Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Gram PL, do wyboru stereo tylko i słuchawki :|

Czyli co nie ma dts w wersji PL? A masz kino domowe. Jak tak to tam będzie napisane czy leci w dts czy stereo 5.1.

 

 

E:

Mnie tylko smieszy że niby jak ktoś wya 250 zł to ma chwalić na siłe. Bullshit. Kupi się i można przejść, a potem sprzedać lub wymienić. Pod tym względem Order mie róźni się od żadnej innej gry, nawet od takich 9/10.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie w 4. rozdziale i mam za sobą jakieś 3,5h grania powolnego i lizania ścian oraz co ciekawe 0% trofików (ale te z tego co widzę powskakują masowo za jakiś czas). Póki co gierka ma uroczy setting, świetny i mocny klimat realiów w jakich jest osadzona. Fajni bohaterowie i całkiem strawna fabuła. Bardzo łatwo jest wsiąknąć w klimat gry i z przyjemnością eksplorować zróżnicowane lokacje. Wielki plus za pukawki i strzelanie - świetny feeling, odrzut broni i udźwiękowienie a przede wszystkim ich pomysłowość - mega. Przeciwnicy to póki co typowe mięso armatnie, nie stwierdzono walki melee poza zachodzeniem przeciwnika od tyłu, które kończy się standardowym finiszerem. Na minus też polski dubbing (sztuczny, w kółko ci sami aktorzy) i nieco biedny gameplay - eksplorujesz, strzelasz zza osłony itd. Ale dla kogoś kto ma ochotę na mocne, piękne graficznie doświadczenie - warto.

 

 

A na jakim poziomie grasz? Bo ja sie tak zastanawiam, czy nie odpalic na starcie Hard, z wylaczonym aim assist (jesli taka mozliwosc bedzie).

 

Zlozylem pre-order'a online. Scignalem jakies 9 giga, i przestalo. Po transakcji dalej bedzie sciagac? Dokonal bym platnosci teraz, tak aby dalej mi zasysalo gre, ale nie widze tam zadnej opcji. 

Odnośnik do komentarza

Tak czytam opinie o The Order i przyznam szczerze, że... zagrałbym w to. Setting jest doprawdy urzekający, klimat też ma ta gierka, gorzej jedynie z rozgrywką. Chociaż w momencie w którym kupię własne PS4, to ta gra pewno będzie śmigać po 50 zł. Idealnie.

 

Przepis na udany sequel? Mniej QTE, więcej możliwości wyboru, co-op, bardziej otwarty świat i będzie dużo lepiej :) Podwaliny pod ciekawe uniwersum w genialnych klimatach już są. 

Odnośnik do komentarza

3 h z grą i dopiero do 4 chapteru dotarłem :D Strzelanina jedna dała mi w kość na hard ale to dlatego że ja niedzielny gracz jestem ;)

 

Klimat 1 liga a dubbing angielski POEZJA. Ja pierdykam naprawdę czuję się jak w interaktywnym filmie. Moje dwie miłości w jednym film i gra. Do tego te znajdźki też klimatyczne i w małej ilości. Dla mnie to plus bo każda znajdźka np gazeta czy audio mają fajną historię a nie ma ich na(pipi)ane jak w takim AC czy Infamous bez sensu i nie wiadomo po co. Tutaj masz znajdźki w stylu Obcy Izolacja i to jest mój ulubiony rodzaj.

 

Kilka fotek z fejsa więc sorry za jakość. Jeden to easter egg z kratosem w roli głównej na zdjęciu nie widać podpisu a podpis brzmi "Cycle like God" :D

11001854_913082125398329_797532322609106

 

Drugi to heh odczucia Tesli co do Edisona :)

11001909_913113298728545_315011473324497

 

No i cycek w spoilerze dla 18 + :)

 

10991379_913124515394090_524192056633977

 

 

 

 

Sorry nie wiem jak wklejać screeny full hd bo nigdy tego nie robiłem w żadnej grze ale ta po prostu mi jajka zmiażdżyła.

 

To oświetlenie na konsoli takiego nie widziałem a na pc mój mocarny komp nie wiem czy by udźwignął :)

10806316_913112558728619_542397730252431

 

 

Gdybym mógł to bym dziś dalej grał a tak dopiero jutro późnym wieczorem będę mógł. Ehh życie.

 

P.S. Nie pytajcie się na pw czy na ps network za ile sprzedam. Jak przejdę a ja niestety nie mam w ten weekend tak dużo czasu na granie to wystawie na pchlim targu za 170-180 zł jak każdą inną grę na ps4.  Zostawiam sobie w kolekcji tylko gry na nintendo :D

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem wiadomość od ziomala z podwórka, który wychował sie na platformie PC(od niedawna klapek), ze gierka jest bardzo piękna. Według jego opinii to najładniejsza gierka w jaka było mu zagrać. Pisał tez o innych aspektach gry, ale jako PC'eciarz chyli czoła przed ta grą, bo jest to poziom high-endowych PC'etow i  tego sie nie spodziewał  ;) Oficjalnie jutro odbieram swoja kopie. Chce to zobaczyć na własnej plazmie'42.  Takzetego.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ja to napisałem szczerze.

Nikt z was nawet nie pisze postów w stylu biorę bo podoba mi się gameplay - można by powiedzieć że ten element w ogóle dla niektórych nie istnieje, więc w sumie czemu tego nie obejrzeć i pogadać n.t. scenariusza z pozostałymi? 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

Jestem właśnie w 4. rozdziale i mam za sobą jakieś 3,5h grania powolnego i lizania ścian oraz co ciekawe 0% trofików (ale te z tego co widzę powskakują masowo za jakiś czas). Póki co gierka ma uroczy setting, świetny i mocny klimat realiów w jakich jest osadzona. Fajni bohaterowie i całkiem strawna fabuła. Bardzo łatwo jest wsiąknąć w klimat gry i z przyjemnością eksplorować zróżnicowane lokacje. Wielki plus za pukawki i strzelanie - świetny feeling, odrzut broni i udźwiękowienie a przede wszystkim ich pomysłowość - mega. Przeciwnicy to póki co typowe mięso armatnie, nie stwierdzono walki melee poza zachodzeniem przeciwnika od tyłu, które kończy się standardowym finiszerem. Na minus też polski dubbing (sztuczny, w kółko ci sami aktorzy) i nieco biedny gameplay - eksplorujesz, strzelasz zza osłony itd. Ale dla kogoś kto ma ochotę na mocne, piękne graficznie doświadczenie - warto.

 

 

A na jakim poziomie grasz? Bo ja sie tak zastanawiam, czy nie odpalic na starcie Hard, z wylaczonym aim assist (jesli taka mozliwosc bedzie).

 

Zlozylem pre-order'a online. Scignalem jakies 9 giga, i przestalo. Po transakcji dalej bedzie sciagac? Dokonal bym platnosci teraz, tak aby dalej mi zasysalo gre, ale nie widze tam zadnej opcji. 

 

Gram na normalu, wydaje mi się idealny do doświadczenia cinematic experience.

 

Wracam do grania, może skończę? :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po pierwszej godzinie. Jak narazie wrazenia sa niesamowite. Mam wrazenie, jakbym sie przeniosl wehikulem czasu do czasow pierwszych Residentow, Mgs'ow, czy Silentow. Oprawa graficzna zjada wszystko co do tej pory pojawilo sie na Ps4. Minelo od premiery ps4 ponad rok, i moge smialo powiedziec, ze to pierwszy pelnoprawny next-gen. Naprawde, sama eksploracja lokacji daje frajde. Co do mechaniki gry, rewolucji tutaj nie ma, ale mi to kompletnie nie przeszkadza, aby wtopic sie w historie tej "opowiesci". Mam nadzieje, ze dalej bedzie lepiej. I jeszcze jedno, to sa wrazenie po 1 godzinie gry- narazie ukasilem pierwszy kawalek tortu. Minela godzina, a znajduje sie nadal w I rozdziale.  :)

 

Ps. Troche rozczarowany jestem poziomem trudnosci. Wybralem Hard, z wylaczonym aim assist'em. Zbyt latwo sie namierza, i zabija. Nie wybierajcie nizszego poziomu, niz Hard oraz nie wlaczajcie asysty przy celowaniu. Bo w przeciwnym razie, zrobi sie wam samograj, na te 6 godzin, co widzielismy na youtube. :)

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dyszenie i sapanie zagrane jest po mistrzowsku, zgodnie z najlepszymi wzorcami niemieckiej szkoły sapania. Ta ekspresja podczas:" jest uzbrojony!" też zwiastuje aktorstwo głosowe najwyższej klasy. Zdzir Niewiasta krzycząca "Galahad!" to  jakże oczekiwany powiew świeżości w polskim dubbingu, słyszeliśmy ja przecież dotąd nie więcej niz jakieś 450 razy. Jest sie czym jarać!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The Order ma 3 rzeczy zrobione Bardzo dobrze  Grafika, Dźwięk i muzyka oraz klimat.   Grając z dubbingiem pozostaje tylko grafika bo klimatu to nie trzyma z takim voice actingiem :D

 

To tak jakbyście Strażników Galaktyki z pełnym polskim dubbingiem obejrzeli. Zamiast fucków macie kurcze i cholercia :D Dodatkowo Głosy źle dobrane :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...