Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 15.07.2023 o 00:34, easye napisał:

Mogliby wypluć jakąś edycje kompletną

Wydadzą na Switch2 "Mario Kart 8 Deluxe Definitive Edition", i ponownie, przez kolejne 10 lat nie zobaczymy nowej odsłony :kekw:

(Shuntaro Furukawa spoglądając na wyniki sprzedaży reedycji, portów, i innych retrogier, już wie, że następca Switch nie będzie wstecznie kompatybilny :sadkek:)

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Trzeci dzień zbieram szczenę z podłogi dzięki tej gierkce. 50cc i 100cc to takie przedbiegi gdzie wszystkie pucharki zrobiły się same na trzy gwiazdki ale już na 150cc rajd rozstrzyga się czasami przed samą metą i nawet nie przeszkadzają mi niebieskie skorupy (lol, jak mogłyby), aczkolwiek, te zielone są już denerwujące. Toadettka na skuterze póki co ale właśnie odblokowałem jakiegoś mercedesa to wypróbuję. Online wypróbowane (mogę tam jeździć po planszach, które są z dlc a ich nie mam wykupionych) bo wpierw trzeba porobić gwiazdki w singlu i pośrubować rekordy… przypominają się mi czasy MKDS, teraz już wszystko pamiętam i dlaczego

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ken Adams napisał:

Trzeci dzień zbieram szczenę z podłogi dzięki tej gierkce. 50cc i 100cc to takie przedbiegi gdzie wszystkie pucharki zrobiły się same na trzy gwiazdki ale już na 150cc rajd rozstrzyga się czasami przed samą metą i nawet nie przeszkadzają mi niebieskie skorupy (lol, jak mogłyby), aczkolwiek, te zielone są już denerwujące. Toadettka na skuterze póki co ale właśnie odblokowałem jakiegoś mercedesa to wypróbuję. Online wypróbowane (mogę tam jeździć po planszach, które są z dlc a ich nie mam wykupionych) bo wpierw trzeba porobić gwiazdki w singlu i pośrubować rekordy… przypominają się mi czasy MKDS, teraz już wszystko pamiętam i dlaczego

 

Mozesz jezdzic mimo ze nie wykupiles dodatkowych tras pobiewaz są one za darmo dla posiadaszy NSO. Przestaniesz opłacać to nie bedzie się dało grać;) Osobno kosztują chyba równo 100zl.

Odnośnik do komentarza

O właśnie miałem to napisać, że mam zwykły abonament.

 

150cc, ostatni rajd po trzy gwiazdki, ostatnia prosta; w ostatnie 20 sekund  na planszy jeden koopaling nadział mi się na zieloną skorupe umieszczoną z tyłu skuterka, zrzuciłem też bombkę obligatoryjnie za plecy, ominąwszy czerwoną skorupę, dostałem niebieską i wyszło to:

 

50F80605-5CD6-41D7-9CD7-8A068C30C067.thumb.jpeg.ad586b8e57c5335526fb572026b3b89f.jpeg

 

kto wygrał?

hehe

wielkie nintendo

:thanks:

 

Odnośnik do komentarza

Ja 3 gwiazdki zrobiłem na pucharach z podstawki i dlc do 150cc i mirror, 200 trochę pograłem i olałem. Szkoda czasu i nerwów, a powtarzanie ciągle tych samych tras nie daje mi większej przyjemności i satysfakcji. W odróżnieniu od online, które kryje nieskończone pokłady grywalności 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...