Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

ponoc wycieklo:


 


PS4:

PixelJunk Shooter Ultimate (PS4)

PS3:

NBA 2K14 (PS3)

Lone Survivor: The Director's Cut (PS3)

PlayStation Vita:

Dragon's Crown (PS Vita)

Lone Survivor: The Director's Cut (PS Vita)

 

Dragons Crown na vite!!!!!!!!!!!!! headshot!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

PixelJunk Shooter na PS4? W to mi graj. Choć chciałem, na PC nie zdążyłem zagrać, (komp sprzedany z uśmiechem na twarzy), bo na Steam'ie dobrej przeceny nie było. Wiem, że szału nie ma, ale przez pierwszy rok PS+ wciąż tego nie oczekuje.

Odnośnik do komentarza

no to czas na przerwę od ps plus, bo usługa jest w przypadku ps4 jak dla mnie żenująca. Mam wrażenie, że sony się od pół roku myli i na vitę daje gry z ps4 a z vity na ps4, do tego ostatnie granie przez sieć w fife 14 przyprawiło mnie o frustrację, wyglądało jakby reakcja na komendy wciskane na padzie była chwilowo opóźniona, co dawało kuriozum zwłaszcza przy karnych, gdzie po 9 seriach wygrałem je 1-0, więc jaki to sens płacić za ps plus, nie dostając w zamian nic, ani usługi sieciowej, ani gier

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

Dupy nie urwało, płaczu też nie będzie, ale po miesiącach z DmC, Tomb Raiderem, Bioshock'iem i Metrem liczyłem na odwrotny trend.

Edytowane przez Dark_Pharmacist
Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

Te trzy tytuły miały na pewno przyciągnąć niezdecydowanych. Ja na takie gry już bym nie liczył. Beyond two Souls albo GTA_5 w które nie grałem pewnie na Psn+ już nie zobaczę. Ale dobre jest i to co dają. 

 

Tak, ale teraz jest najlepszy moment na dojenie zysków z PS3. Full konsol sprzedanych, bogata biblioteka tego czego jeszcze w PS+ nie dali a przy okazji ludzie poklikają za "0" pare gier na PS4 co może ich zmotywować jak mnie do Vity. Nie rozumiem ich polityki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...