Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

PES dostał patcha i World Challenge DLC który podobno poprawia gameplay na lepszy ;) nius z PESem w PS+ jest o tyle ciekawy, że krąży od jakiegoś czasu plotka o PES 2015 jako exclusive na PS4, EA jest teraz po drodze z MS to może Konami będzie miało partnership z Sony i wyjdzie im porządny PES w końcu? :yes:

Odnośnik do komentarza

najlepszy pes ery ps3/x360 to pes2013 - idealny nie jest ale to najlepsza wersja gameplayu i rozwiazan, na ktorych budowali ta serie od pierwszej odslony wydanej pod ps3/x360.

 

pes2014 to przeskok na foxengine na ktory mieli rok czasu(czy tam dwa), jak oni przez tyle lat do konca nie ogarneli starego enginu to wyobrazcie sobie jak to dziala i jakie bledy ma ten kod gry tworzony tak na szybko. Bez grama przesady to wersja alpha czegos co za rok czy pozniej na next genach moze bedzie w pelni grywalne.

 

Sciagacie to na wlasna odpowiedzialnosc, w cudowne patche nie wierze. Sam gralem w wersje spatchowana, ktora ponoc ZNACZNIE naprawiala min. reakcje zawodnikow na nasze komendy a dalej czulem sie jakbym prowadzil czolg.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Pograłem w to Mercenary Kings i wywaliłem w diabły. Dżizas, co za szrot! Wygląda gównianie, rusza się gównianie, jest powolne, ma paskudny design. Następca Metal Sluga? Ponury żart. Liczyłem na prawdziwą perełkę z Plusa, a jest klasyczna. Czekamy na maj

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...