Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :(

 

Trine2? Serio? Plus schodzi na psy. Czyżby miał racje mój ziomek, który stwierdził, że od kiedy PS+ będzie obowiązkowy dla posiadaczy PS4, to nie ma co liczyć na darmowe wypasy?

 

edit: i ten T2 na PS4?

 

 

Nooooooooooooooooooooooooo

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Chłopie, a co ty chciałeś, powiedz mi? AC IV 6 miechów po premierze? Shadow Fall? NfS: Rivals? A może Second Son?

 

Trine 2: CS to bajeczna gra, kto nie grał, ten będzie się super bawił. Ja kupiłem z PS Store od razu z PS4, więc nie jest to oferta akurat dla mnie. Ale taki już urok "darmowych" gier w Plusie/GwD, wałkowany już za czasów samego PS3. "Łee, grałem, oferta do dupy!". Litości...

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

W PS Plus zawsze lądowały gry, które traciły swój potencjał sprzedażowy. Wyjątkiem był chyba Contrast, Resogun i Outlast, ale to nie projekty AAA. Na rynku na razie panuje posucha, więc wszystkie gry wciąż się sprzedają. Proste. Nie ma potrzeby by tworzyć teorie spiskowe, tym bardziej, że Sony teraz będzie musiało rywalizować z Games with Gold. Trzeba jedynie poczekać.

Odnośnik do komentarza

Chłopie, a co ty chciałeś, powiedz mi? AC IV 6 miechów po premierze? Shadow Fall? NfS: Rivals? A może Second Son?

 

Trine 2: CS to bajeczna gra, kto nie grał, ten będzie się super bawił. Ja kupiłem z PS Store od razu z PS4, więc nie jest to oferta akurat dla mnie. Ale taki już urok "darmowych" gier w Plusie/GwD, wałkowany już za czasów samego PS3. "Łee, grałem, oferta do dupy!". Litości...

Dla mnie nie ma tu nic ciekawego w tym miesiącu, bo nie mam ani PS4, ani PSV. DC na PSV zapowiada się cudnie, ale liczyłem, że gra jest dostępna w ramach cross-game, a tu lipa. Koszykówka jest dobra dla czarnuchów a indyki #nikogo. Tylko ślepy nie zauważyłby, że PS+ obecnie ma raczej spadek formy. Prawdopodobnie nie zapowiedzieli też gier rocznych ponieważ w ogóle pewnie ich nie będzie. Nie chce być złym prorokiem. Jedyna nadzieja w GwG i pressingu ze strony konkurencji, bo na chwilę obecną sony po prostu nie musi się  starać.  

Odnośnik do komentarza

PixelJunk bedzie w crossbuy? Gralbym!, ale na Vicie. Dla mnie miesiac jaknajbardziej udany, 3 gry na Vite, Trine 2 takze ogram, swietnie, ze teraz 6 tytulow bedzie co miesiac!

 

Edit. Crossbuy- gry na Vite ! Ol yeah!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Dzisiejsze informacje o aktualizacji oferty PlayStation Plus na czerwiec poza dodatkową grą na PS4 i PS Vita przyniosły także zmiany. Zmiany, które nie spodobają się nikomu, a kompletnie przebudowują ofertę PlayStation Plus.

Wraz z wejściem czerwcowej oferty, nowości będą pojawiać się zawsze w pierwszą środę miesiąca i znikać będą wraz z pierwszą środą następnego miesiąca. Na przykładzie nowej oferty - gry dojdą 4 czerwca i będą dostępne aż do 2 lipca, gdy zastąpi je oferta lipcowa. Ale to tylko część zmian

http://www.pssite.com/news-33414-playstaton_plus_przechodzi_powazne_zmiany.html

 

Czyli po petardach w ofercie rocznej :/ ehh

Odnośnik do komentarza

 

Chłopie, a co ty chciałeś, powiedz mi? AC IV 6 miechów po premierze? Shadow Fall? NfS: Rivals? A może Second Son?

 

Trine 2: CS to bajeczna gra, kto nie grał, ten będzie się super bawił. Ja kupiłem z PS Store od razu z PS4, więc nie jest to oferta akurat dla mnie. Ale taki już urok "darmowych" gier w Plusie/GwD, wałkowany już za czasów samego PS3. "Łee, grałem, oferta do dupy!". Litości...

Dla mnie nie ma tu nic ciekawego w tym miesiącu, bo nie mam ani PS4, ani PSV. DC na PSV zapowiada się cudnie, ale liczyłem, że gra jest dostępna w ramach cross-game, a tu lipa. Koszykówka jest dobra dla czarnuchów a indyki #nikogo. Tylko ślepy nie zauważyłby, że PS+ obecnie ma raczej spadek formy. Prawdopodobnie nie zapowiedzieli też gier rocznych ponieważ w ogóle pewnie ich nie będzie. Nie chce być złym prorokiem. Jedyna nadzieja w GwG i pressingu ze strony konkurencji, bo na chwilę obecną sony po prostu nie musi się  starać.  

 

ha ku.rwa, a nie mówiłem? :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Azja w lipcu na PS4 dostanie Towerfall Ascension oraz Strider. Jak na razie wszędzie dają takie same gry, więc u nas też można się ich spodziewać:

 

IX4Rm48.jpg

 

EDIT: Hm, gry na PS4 zniknęły ze strony (http://asia.playstation.com/sg/en/psn/psPlus#comingOffers)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...