Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób prowadzenia narracji w Gunslingerze nie przypadł mi do gustu. Dlatego stawiam BiB wyżej. Natomiast samo strzelanie to jest miód w Gunslinger. 

 

Ehh mógłby Techland zrobić nowego CoJ-a, a nie tłuką te zombiaki do porzygu. :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wiem gdzie szukać odpowiedzi. na FB EA poblokowane dodawanie wiadomości, playstation profil milczy. Kupiłem dziś ps+ do tej pory mimo jego braku fifa 16 łączyła się z serwerami, ale nie dało się grać online wiadomo. Teraz mi wyskakuje, że jeżeli nie założę konta EA to nie będę mógł grać, połącz się z dowolną funkcją online ponownie. I tak w kółko. No sorry, ale mam konto EA odkąd powstało i nigdy takich problemów nie miałem. Ktoś ma pomysł co z tym zrobić gdzie zgłosić problem. Nawet hasła do tego konta nie kojarzę bo to było lata temu !!

Odnośnik do komentarza

nie wiem gdzie szukać odpowiedzi. na FB EA poblokowane dodawanie wiadomości, playstation profil milczy. Kupiłem dziś ps+ do tej pory mimo jego braku fifa 16 łączyła się z serwerami, ale nie dało się grać online wiadomo. Teraz mi wyskakuje, że jeżeli nie założę konta EA to nie będę mógł grać, połącz się z dowolną funkcją online ponownie. I tak w kółko. No sorry, ale mam konto EA odkąd powstało i nigdy takich problemów nie miałem. Ktoś ma pomysł co z tym zrobić gdzie zgłosić problem. Nawet hasła do tego konta nie kojarzę bo to było lata temu !!

 

Infolinia Sony

 

22 397 89 24

09:00 do 21:00 poniedzialek – piatek

09:00 do 17:00 sobota

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...