Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez oni wylapia te nieskonczone przedluzania subskrycji i anuluja, analogicznie do sytuacji gdy sklepy internetowe maja bledy i wystawiaja jakis towar za darmo albo za 1zł i wszyscy sie rzucaja i kupuja po 100 sztuk, a potem i tak paczka z zawartoscia nie przychodzi.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może Twoja karta nie wspiera takiej płatności i to nie sony komplikuje tylko Twój bank?

 

Ja też mam Visa Elektron i jak kupowałem plusa w tamtym roku to było ok, a jako, że ceny są z dupy w tym sklepiku to nie kupuję nic w nim. Sprawdź poprawność danych, czy się zgadzają. Możesz spróbować kupić przez przeglądarkowy PS Store, może tam przejdzie wpisywanie danych karty.

Odnośnik do komentarza

Z Visami zawsze bywały problemy w PS Store, gdyż są wrażliwe na byle szczegóły, typu musi być odpowiednie wpisanie danych adresowych (najlepiej to tak zrobić, by wszystko wpisywać drukowanymi, i jak jest ulica to tam tylko pierwszą linijkę z tych trzech zapełnić nazwą ulic), również w kwestii banku (dobrze mieć zawsze te 1-2 PLN na koncie, PS Store chyba w ten sposób za pierwszym razem sprawdza). Zawsze możesz też zadzwonić na Centrum Pomocy Klienta Playstatrion, gdzie coś mogą pomóc. Ostatecznie można kupić kod na jakiejś stronie, przy dobrych wiatrach i szybkim przelewie, wyślą Ci kod na maila. Nie wiem jak to działa, bo nigdy nie próbowałem, ale pewnie tak samo jak przy kupowaniu zdrapek przez sieć do XBL! :)

 

http://www.fabrykakluczy.pl/gra/playstation-network-27/90-dni-plus-playstation-network-plus-card-psn-153.html

 

Mam nadzieję, że te karty z tej strony działają z polskim PSN ;)

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Może Twoja karta nie wspiera takiej płatności i to nie sony komplikuje tylko Twój bank?

 

Ja też mam Visa Elektron i jak kupowałem plusa w tamtym roku to było ok, a jako, że ceny są z dupy w tym sklepiku to nie kupuję nic w nim. Sprawdź poprawność danych, czy się zgadzają. Możesz spróbować kupić przez przeglądarkowy PS Store, może tam przejdzie wpisywanie danych karty.

ale ja nie chce kupić kartą, ja mam 46 zł w portfelu które mi zostały ze zdrapki i nie mogę wykupić ps plus na miesiąc. To jest chore, czekam na odpowiedź pomocy technicznej sony, bo na facebooku sony twierdzą, że powinienem móc to zrobić.

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

A to co innego. Dziwna sprawa. Może to tak naprawdę ten miesięczny abonament nie działa, ale nikt tego wcześniej nie zauważył, bo nikt tego nieopłacalnego miesiąca nie brał :D

 

Lepiej kup se na 90 za kartę, a to co masz w wallecie wydaj na jakąś fajną grę w promocji... :P

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj PS4 500 gb i zastanawiam się nad aktywacją darmowego kodu na 14 dni (mam 1sze konto PSN w życiu) i widzę że niedługo kończy się możliwość pobierania Outlast, a chętnie zagrałbym w grę za free :P Moje pytanie - czy ten kod startowy na 14 dni to jest pełny PS+ i jak wklepię go dzisiaj to będę mógł pobrać tą grę i grać przez 14 dni i pobrać co jeszcze wyjedzie na dniach i też grać do końca abon. z tego kodu? 

 

Pewnie i tak kupię na cały rok niedługo ale chcę zobaczyć jak to działa najpierw :P Granie online nie jest już dla mnie prior.

Odnośnik do komentarza

To jest pełny plus. Będziesz mógł zagrać w gry które są teraz i te co wyjdą w środę dopóki Ci się nie skończy ten okres próbny. A później oczywiście będziesz mógł spokojnie przedłużyć subskrybcję.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak Mysza mówi, 14 dni to normalny PS+ na tyle czasu. Przez ten czas możesz dodać do listy Outlasta i wszystko inne co w Plusie, ściągnąć i grać. Jak Ci się skończy, gry zostaną nadal przypisane do Twojego konta, ale:

- ściągnięta gra nie będzie działać

- gry z lusa znikną z listy do czasu zakupu nowej subskrypcji

 

Jak kupisz subskrypcję w przyszłości, to gry które przez te 14 dni dodałeś, znowu będą aktywne, będzie się dało w nie grać i będą na liście do pobrania. Oczywiście jeśli w trakcie 14 dni przedłużysz (tj. kupisz subksrypcję i wklepiesz nim się 14 dni skończy), to po prostu dalej będziesz miał Plusa, i żaden dzień się wtedy nie straci.

Uważaj jedynie na mały "szkopuł", bo aktywacja triala (przynajmniej na PS3), aktywuje funkcję "automatyczne przedłużanie" w ustawieniach konta. Działa na takiej zasadzie, że jak się abonament kończy, to wydłuża Ci go pobierając kasę z konta ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no i niezły beton: 

ps plus wygasł 28 lutego. 3 miesięczna subskrybcja

w portfelu mam 46 zł, nie mogę kupić miesięcznego ps plus, bo muszę zarejestrować karte, visa electron, którą ps store odrzuca :confused:

to jak ja mam sobie wykupić następnego ps plus ? Kupować kolejną zdrapkę ? Po co oni to tak komplikują.

 

Spróbuj zarejestrować kartę kredytową, nie używając jakichkolwiek znaków Polskich. U mnie tylko w ten sposób dało się zarejestrować kartę kredytową  :)

Odnośnik do komentarza

Uważaj jedynie na mały "szkopuł", bo aktywacja triala (przynajmniej na PS3), aktywuje funkcję "automatyczne przedłużanie" w ustawieniach konta. Działa na takiej zasadzie, że jak się abonament kończy, to wydłuża Ci go pobierając kasę z konta ;)

 

W sumie nie mam zdefiniowanej żadnej opcji płatności online, więc nie mają skąd póki co :P A można dodać konto PayPal?? Tak by mi było najwygodniej, na X360 fajnie to działa..

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze dodam, że jak są problemy z dodaniem karty na konsoli albo wyskakuje błąd danych itp. to najlepiej to zrobić na kompie przez stronę www. Sam ostatnio straciłem przez to pół dnia na zabawy z tym, a dodatkowo zablokowało mi kartę bo bank stwierdził, że coś podejrzane, że ktoś próbuje tyle razy wprowadzać dane(plus dla banku za czujność ;-) ) Na kompie natomiast poszło od razu i bez problemów. :-)

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

 

Uważaj jedynie na mały "szkopuł", bo aktywacja triala (przynajmniej na PS3), aktywuje funkcję "automatyczne przedłużanie" w ustawieniach konta. Działa na takiej zasadzie, że jak się abonament kończy, to wydłuża Ci go pobierając kasę z konta ;)

 

W sumie nie mam zdefiniowanej żadnej opcji płatności online, więc nie mają skąd póki co :P A można dodać konto PayPal?? Tak by mi było najwygodniej, na X360 fajnie to działa..

 

Próbowałem wczoraj aktywować tego Plusa 14 dni i woła jednak o podanie karty :P PayPal nigdzie nie znalazłem. Powiem szczerze że M$ miał lepiej bo m-c GOLDa dla nowego konta XBL aktywował się bez niczego no i m-c a nie 14-dni. Cóż - nie można mieć wszystkiego. Dodam dzisiaj kartę przez kompa i poszukam opcji, żeby nie odnawiało abonam. z automatu. 

 

Pytanie - wszedłem w menu multi w Killzone i tam mogę aktywować 2dni trial BEZ podawania karty - czy to jednocześnie wykorzysta 14 dniowy trial PS+?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...