Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Nemesis napisał:

Przecież pod koniec przyszłego roku jest pewna szansa, że nadejdzie PS5 więc nic dziwnego, że za rok starsze platformy idą w odstawkę.

 

Za dużo gier w zaawansowanym stadium produkcji aby wypuszczać nowy sprzęt, który do tego sprzedaje się coraz lepiej z roku na rok.

Zupełnie bez sensu, bardziej druga połowa 2020, gdy pojawią się nowe chipsety.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, balon napisał:

Też macie taki bug w Mighty No. 9 że nie macie żadnych napisów? Ale w ogóle w menu, w grze, w dialogach? Niezła beka. Chyba wyje bie i zassam raz jeszcze. Tylko nie czuję, że to coś da.

Taaak, miałem ten sam problem. Pobrałem od nowa i nadal to samo.

 

Naprawiłem to wchodząc w drugi bloczek (general settings) później przestawiłem dwa suwaki i zaakceptowałem (środkowy bloczek pod ustawieniami)

 

Wtedy nagle wszystko sie pojawilo. Dziwne

Edytowane przez Mikołaj
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mikołaj napisał:

Taaak, miałem ten sam problem. Pobrałem od nowa i nadal to samo.

 

Naprawiłem to wchodząc w drugi bloczek (general settings) później przestawiłem dwa suwaki i zaakceptowałem (środkowy bloczek pod ustawieniami)

 

Wtedy nagle wszystko sie pojawilo. Dziwne

A wszedłeś tam drugi raz, jak już miałeś napisy i widziałeś, co tak naprawdę zmieniłeś?

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, grzybiarz napisał:

A wszedłeś tam drugi raz, jak już miałeś napisy i widziałeś, co tak naprawdę zmieniłeś?

Tak, zmieniłem przyciski potwierdzające (z X na O) i normalne dźwięki na 8bitowe. Nie wiem czy to przez to ale zadziałało. Napisy się pojawiły i zmieniłem wszystko tak jak było.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No a jak myślisz dlaczego napisałem o chmurze? I o nic mi nie chodzi. A tobie?

Ale weź się może gdzie indziej czepiaj - wszędzie widzisz CW.

 

A na Xbox One zostają SAVEy w konsoli? Nie - nie zostają. Więc napisałem prawdę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...