Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

No bo nie zostają :facepalm: Jak wywalisz grę i potem wrzucisz płytkę ale nie będziesz podpięty do sieci to nie będziesz ich miał. Dżizas. U MS chmura to nie jest opcja tylko domyślna opcja zapisu stanów gry. U Sony jest to opcja bo konsola zapisuje wszystko na dysku i potem wysyła na chmurę (jak masz PS+).

I o to mi chodziło - jak ktoś miał PS4 i XO to powinien zaczaić.

Chyba że się coś zmieniło to mea culpa :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 minut temu, Kyo napisał:

No bo nie zostają :facepalm: Jak wywalisz grę i potem wrzucisz płytkę ale nie będziesz podpięty do sieci to nie będziesz ich miał. Dżizas. U MS chmura to nie jest opcja tylko domyślna opcja zapisu stanów gry. U Sony jest to opcja bo konsola zapisuje wszystko na dysku i potem wysyła na chmurę (jak masz PS+).

I o to mi chodziło - jak ktoś miał PS4 i XO to powinien zaczaić.

Chyba że się coś zmieniło to mea culpa :lapka:

Ale po co się denerwujesz? Chciałem tylko wyjaśnić kwestie bo może ja czegoś nie wiem i jak usuwam grę to też usuwam save'y. No ale z tego co pamietam to zostają w darmowej chmurze (a nie jak na PS4 trzeba mieć opłaconego PS+). 

 

Oba rozwiązania mają plusy i minusy i nie chodziło mi tu o robienie wojenek, geez luzujcie i oddychajcie to tylko pudełka plastikowe.

Odnośnik do komentarza

Ale ja się nie denerwuję mój drogi bluberze :):drinks: Też chciałem wyjaśnić chociaż myślałem że skoro mamy 2018 rok to jest to jasne jak konsole zapisują stany gier. A pisząc że PS4 to nie Xbox to raczej był prztyczek w nos dla konsoli Sony a nie XO :teehee:

Odnośnik do komentarza

Przez 6 miesięcy na 100% będą jeszcze tam trzymane. Potem mogą zostać usunięte. Były raporty że ludzie po 1-2 latach nadal mieli savey ale były też przypadki że po równo pół roku savey zostały skasowane z chmury.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mad Max - dla mnie spoko. To gra z gatunków, które nigdy bym nie kupił, ale chętnie sprawdzę w abonamencie czy "zaskoczy". Podobnie Trackmania.

 

Na PS3 i Vita - szrot. 

 

Edit: Chociaż ten 99 Vidas wygląda na przyjemną chodzoną bitkę.

 

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

W moim przypadku, fatalny miesiąc. MM nie zagram, pomimo, że wiem iż to interesująca gra. Nie będę miał na nią czasu a i klimat mi nie pasuje. TMT ani tyle, bo takie wyścigowe eksperymenty mnie zupełnie nie grzeją.
Obiektywnie patrząc to jednak mocny miesiąc. P+ zwrócił mi się na ten rok już dawno za sprawą Ratcheta, Knacka, Batmana i Deusa. 
Dziwi mnie ochłap na PS3. Ostatni rok Plusa na tej platformie, w promocjach dają świetne gry za grosze (Ratchety!) a do plusa idzie (pipi). Mam już tam prawie wszystko ograne, i nie wiem co musieliby dać abym się tym ekscytował, ale naprawdę mogliby w lepszym stylu pożegnać zasłużoną 3-kę.
 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...