Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

New on PS Plus in August: Road Not Taken, Crysis 3, FEZ, more

 

Entering PS Plus:

6th August: Road Not Taken

6th August: FEZ

6th August: Crysis 3

6th August: Proteus

6th August: Metrico

6th August: LEGO Harry Potter 5-7 Years

 

14598788287_00ee74c128_z.jpg

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/07/30/new-ps-plus-august-road-taken-crysis-3-fez/

 

 

Hi everyone! Summer is in full swing up in the northern hemisphere but that doesn’t mean that you need to abandon your consoles in search of the sunshine! As set out below, we have a great selection of goodies lined up for August.

 

New on PlayStation 4

 

First up this month comes a beautifully crafted new title from the extremely talented team at Spry Fox. Road Not Taken is a rogue-like puzzle adventure about surviving life’s surprises. You play as a ranger adventuring through a vast, unforgiving forest in the aftermath of a brutal winter storm, rescuing children who have lost their way.

 

 

 

Next up, Polytron‘s highly acclaimed FEZ – a 2D platform puzzle game set in a 3D world where you play as Gomez. When the existence of a mysterious third dimension is revealed to him, Gomez is sent out on a journey that will take him to the very end of time and space. Unearth the mysteries of the past and discover the truth about reality and perception.

 

 

 

New on PlayStation 3

 

First up on PS3 this month we welcome future-tech FPS sequel Crysis 3. Return to the fight as Prophet, the Nanosuit soldier on a quest to rid the world of the invading Ceph and eliminate the corrupted CELL Corporation.

 

crysis-3-pics-hd-2

 

Also on PS3 in August, eccentric, experimental exploration adventure Proteus from Curve Studios, in which you find yourself on a mysterious island. It’s weird, it’s wonderful and it’s Cross Buy on PS Vita too.

 

 

 

New on PS Vita

 

I’m very excited to announce that PS Plus is bringing you a brand new PS Vita exclusive this August in the form of atmospheric puzzle adventure Metrico. The game is based around the beauty of infographics in a world built around bar, line and pie charts where the environment changes instantly with your input. You’ll have to analyse and experiment with your surroundings, while your reflexes, intuition and smarts are all being put to the test.

 

 

 

Your final offering for this month is LEGO Harry Potter Years 5-7. Based on the last three Harry Potter books, LEGO Harry Potter: Years 5-7 takes players through Harry Potter’s heroic adventures in the Muggle and wizarding worlds. From Privet Drive in Little Whinging to Diagon Alley, Hogsmeade and Hogwarts – plus new locations including Grimmauld Place, the Ministry of Magic, and Godric’s Hollow – you will encounter new faces, new challenges and new magic, preparing you for the ultimate face-off against Lord Voldemort!

 

LegoHarryPotter_Years5-7_TeaserArt_FINAL

 

In summary

 

Leaving PS Plus:

6th August: TowerFall Ascension

6th August: Strider

6th August: Dead Space 3

6th August: Vessel

6th August: LEGO Batman 2 DC Superheroes

6th August: Doki Doki Universe

 

plus-august-2014-coming-soon-facebook-timeline-image

 

Entering PS Plus:

6th August: Road Not Taken

6th August: FEZ

6th August: Crysis 3

6th August: Proteus

6th August: Metrico

6th August: LEGO Harry Potter 5-7 Years

 

Don’t miss out! Make sure add any of the games scheduled to leave the service to your download list now to ensure you get to play them!

 

Don’t forget to also visit the PlayStation forums where each month we have challenges and competitions focused on the games in the Plus service for you to enjoy and compete against other members.

 

Not a PlayStation Plus member? Then join today from just £5.49/€6.99 per month. To find out more visit our PlayStation Plus site.

 

Remember, if you’ve not got access to your PS4, PS3 or PS Vita then you can also buy through our online store.

 

We are always listening to our members to ensure we continually improve the PS Plus service! Now is your chance to give us feedback on the content so we can find out what you loved, liked, and didn’t like so much. Simply take part in our content survey and share your thoughts on the July 2014 games.

 

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest prosta. Sony " podpuściło" użytkowników i przez 2 lata dorzucało do plusa aby ludzi przyzwyczaić do dobrego, teraz kiedy marketing się udał sony chce te stracone pieniądze odzyskać. Śmiem nawet twierdzić że dłuugo żadnej gry AAA na ps4 nie będzie. Zauważcie też co dali na początek generacji ( Resogun, Outlast) później tylko gorzej i tak do dziś.

 

Ale czy jest w tym coś złego? Nie... Przez 7 lat płaciłem za golda, a tam nie dawali nic oprócz możliwosci gry online. Tu chociaż jakieś indyki na otarcie łez.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sprawa jest prosta. Sony " podpuściło" użytkowników i przez 2 lata dorzucało do plusa aby ludzi przyzwyczaić do dobrego, teraz kiedy marketing się udał sony chce te stracone pieniądze odzyskać. Śmiem nawet twierdzić że dłuugo żadnej gry AAA na ps4 nie będzie. Zauważcie też co dali na początek generacji ( Resogun, Outlast) później tylko gorzej i tak do dziś.

 

Ale czy jest w tym coś złego? Nie... Przez 7 lat płaciłem za golda, a tam nie dawali nic oprócz możliwosci gry online. Tu chociaż jakieś indyki na otarcie łez.

 

Tak, a usługa sieciowa, serwery, konserwacja czy rozwój opłacą się same. Sony bierze teraz hajs dokładnie na to samo - chcą podnieść jakość usług.

 

Generalnie dobrze piszesz - Sony, z wyjątkiem DriveCluba w Plusie (co prędzej jest demem z 1/5 zawartości), długo może nie dać żadnej gry AAA.

Odnośnik do komentarza

 

Powinni dać TLoU Remastered, co?

 

Nie, nie powinni, ale przydałoby się coś grywalnego na dłużej niż 10 minut, a nie taki shit jak Road Not Taken.

 

No fajnie, ale grałeś już w to?

Odnośnik do komentarza

Nie, nie grałem. Grałem za to w Feza i racja, gierka jest spoko. Ale nie jest to gra, którą możnaby wychwalać pod niebiosa.

Tego typu pozycje powstają już też na iOS i Androida i tam, faktycznie, są hiciorami.

 

Ja rozumiem, że przecież nie dadzą na PS4 NFS albo Tomb Raidera, i że nie ma jeszcze starszych gier, które by się nadawały, ale widząc że na games with gold będzie w sierpniu chociażby Dishonored to czuję, że porównanie wypada słabo. 

Odnośnik do komentarza

Nie, nie grałem. Grałem za to w Feza i racja, gierka jest spoko. Ale nie jest to gra, którą możnaby wychwalać pod niebiosa.

Tego typu pozycje powstają już też na iOS i Androida i tam, faktycznie, są hiciorami.

 

Ja rozumiem, że przecież nie dadzą na PS4 NFS albo Tomb Raidera, i że nie ma jeszcze starszych gier, które by się nadawały, ale widząc że na games with gold będzie w sierpniu chociażby Dishonored to czuję, że porównanie wypada słabo. 

 

A kto ci powiedzial ze beda co miesiac dawac taka gre ze ciebie zadowoli? Jak chcesz porzadna gre to sobie ja po prostu kup no chyba ze kupiles ps4 z mysla o samym plusie wtedy sam sobie jestes winien bo mogles przewidziec ze przez conajmniej rok raczej zadnej super gry nie dadza. Chociaz ja i tak jestem zdania ze w porownaniu do gier jakie byly na start ps3 rozpiski z ps4 sa calkiem znosne i wiecej tytulow do ogrania jest niz wtedy bylo.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie jeśli chodzi o PS4, w tym miesiącu nie ma co zaśmiecać dysku. Nie oczekuję gier AAA bo narazie wiadomo że jest ich ogólnie mało, ale taki Outlast czy Strider (nie liczę starego Dead Nation) to narazie dwie najlepsze pozycje, które wyszły w PS+ i takich oczekuję. Może być Trials Fusion, Child of Light czy coś takiego w przyszłości...

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

 

Sprawa jest prosta. Sony " podpuściło" użytkowników i przez 2 lata dorzucało do plusa aby ludzi przyzwyczaić do dobrego, teraz kiedy marketing się udał sony chce te stracone pieniądze odzyskać. Śmiem nawet twierdzić że dłuugo żadnej gry AAA na ps4 nie będzie. Zauważcie też co dali na początek generacji ( Resogun, Outlast) później tylko gorzej i tak do dziś.

 

Ale czy jest w tym coś złego? Nie... Przez 7 lat płaciłem za golda, a tam nie dawali nic oprócz możliwosci gry online. Tu chociaż jakieś indyki na otarcie łez.

Tak, a usługa sieciowa, serwery, konserwacja czy rozwój opłacą się same. Sony bierze teraz hajs dokładnie na to samo - chcą podnieść jakość usług.

 

Generalnie dobrze piszesz - Sony, z wyjątkiem DriveCluba w Plusie (co prędzej jest demem z 1/5 zawartości), długo może nie dać żadnej gry AAA.

Bez jaj, placiło się za granie online p2p, to było i jest zlodziejstwem.
Odnośnik do komentarza

Kupując abonament na rok wychodzi 16 zł z hakiem. Myślę że to nie jest jakaś wygórowana cena za "bycie" online a na dodatek dostajemy dwie gry wliczone w cenę (online 5zl i dwie gry po 5zl tez tak to można rozbić). Ja np przy Pixeljunk czy Strider bawię się świetnie ot taka odskocznia od giera AAA.

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

 

Nie, nie grałem. Grałem za to w Feza i racja, gierka jest spoko. Ale nie jest to gra, którą możnaby wychwalać pod niebiosa.

Tego typu pozycje powstają już też na iOS i Androida i tam, faktycznie, są hiciorami.

 

Ja rozumiem, że przecież nie dadzą na PS4 NFS albo Tomb Raidera, i że nie ma jeszcze starszych gier, które by się nadawały, ale widząc że na games with gold będzie w sierpniu chociażby Dishonored to czuję, że porównanie wypada słabo. 

 

A kto ci powiedzial ze beda co miesiac dawac taka gre ze ciebie zadowoli? Jak chcesz porzadna gre to sobie ja po prostu kup no chyba ze kupiles ps4 z mysla o samym plusie wtedy sam sobie jestes winien bo mogles przewidziec ze przez conajmniej rok raczej zadnej super gry nie dadza. Chociaz ja i tak jestem zdania ze w porownaniu do gier jakie byly na start ps3 rozpiski z ps4 sa calkiem znosne i wiecej tytulow do ogrania jest niz wtedy bylo.

 

 

Panie, nikt mi nic nie powiedział ani nie obiecywał, a jak będę chciał kupić to sobie kupię, nie mów mi co mam robić. 

 

Nie interesuje mnie co było przy starcie PS3, teraz jest PS4. Wiem, że nie mają nawet żadnej gry, którą by mogli dać, ale uważam, że płacąc za plusa nie jestem wystarczająco wynagradzany, to już pisałem, ale chyba nie ogarnąłeś i czepiasz się dla czepiania.

 

A zniżki 5 złotych na grze, która kosztuje prawie lub ponad 200 złotych to śmiech na sali. 

Odnośnik do komentarza

@Mariollo - proponuję się zastanowić nad jedną zasadniczą rzeczą. Przyjmijmy, dla uproszczenia z górką, że przy zakupie rocznego PS+ wychodzi 20 zł m-nie. Teraz porównajmy ofertę Sony za te 20 zł do oferty czegokolwiek na rynku. Hmmm. za n-ke płacę 4x, tyle, za fon 3x tyle itp. ale nie dostaję nic za(pipi)istego, oprócz możliwości oglądania ulubionych programów i dzwonienia/sms i tyle.

Od Sony za te 20 zł m-nie otrzymuję co m-c 6 gier (po 2 na każdy system) a czasem więcej, jeśli dochodzi cross-buy i możesz wybrać na jakiej platformie wolisz ograć dany tytuł. Różnej jakości są to produkcje, najistotniejsze są preferencje gracza ofcoz. Ale grę możesz sprawdzić przez ten rok później, nawet jeśli grasz aktualnie w coś innego. Zapas gier rośnie z każdym miesiącem. Do tego fajne (dla mnie) automatyczne zapisywanie savów w chmurze, z czego musiałem już korzystać, kiedy save z Wolfensteina zepsuł się przez bug w grze. Mam sporo gier z PS+ już ogranych na PS4/Vicie i jeszcze sporo do ukończenia, czy nawet sprawdzenia w ogóle. Muszę przyznać, że większość z nich byłaby warta dla mnie normalnego zakupu.  A abon. wykupiłem na pocz. kwietnia 2014.

Powiedz mi, gdzie dostaniesz tyle płacąc za rok z góry, co wychodzi oczywiście mniej niż 20 zł m-nie, bo jakieś 16 :P Jestem ciekaw twoich argumentów, skoro jesteś tak "niewynagrodzony"  :sorcerer:

 

EDIT: Czepiasz się zniżek, ale to też jest prosta kalkulacja. Piszesz, że np 5 zł. Ale jakby policzyć, że przez cały rok kupię kilka interesujących mnie rzeczy i na każdej zaoszczędzę akurat te 5 zł (chociaż i tak bym kupił) to wychodzi znowu jakaś część rocznego abonamentu za free np. 1 m-c. Dalej źle?

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...