Skocz do zawartości

Twoi faworyci z E3 2013


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

PS4 za premierę w Polsce w  tym roku (ja już chcę next gena!!!!!!!!!!!!!!!), za cenę, za  osranie blokady używek,

 

a z gier

 

to Nowy Donkey Kong i Mario

 

CZYLI COMBO  PS4 + WiiU JAK NAJBARDZIEJ NA  PROPSIE !!!!!!!!!!!

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

wygrało Sony ale tylko i wyłącznie dlatego, że ich koncepcja next gena jest najbliższa temu co mamy obecnie bez drm, always online itp

 

same gry....prócz zwiastuna MGSV,W3 i FFXV nic nie wywołało u mnie szybszego bicia serca. Same oklepane strzelanki i fpsy i wtórne pomysły...do tego graficznie ja dalej widzę w tych tytułach current geny na sterydach z lepszymi teksturami i lepszym aa (poza mgs5 i ffxv). Co ciekawe tytuły ekskluzywne w większości przypadków na obu konferencjach prezentowały się znacząco gorzej od multiplatform. 

 

Nową generacją...tzn Ps4 na pewno kupię...ale dopiero za kilka lat, niech powstanie parę perełek. Na razie cieszę się, że dzięki sony i braku durnych pomysłów od M$  dalej będę graczem i nie muszę przedwcześnie iść na emeryturę. A teraz idę czerpać radość z obecnej generacji - jeszcze mam na niej tyle zaległości i po tych dwóch dniach jakoś jeszcze bardziej ją doceniłem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bayonetta 2, Dead Rising 3 i MGS V - Kontynuacja świetnego slashera, upragniony sequel najlepszej gry o zombie i MGS, którego fanem nigdy nie byłem, ale trailer V mnie poskładał. Te trzy tytuły mną zamiotły i jest to świetne preludium przed tym co nas czeka w nowej generacji. PS4 biorę na pewno w 2k15 - akurat pojawią się pierwsze poważniejsze obniżki, fajne bundle z grami i nagromadzi się w cholerę gier z plusa i tanich tytułów do nadrobienia za 60zł, hłehłe <cebulak>.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Infamous Second Son - trailer znakomity, czekam na ten gameplay dzisiejszy

 

Mario 3D World - gdy teraz to oglądam po raz kolejny, to może być jednak coś fajnego. Taki arcade'owy Mario.

 

Dead Rising 3 - open world z zombiakami, TEN KLIMAT. Ale gra brzydka.

 

FF XV i KH 3 - prawie się popłakałem ;)

 

I jestem bardzo ciekaw tego exa od Insomniaca na Xbone, bardzo obiecujące.

Odnośnik do komentarza

1. Dead Rising 3 - kupili mnie pokazem w 99%, na samą myśl, że to ex na XONE ryczę :(

2. Destiny - chcę podróżować jako bounty hunter po tym kosmicznym open świecie ;P

3. Wiedźmin 3 - wow

4. Quantum Break - w sumie wielka niewiadoma ale intryguje i ta mimika twarzy <3

5. Forza 5 - wygląda świetnie

 

i poza rankingiem to nowa gra Monolithsoft, już zazdroszczę tak jak Wii zazdroszczę Xenoblade.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

- MGS V. Oczywiście. Jaram się tym - Kojima i jego ekipa wiedzą, jak robić trailery. Sama gra też wydaje się opierać niby na tym samym, ale jednak wprowadza pomysły, przez które gra naprawdę odróżni się od poprzedniczek (a przynajmniej taką mam nadzieję).

- Battlefield 3. Nie ma co, destrukcja robi wrażenie i może ciekawie wpłynąć na gameplay.

- Mirror's Edge 2. Choć tu za dużo IMO było walki w zwiastunie, ale może to po prostu taki pokaz skrojony specjalnie dla Amerykanów.

- Xeno-cokolwiek. Dobra. Nie wiem, jak to do końca wygląda, ale zdaje się, miodzio.

- Bayonetta 2. Jedynki nie przeszedłem przez YLODa, ale to co ograłem naprawdę przypadło mi do gustu.

- Wiedźmin 3.

- Watch_dogs. Jak w innym temacie mówiłem, zaczynam się przekonywać. Wcześniej wyglądało, jakby po prostu nawalili akcji, pościgów itp., a tutaj jakby więcej unikania ich i ukrywania się. I wykorzystywania miasta.

 

- Quantum Break. O rozgrywce nic nie wiem, ale klimat naprawdę spoko.

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Również MGS V na pierwszym miejscu, mocne uderzenie na początek zabawy z konferencjami. Watch Dogs, kolejny pokaz i znowu świetne wrażenie, mowa oczywiście o demie na konfie Sony, na ten moment jedna z najciekawiej zapowiadających się nadchodzących gier. Poza tym bardzo ładnie prezentowało się FF XV, ale ta seria to nie moja bajka, więc się nie wypowiadam bardziej. W ME2 z chęcią zagram, ale nie byłem jedną z tych bardzo oczekujących na tę gierkę osób. Ot, fajnie, że wyjdzie.

Jeszcze nie widziałem konfy i trailerów od Nintendo.

 

Jeśli chodzi o konferencje i informacje o next genach same w sobie, to oczywiście duży props dla Sony, konsekwentnie idą dobrą ścieżką. Microsoft nie dał tym razem powodów do większej beki, mocno uderzył wspomnianym MGSem. BFy, CODy mnie nie interesują, Wiedźmin na razie (nie skończyłem dotąd żadnej części) również, choć tu zaznaczę, że zrobił średnie wrażenie pod względem czysto estetycznym,

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

+TitanFall za fenomenalny pokaz multiplayera, wreszcie coś świeżego

 

+MGS V mimo że wbijam w tą serię, to pokaz możliwości tej gry ostro mnie podjarał

 

+BF4 i 60 fps na konsolach

 

+Quantum Break bo wierzę w Remedy

 

+Wiesiek 3 również zaprezentował się srogo

 

+Killer Instinct za fajny klimat

 

- Destiny mnie nie porwał, wygląda jak Borderlands 3, oczekiwałem trochę czegoś innego

- Watch Dogs i The Division, obie gry mają pretensjonalny klimat, poza tym nie ufam Ubisoftowi

- Forza 5 o którym się nic nie dowiedzieliśmy poza tym że będzie tor w Pradze i skosi graficznie

Odnośnik do komentarza

Kolejność przypadkowa

 

- The Division

- Quantum Break

- TitanFall

- Dead Rising 3

- BF4 o ile bedzie w rzeczywistość dobrze wyglądać po bf3 im juz nie ufam w stosunku do konsol

- Watch_Dogs

- Wiedzmin 3

 

Mieszane uczucia mam do Destiny bo wyglada jak borderlands na sterydach :) ale prezentuje sie bdb i pewnie z czasem sprawdze ;)

Odnośnik do komentarza

Moim faworytem tego E3 jest typ od World of Tanks na konfie m$. Do standardowej nieznajomości angielskiego doszło porażenie mózgowe i było osom.

 

A z gier to przy założeniu, że nie ma się co podniecać renderkami, o dziwo najlepsze wrażenie zrobiło na mnie Infamous, którego dwie pierwsze części nie grzeją mnie zupełnie, a oprócz tego niezły był też Wiesław 3. No i to by było na tyle.

Z klimatów fajnalowych definitywnie wyrosłem, w dodatku mając na uwadze, że przy versus 13 returns 15 Y-2 grzebie ten obciachowiec Nomura, można spokojnie założyć, że jakkolwiek fajnie nie wyglądałoby to na trailerze, to i tak skończy się to na kiczowatej, łzawej, pseudomrocznej telenoweli, w której autor scenariusza pogubi się we własnych zawiłościach fabularnych zaraz na początku. Killzone graficznie zrywa fugi z kafelków, ale zaprezentowane fragmenty jakoś nie podnoszą ciśnienia i wygląda to po prostu na kolejne tratatata z karabinków w kosmosie, tak jak i Destiny zresztą.

 

Nie wspomniałem o MGS 5, bo tak się składa, że w to będzie można pograć jeszcze na obecnych konsolach (a czy Kojima nie zrobi jakiejś obory fabularnej to nigdy nie ma gwarancji) i tu dochodzimy do sedna sprawy. Cieszę się jak głupi, że ps3 nabyłem dopiero w grudniu 2011, dzięki temu mam tonę zaległości growych dostępnych za śmieszne pieniądze i póki co wbijam kija w upośledzone jak zwykle na starcie nextgeny. Ale żeby nie było, ciesze się, że xbox umarł na końcu.

 

No i na koniec odezwy koński chu/j w dupę wszystkim i każdemu z osobna z nie pokazanie Last Guardiana. Ta gra albo została definitywnie skasowana, albo naprawdę kleją ją od miesiąca zupełnie od podstaw. Ale pewnie, po co komu LG, lepiej w to miejsce jakichś kolejnych żołnierzy kosmosu wyprodukować albo zombi apokalipsę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To będzie tak:

- Wiedźmin 3 - mózg roz(pipi)any, już chce w to zagrać

- FF XV - milion lat czekania i fajny gameplay

- Project X(eno) - rajcowny zwiastun

- InFamous SS - bo lubię tą seriie

- Mirror's Edge 2 - jak wyżej

- MGS V - bo M-G-S

- Bayonetta 2 - jedynak była cool

 

Wyjątek: Destiny - nie gram w FPSy a ten wygląda interesująco

 

Wielkie niewiadome:

- Quantum Break

- Order 1886

- Dragon Age 3

- Mad Max

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Destiny 

Quantum Break

Forza 5

Super Mario 3DWORLD

Zelda Wind Waker HD

BF4

 

Mario 3D World - gdy teraz to oglądam po raz kolejny, to może być jednak coś fajnego. Taki arcade'owy Mario.

 

 

Robię właśnie to samo, video przerabiam na wiele sposobów , stwierdzam że jak dojdzie kanapa plus 4 koty to wskaźniki rajcowności ponadprzeciętną może kolejny raz przekroczyć

Odnośnik do komentarza

Z rimejkiem Wind Wakera dobrze, ze stonowali troche 'technologie' i teraz znowu wyglada przepieknie. Monolith oczywiscie pokazało najlepszego jRPG 2014 roku szkoda jedynie, ze nie ujawnili chocby źdźbła fabuly (ostatnia scena i tyle) i jak to sie laczy z Xenoblade (albo i nie). Trailer XV nie roz(pipi)al ot troche standardowej opery mydlanej i walka z kingdom hearts. Wiedźmin oczywiscie bedzie fantastyczny, ale sam trailer taki-se a i graficznie troche to odstaje od niektórych killerów (mowa oczywiscie o MGSV). Mario zrobiony znowu na szybkiego, ale takiej żenady jak przy ogladaniu NSMBU nie odczylem wiec ok.

 

Fajnie, ze robia Dead Rising 3. Niefajnie, ze bedzie exem na iksa a i sama gra niewiele zdaje sie miec wspolnego z poprzednikami oprocz jakis skrawków w rodzaju craftingu, uzywania broni, duzego swiata no i oczywiscie zombiakow. Gdzie ta kampowość? Gdzie sucharskie one-linery? Gdzie szalenstwo? Zamiast tego dostajemy kolejną brązową, 'realistyczną' grę. Do pieca.

 

Najwiekszym wygranym jest oczywiscie MGSV. Malo kto ufal kitajcowi po czwóreczce a tu prosze. Znowu szczęka na podłodze. Kapelusz z głowy (ale Haytera Ci nie zapomne Kojima).

 

Gameplay z nowego Plants vs. Zombie złamał mi serduszko. No, ale w koncu EA wiec nie wiem jak moglem miec nadzieje.

 

Reszta to FPSy dla 12 latków więc absolutny paździerz.

Odnośnik do komentarza

moje top 3 targów (
FF XV - dam square ostatnią szanse, taki dynamiczny system walki sprawdzil sie w Crisis Core. Zobaczymy jak bedzie ze swoboda poruszania sie i wielkoscia swiata.
KH 3 - jakims wielkim fanem serii nie jestem, ale to nadal jrpg
 

Gra od Monolith, co tu dużo pisać, Xenoblade było najlepszym jrpg na obecną generacje, więc bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...