceniona po dwóch minutowych urywkach (korytarz, mało grania, dużo cut scenek, brak AI itd.), takie rzeczy tylko na forumku.

 

Ktoś tu dał dobry przykład trailerów i urywków promocyjnych FC3, same skrypty i wymiana ognia, to samo nowy Tomb Rider, ktôry jednak nie był tak korytarzykowy jak wskazywały strasznie oskryptowame trilery.

Odnośnik do komentarza

A Ty musisz wpjerdalać się w każdą dyskusję xD? To była taka ironia trochę. Zluzuj. Jak mu się podoba to spox. Bo The Order na pewno zarządzi bo Ready at Dawn nie są w stanie tego schrzanić.

 

No nie wiem kto powinien zluzować ^^

 

Ano, zapewne zarządzi, też tak myślę. Nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Skrypty nigdy nie przeszkadzają mi w sandboksach. W takim FC3 okazały się świetną odskocznią od reszty powtarzalnych aktywności pobocznych. Nikt tutaj nie skreśla The Order - prawdopodobnie nową solidną markę Sony - po prostu nie jest niczym odkrywczym ale liczy się rozsądne wykorzystywanie sprawdzonych schematów we właściwym kierunku.

 

@Figaro: peace xD

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

A Ty musisz wpjerdalać się w każdą dyskusję xD? To była taka ironia trochę. Zluzuj. Jak mu się podoba to spox. Bo The Order na pewno zarządzi bo Ready at Dawn nie są w stanie tego schrzanić.

 

"Po trzecie, grałeś Ty kiedy w Gearsy? Oczywiście jeśli miałem się wg Ciebie odnieść tylko do gier z gatunku bo jeśli miałbym wskazywać gry wszelakiej maści to byłoby tego trochę."

Tak grałem w pierwszą część jednak dalej to nie to uczucie, które towarzyszy mi podczas oglądanie The Order. A tak po za tym Nemesis strasznie kipi z ciebie taka agresja gdy czyta się twoje wypowiedzi. Może ja to tak odbieram, jednakże styl pisania dużo nam mówi. Pisząc "kolego" kierowałem się pozytywnym stwierdzeniem, kierowałem się do ciebie jako osoby i nie musisz nim być bym mógł użyć tego zwrotu.

Ps. wiem, że teraz się czepiam, ale cóż wolę mieć wszystko jasne:) Grałem w wiele gier, jednak to co widzę po prostu mnie kupuje i nie wiem dla czego, nie czułem tego od dawna.

Odnośnik do komentarza

Seria Uncharted to skrypt, który skryptem pogania. Doświadczony gracz za nic nie wpisze tej serii na listę kultowych tytułów, które wywarły na nim wrażenie(no może początkowe chwile z pierwszym Unchartem zostaną w pamięci). Natomiast wspomniany wcześniej Heavy Rain bije Uncharta na głowę  fabułą, napięciem, rozgrywką i ogólną tajemnicą. Uncharta robiło nowe pokolenie developerów tkzwanych, młodych wilczków srających pod publiczkę. The order natomiast powiela schematy, dodaje coś od siebie - głównie lepszą oprawę, (ale o to nie trudno na następnej generacji) i koniec końców, nie wnosi nic nowego. Powiem więcej, cofa się w rozwoju serwując nam szarobure uliczki oraz postacie bez wyrazu, ja się pytam, to ma być ta eRevolucja . Steampuknkowe klimaty,  heheeh, dobre sobie - oni chyba nie widzieli dobrego steampunka. Ready at down to niezła firma, szczególni cenię ich za Daxtera na PSP, przy którym powinni zostać, robiąc kolejną część na Ps vite.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

The order natomiast powiela schematy, dodaje coś od siebie - głównie lepszą oprawę, (ale o to nie trudno na następnej generacji) i koniec końców, nie wnosi nic nowego. Powiem więcej, cofa się w rozwoju serwując nam szarobure uliczki oraz postacie bez wyrazu, ja się pytam, to ma być ta eRevolucja . Steampuknkowe klimaty, heheeh, dobre sobie - oni chyba nie widzieli dobrego steampunka. Ready at down to niezła firma, szczególni cenię ich za Daxtera na PSP, przy którym powinni zostać, robiąc kolejną część na Ps vite.

Ja je.bie kolejny, który przeszedł grę i widział jeje wszystkie patenty żeby oceniać nowości w rozgrywce oraz zwiedził wszystkie lokacje aby oceniać zawartość steampunku w steampanku, a nie sorry on tylko widział łącznie z 2 min gameplay z 12-14 h...

 

Poziom gry wp ostatnimi czasy niebezpiecznie sié zbliża w niektórych tematach na forumku.

Edytowane przez balon
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Wiesz, opieram swoją opinie na zaprezentowanym materiale i czy Ci się to podoba czy nie, na jego podstawie - po przeanalizowaniu kilku rzeczy, odnoszę takie, a nie inne początkowe wrażenie.  Rozumiem takie, że właściciel/właściciele danego systemu, w tym przypadku PS4i, będą bronić niemal każdej pozycji wychodzącej na ten właśnie sprzęt, a to z racji tego,  że jak na razie gier jest tyle, ile kot napłakał i każdy szpil jest na wagę złota. Ja na szczęście mogę zachować dystans (PS4 jak na razie nie posiadam), i na chłodno ocenić tą, czy inną produkcje zmierzającą na PS4e. Na koniec powiem, że moje spostrzeżenia i kontrowersyjna opinia początkowa nic nie zmienią, bo produkt końcowy może (ale nie musi), być naprawdę dobrą gra.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem gameplaye z ostatnich dni i ... nadal mnie ta gra jakoś nie powala :) Sorry nie rozumiem podniety. Mówi to osoba która już ma PS4 i która czeka na gierki. Bardziej czekam na coś od naughty dog, ekskluzyw od from software czy deep down.

 

Tera powiem pewnie coś za co dostanę minusa ale dla mnie gears of war skończyło się na wyśmienitej trójeczce. Ehh te multi i super singiel :D Jak ja na to patrze to zastanawiam się gdzie jest marcus ! albo jakiś Locust ...

Odnośnik do komentarza

Seria Uncharted to skrypt, który skryptem pogania. Doświadczony gracz za nic nie wpisze tej serii na listę kultowych tytułów, które wywarły na nim wrażenie(no może początkowe chwile z pierwszym Unchartem zostaną w pamięci). Natomiast wspomniany wcześniej Heavy Rain bije Uncharta na głowę  fabułą, napięciem, rozgrywką i ogólną tajemnicą. Uncharta robiło nowe pokolenie developerów tkzwanych, młodych wilczków srających pod publiczkę. 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Wiesz, opieram swoją opinie na zaprezentowanym materiale i czy Ci się to podoba czy nie, na jego podstawie - po przeanalizowaniu kilku rzeczy, odnoszę takie, a nie inne początkowe wrażenie.  Rozumiem takie, że właściciel/właściciele danego systemu, w tym przypadku PS4i, będą bronić niemal każdej pozycji wychodzącej na ten właśnie sprzęt, a to z racji tego,  że jak na razie gier jest tyle, ile kot napłakał i każdy szpil jest na wagę złota. Ja na szczęście mogę zachować dystans (PS4 jak na razie nie posiadam), i na chłodno ocenić tą, czy inną produkcje zmierzającą na PS4e. Na koniec powiem, że moje spostrzeżenia i kontrowersyjna opinia początkowa nic nie zmienią, bo produkt końcowy może (ale nie musi), być naprawdę dobrą gra.

Zacznij lepiej analizować to co piszesz.

Zarzucasz ludzią, że właściciele PS4 jarają się każdym nowym tytułem bo jest ich mało (co nie jest prawdą np hejt na WD), a ty za to oceniasz gre po 1 min rozgrywki...

Ja to tym bardziej nic nie muszę odnośnie gierek i się nie napalam, bo czasu mam mało a mak chcę w coś zagrać to odpalam np WiiU albo PS3 i się nie nudzę.

 

Co do Order to nie wiem co to będzie za gra. Nie odważyłbym się nigdy na ocenę po takim ochłapie rozgrywki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...