Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytanie.  

 

Mam plusa i stamtąd za Darmo takie gry jak Resogun, Dont Starve, i Outlast. Po jakimś czasie Resogun już przestało być darmowe i kosztuje jakieś tam pieniądze.

 

Co się stanie jeśli teraz sprzedam swoją konsolę i po jakimś czasie znów kupie. To czy po zalogowaniu się na psn będę mógł znów ściągnąć te gry które były dla mnie darmowe czy będę już musiał płacić? 

Odnośnik do komentarza

 

To zrezygnuj z plusa?

nie mogę gdyż gram online a w to to mogę zagrać na tablecie a w podobne na mydelniczce (c64) albo amidze cd 32 jeżeli wiesz co to jest jak znajdę w szafie a nie na ps4

Daylight mogli dać a Mercenary Kings jako 2 darmową to w tedy ok

 

capeesh?

To kup sobie Xboxa, nic nie dostaniesz. Jak co miesiąc widzę te same teksty, to same (pipi) mi nachodzą. To nie program 'make a wish', nikt z Sony nie mówił, że gry na ps4 dorównują tym na ps3, z tym trzeba poczekać, może na e3 zapowiedzą coś lepszego, a póki co, trzeba brać co dają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

czyli na ps4 kpiny ciąg dalszy

 

no też liczyłem na inFamous, co zrobić :confused:

 

na infamous nie liczyłem, bo nawet za darmo bym w nią nie chciał zagrać, nie lubie gier gdzie się strzela laserkiem z palca. Ale już  Knack, albo Tomb Raidera za 79 zł na przykład chętnie bym przyjął. Albo chociaż grę na miare Outlast, bo to co dostaliśmy w zeszłym miesiącu czyli dead nation ( które było dane nam na ps3 za darmo w zwiazku z awarią psn ) i to co dostaniemy teraz ( gorzej wyglądającej gry nie widziałem od ps1) to jest lekka przesada. Wydałem prawie 2 koła na ps4, zostaje zmuszony do wykupienia ps plus, gdzie rozgrywka sieciowa przynajmniej w fifie w którą grywam online, wcale nie jest bardziej stabilna niż na ps3 gdzie usługa była darmowa, a w zamian dostaję gry warte 10 zł, oraz niedostaje world cup 2014 bo EA się nie opyla, Watch doga w terminie i z grafiką next gen jak obiecali, drive clubu, bo nagle się okazało, że jak twórca gry w niego zagrał to się złapał za głowe jakiego crapa zrobił. 

Edytowane przez ścierpła mi noga
  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak tak patrzylem to jak plus wszedl to na ps3 tez crapy byly na poczatku a nie wielkie produkcje, wiec nie wiem o co tym ludziom chodzi. Prawda jest taka ze jakies sensowne gry w plusie dostaniemy pewnie po roku albo wiecej i wtedy tez warto zakupic ps4 chyba ze wyjdzie do tego czasu kilka jakis mocnych produkcji ale patrzac na zapowiedzi to raczej wiekszosc na poczatku 2015 bedzie wiec i tak nie ma sie co spieszyc.

Odnośnik do komentarza

Nektórzy zapomnieli chyba, że PS+ to nie akcja charytatywna, ale model biznesowy. Który jest wbrew pozorom bardzo restrykcyjny. Np. zależny od nasycenia rynku grami. Wtedy gry przestają się sprzedawać szybciej, bo wychodzą nowe produkcje. Tym samym można szybciej wrzucać je do Plusa. Ale na PS4 jest niewiele gier i pewnie nawet taki Tomb Raider sprzedaje się nadal świetnie. To nie jest indyk, że wymaga wypromowania. Więc musicie jeszcze sporo poczekać, i tak będzie dobrze jak choć jedna gra AAA zawita na PS4 do Plusa w tym roku, i będzie to prezent by uspokoić graczy, kosztowny zapewne  ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powinniście całować sony po rękach, że mają taka bogatą oferte różnorodnych gier casuale dostają gry pokroju assasins creeda 3 dla fanów dobrego gameplayu był czy to deamon souls albo guacamelee i tak nie wszystko idzie ogarnąć na 3 konsole, ale oczywiście, ze znajdą się ludzie, którzy będą narzekać. Wiedziales dobrze od początku, ze ps4 bedzie wymagalo plusa do gry online więc gry traktuj jako bonus, ale nie lepiej nawet nie zagrac w grę i nazwać ja crapem z pegasusa. Tfu brzydze się wami casuale.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...