Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wycofują się z ps3 i vity powinni ofertę wzbogacić co miesiąc o nowy tytuł VR albo chociaż takie jak teraz miesiąc na PS4 powinien być normą. Znając życie taki nie będzie i w najlepszym przypadku za miesiąc będzie killzone plus indyk.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Ficuś napisał:

Niby bomba ale prawowity fan marki juz dawno powinien miec to ograne wiec pozycje raczej dla nowych w temacie ps4. Jak ktos zaczyna przygode z ps4 to eksluzywne rakiety ziemia powietrze

Czyli lepiej jakby dali jakiegoś indyka, w którego grało 8 osób?:)
Ja mam w sumie te dwie gry... więc dla mnie średni miesiąc. Ale i tak plus dla Sony za takie gry.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, grzybiarz napisał:

Czyli lepiej jakby dali jakiegoś indyka, w którego grało 8 osób?:)
Ja mam w sumie te dwie gry... więc dla mnie średni miesiąc. Ale i tak plus dla Sony za takie gry.

No widzisz czyli miesuac jak i moj,  wiec oboje mamy identyczba subiekrywna opinie bo obie gry sie skonczylo,  obiektywnie jednak miesiac rewelja bo obie pozycje sa super dlatego kibicuje by trend sie podtrzymal na super gry bo wczesniej czy pozniej wpadnie taka,  ktorej nie ogralem

Odnośnik do komentarza
Od 8 marca 2019 roku Gry co miesiąc w PlayStation Plus nie będą obejmowały tytułów na konsole PS3 i PS Vita
Tytuły na PlayStation®3 (PS3™) lub PlayStation®Vita (PS Vita) od 8 marca 2019 roku nie będą pojawiać się w ramach Gier co miesiąc w PlayStation®Plus. 

Trochę przykro :( 

Właśnie maila dostałem.

Czyli szóśtego dają gry, a ósmego już kasują? A i takie kupsztale na koniec? Mogli dać jakieś po 3 gry najlepsze wg. metacritic na koniec, tytuły które już były.

-----

Ach.... to 2019:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, ireniqs napisał:

Jak tak mają wyglądać oferty co miesiąc to ja już przestaję kupować gierki w pudłach. :kaz:

To samo sobie pomyślałem. Ogrywam  jeszcze Deus Ex'a ze stycznia, w planach Rime, a oni tu z Rachetem i Bloodborne wyskakują.  W ogóle dzięki Playstation plus odkryłem tak gienalne gry jak:  Life is Strange i This War of Mine. Gier których bym nigdy nie kupił, a zostały dodane do PS Plus. Gry na abonament, w tym kierunku zmierza rynek gier(?).

Edytowane przez Pauli87
Odnośnik do komentarza

Oferta super ale jak ktoś nie gra po sieci to lepiej kupować ---> ogrywać ---> sprzedawać/wymieniać ---> kupować i tak cyklicznie :). Indyczki też można na wyprzedażach w super cenach wyrwać jak ktoś nie ma parcia na premierę. Trzeba pamiętać o tym, że gierek na własność nie dostajemy. Mimo wszystko dobrze, że coś się dzieje. 

Odnośnik do komentarza

No to wszystko idzie w tym kierunku. Growe Netflixy to przyszłość (szczególnie w takiej cenie jaką oferuje MS w swoim Game Passie), a pewnie kiedyś gry w pudełkach to będzie rarytas i plusy w zakupach growych w końcu nabiorą większej wagi :kaz:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...