Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się zrobić to w każdej twierdzy, ja miałem w 3 i dostawałem po 600 parts co jakieś 15 do 20 minut, teraz mam w 4 wiec powinno być więcej. To działa tak że jedziesz sobie, nic nie robisz i nagle BAM! dostajesz 600 parts, a weź zbierz tyle za niszczenie totemów aut, i zbieractwu. Ciężko! 

 

kermit, jeśli to robi na tobie takie wrażenie to przestań już grać. Bo jak wjedziesz na terytorium :mog:  DEEP FRIAH :shok: , to dopiero ci mózg usmaży. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dostajesz jak włączysz grę ale będziesz też dostawał podczas gry.

 

Mad_Max_20150909103635.jpg

 

U mnie to wyglądało tak że wchodząc do nowej twierdzy jako pierwsze robiłem:

  1. Cleanup Crew - ponieważ nie musiałem się już zatrzymywać po rozwaleniu aut przeciwnika. 
  2. Scrap Crew - ponieważ podczas włączania gry dostawałem scraps ale też podczas grania. Jadę sobie autem i nagle BAM! dostaje 600 scraps nie wiadomo za co a miałem tylko te trzy zrobione (za dwie dostawałem 500). A teraz mam we wszystkich 4 twierdzach i dostaje 640. 
  3. Survey Crew - robiłem jako trzecie żeby widzieć na mapie wszystkie lokacje. 

A pozostałe w miarę postępu, najlepiej od razu Armory, bo za każdym razem gdy odwiedzam twierdze odnawia mi się amunicja. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

JaZzXBF - Złomiarze dostarczają średnio 180szt zł na 12 godzin gdy konsola jest w stanie uśpienia. Natomiast nie wiem jaki mają wpływ na ilość złomu z przejętych obozów. Mi przy zajętych 11 obozach wpada średnio 280szt złomu na 15-20 minut - ale to tylko podczas gry.

 

Ekipa sprzątająca zbiera złom z rozwalanych samochodów po walce - ale tylko na obszarze którym należy do danej twierdzi w którym masz zbudowany ten projekt.

Odnośnik do komentarza

Macie nieraz tak, że pies wam głupieje? jade z nim szukam min i zaczyna szczekać w miejscu gdzie nic nie ma, robie kółka w którym kierunku szczeka, ale nic tu nie ma

 

Nie. Pies szczeka w kierunku gdzie leży mina, gdy pies zmieni kierunek na pace skręcam w tamtą stronę dojeżdżam i pies zaczyna szczekać mocniej częściej. Rozglądam się i mina powinna się pojawić. 

Odnośnik do komentarza

Ja raz miałem na prawdę dołujące dziwne zjawisko w misji gdzie

 

 

musiałem zawieść ciężarówkę wyładowaną beczkami z materiałem wybuchowym. Wjechałem w tunel, dojechałem do blokady i co zrobić? Autem nie mogę tego staranować. Więc wysadziłem osłony ciężarówki i wysadziłem beczki i zapora puściła, poszedłem dalej pieszo do momentu gdzie stał wagon i Max sam do siebie powiedział że musi go przepchać. Więc wyszedłem z lokacji, wezwałem Chums'a, wsiadłem w Opusa i dojechałem do wagonu przepchałem go do zapory, tam wysadziłem w powietrze drugą i pcham dalej ten wagon aż spadł z krawędzi na otwarty teren. Max strzelił z flary ale misji nie zaliczyło.

 

Więc wgrałem save i wznowiłem misję, a tu patrzę że na mapie pokazane jest zupełnie inne miejsce gdzie mam pojechać, więc pojechałam i okazało się że to była ta  już właściwa lokacja  :shok:  :sorry:wjechałem tam, auto zostawiłem to wybuchło i zaliczyło misje. A dlaczego pokazało mi inne miejsce z tym wagonem i o co tam chodziło.

 

 

Mogę się tylko domyślać, bo zacząłem grać od nie wypełniania misji ale od oczyszczania mapy ze wszystkiego w pierwszych dwóch Rejonach, u JEET'a a potem u GUTGASH'a. Opamiętałem się w połowie PINK EYE'a. Prawdopodobnie wgrała się jakaś misja od któregoś z nich bo są te główne i właśnie poboczne. Obym tylko przez zabijanie Bossów w Obozach nie przegapił czegoś co miało się włączyć a teraz zniknęło. 

 

Tak to jest jak da mi się do ręki Sand boxa  ^_^

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Wyzwania 25combo pod rząd, 8 kill w furii i coś tam jeszcze było - jakieś tipy gdzie to najlepiej robić i na jakich typach?

długo siedziałem teraz przy tym, ale ciagle mnie uderzą chociaż raz, tacy na zółto z capueira

w ogóle zrobiłem teraz combo 35 hit ale nie zaliczyło mi tego, to trzeba jakoś specjalnie bez kontr np. zrobić?

Odnośnik do komentarza

Własnie lecą napisy koncowe, bardzo przyzwoity popcorniak. Idealnie się zgadzam z ocenami bo więcej niż 7/10 bym tej grze nie dał, ale klimat pustkowi, model jazdy i kilka misji fabularnych na terenie szakali daje radę mocno a smiganie podczas burzy co sie tam odpjerdala :obama: Te guwniane schematyczne misje to chyba jakiś debil projektował i mam wrażenie, że twórcy zatrzymali się na pierwszym Asasynie jesli o to chodzi, system walki też raczej kasztan, prostacki i nudny jedynie brutalność i feeling ciosów ratuje. 

Odnośnik do komentarza

Wyzwania 25combo pod rząd, 8 kill w furii i coś tam jeszcze było - jakieś tipy gdzie to najlepiej robić i na jakich typach?

długo siedziałem teraz przy tym, ale ciagle mnie uderzą chociaż raz, tacy na zółto z capueira

w ogóle zrobiłem teraz combo 35 hit ale nie zaliczyło mi tego, to trzeba jakoś specjalnie bez kontr np. zrobić?

 

8 Hit Combo wpadło mi podczas walki ze

 

SCROTUS'em i jest o wiele łatwiej, bo podczas drugiej sekwencji na arenę wpadają trepy i jest wesoło, no i na arenie leżą takie potężne kosy które zabijają pod dwóch uderzeniach więc w Furii łatwo o spore kombo.

 

 

 

Ale jest okazja wcześniej. 

 

A co do 25 hit combo bez uderzenia przez przeciwnika to jeśli starasz się o platyne to zauważ że w wymaganiu jest napisane Ukończono 0 Razy, więc jest to powtarzalne i nie trzeba tego zaliczać. Tylko te które tego nie mają bo jak je zaliczysz to zniknie z listy. Drugi raz nie powtórzysz. Ale ta sama lokacja też się nadaje, trzeba tylko pamiętać aby w szale wciskania  :square18x18: pamiętać aby w odpowiedniej chwili wcisnąć  :Triangle18x18: aby zablokować ciosy przeciwników bo Parry nie przerywa kombosa. 

 

 

Paliwo do wozu trzeba dotankowywac ?

 

 

Tak, paliwo przynajmniej na początku gry gdy nie masz zrobionej umiejętności Mniejsze Zużycie Paliwa to co jakiś czas warto dolać do baku. Ale dalej w grze gdy np. parkujemy w obozie gdzie zbudowaliśmy stację paliw to wystarczy odwiedzić ten obóz i paliwo jest tankowane automatycznie. 

 

Warto jednak mieć ze sobą kanister na pace bo przydaje się w lokacjach gdzie trzeba do tankować balon albo wysadzić drzwi do lokacji gdzie są znajdki. 

Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grę skończyłem ale kilka trofeów mi zostało. Sprzedałem podstawkę bo kupuje Steelbooka :D Wkurza mnie tylko wyzwanie za nabicie paska Fury w 10 sekund, jakoś nie mogę zrozumieć o co w nim chodzi i jak je zrobić. 

 

Możecie napisać o co chodzi w pasku Furia? Jak się go napełnia bo jestem w 100% przekonany że włączyłem furie poniżej 10 sekund już setki razy. Chyba mam glitcha w tym wyzwaniu  :(

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...