Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Możliwe, że grą na maj będzie Stick it to the Man. Właśnie ją dostaną w Azji, a obecnie gry na PS4 dają wszędzie takie same.

Dostaną też Puppeteer na PS3. Nie obraziłbym się, gdyby nam też go rzucili ;)

 

https://asia.playstation.com/id/en/psn/psPlus

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

Nie oczekuje gier AAAAAAAA ale te indie 2D retro i inne cuda to mogą sobie wsadzić. Outlast przykładowo to był dobry kierunek, ten Mercenary Kings natomiast jest niegrywalny.

 

No tak lepiej nic nie dostawać. Kwestia gustu. Trudno by dogodzili wszystkim. No (pipi)a takie narzekanie dla narzekania.

Odnośnik do komentarza

Dostaliśmy i tak porządne gry.

 

  • Tomb Raider
  • Metro:LL
  • Bioshock Infinite

Nie sądzę żeby było na co narzekać. Ze co że nie dostajemy takich gier jak GTA5 albo Beyond Two Souls co miesiąc ? Małe gierki też są fajnie nie każdemu podchodzi Fifa w plusie za darmo np, dla mnie ale nie narzekam na to. Rozczarowania nie było :D Morda w kubeł i gram dalej w to co dostałem wcześniej.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ja sie ciut zawiodlem muramasa bo sciagalem na premiere z playasia ale chetnie przejde teraz drugi raz ale tym razem druga postacia by poznac druga historie - moze bedzie ciekawiej - nie mniej jednak dalej uwazam ze chybionym pomyslem jest slasher gdzie caly repertuar ciosow i umiejetnosci mamy dostepny od pierwszej chwili. Mimo wszystko warto zagrac - chocby dla klimatu i grafy na oledzie

Odnośnik do komentarza

Z mojego punktu widzenia tak właśnie jest. Przez 4 lata płaciłem za Xbox Live roczny abonament, tylko po to żeby grać online w multi, bo na początku X360 nie było innych benefitów za wykupowanie go. Płaciłem, inni płacili i było ok. Później zaczęły dochodzić różne pierdoły dla goldów na na koniec pełne wersje gier. Na PS+ który mam teraz wykupiony 1szy raz, po zmianie producenta sprzętu - patrzę właśnie przez pryzmat tych doświadczeń. + kupiłem do grania w multi, a wszystkie inne rzeczy są w cenie/za free - zwał jak chciał, nie wiem jak miałbym wycenić, ile z tych kilkunastu zł m-cznie (kupując 12mc) idzie na gry, ile na automatyczne zapisywanie savów w chmurze itp. Jak wiesz, jak to wycenić (chociażby same gry) - to napisz, a ja nie będę pisał, że "za free". Ściągam co m-c nowy szpil, nie płącę za niego - to jak mam nazwać?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...