Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przede wszystkim oferta z grą jest skierowana dla tych graczy, którzy nie mają aktywnej subskrypcji PS Plus. Drugi warunek, jaki musi zostać spełniony, to wykupienie rocznego abonamentu PlayStation Plus. Wreszcie ostatni z warunków, który musi zaistnieć, to wykupienie rocznego abonamentu najpóźniej do 11 lutego. Po tym terminie Far Cry 4 nie będzie już oferowane.

 

This is for the players xD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Macie ku rwa swojego Knack

 

https://www.ppe.pl/news/56212/playstation-plus-luty-2018.html

 

Choć nie powiem Rime super tylko szkoda, że już ograny.

 

Pamiętam, jak miałem brać od Ciebie, ale cos nam nie poszło ;)

Z tym ze jeszcze nie wszystko stracone. Jak będzie wymiatał to i tak będę chciał mieć pudełko.

Odnośnik do komentarza

Rime imo rewelacja, sprawdzę na pewno, Gnack to guwno. Jak już grać w Gnacka, to lepiej wydać te kilka złotych i wziąć dwójkę sobie sprawdzić. Jedynkę zabił nudny gameplay, dwa ciosy i skok... Dwójka jest bardziej rozbudowana sądząc po demku, z resztą w tym demku sami puścili oczko do tych co grali w jedynkę, pozdro dla kumatych. No, ale w sumie są tacy co sześć razy przeszli, więc każda potwora... Jak  ktoś lubi w kółko powtarzać do znudzenia te same czynności, to może sprawdzić. Fanom yakuz i person powinno się spodobać, ja spasowałem po kilku godzinach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...