Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego exa byście polecili poza TLoU? Najlepiej z fajnym multi, jakimś rozwojem postaci lub czegokolwiek. Ale żebym kurwicy nie dostał. Ma to być gra do odstresowania się. Więc Bloodborne niestety odpada.

Division, Call fo Duty Black Ops 3 a za 2 miechy doom to takie multi na odstresowanie

Odnośnik do komentarza

Hehe :). Exy to to nie są :P ale dzięki za propozycje. Division ogram na PC. CoD już ograny. Doom to nie moje klimaty ale może spróbuję ( oka z jedyneczki do dziś się boję :P ).

Nie chcę wyjść na marudę ale myślałem że trochę gier wyszło przez pół roku ( dzieciak, praca, brak czasu nawet na sprawdzanie newsów ). Nawet takie pozycje jak Helldivers ( od jakiegoś czasu też nie jest już exem ) mi pasują. Nie muszą to być duże tytuły. 

 

Jak na razie zostaje poczekać na U4.

Odnośnik do komentarza

On chyba pytał ogólnie o gry, które wyszly w przeciągu 1,5 roku na ps4 Blant. Widzę, że kolega zatrzymał się na watch_doge więc no tak must have to

 

-Bloodborne

-Wiedzmin 3 oraz dlc

-Divinity: Original Sin

 

i masz grania na 250h

 

Gry które mogą ci się spodobać, ale niekoniecznie bym ja je polecał to

 

-Batman Arkham Knight

-MGS V

-Fallout 4

-kolekcja Uncharted (nie widzę w twoim psncardzie)

Odnośnik do komentarza

A ten toukiden dobry, czy marny klon Monster Hunter? Odczucia po demie sa rozne, wiec chcialbym poznac opinie kogos kto ogral pelna wersje. Jestem fanem MH i powiem szczerze ze widzialem rozne jego klony ktore wypadaly blado.Pytania:

1. Czy gra jest wymagajaca (walka z potworami)

2. Zroznicowana bron, zbroje

3. Farming, zadania

4.Ciekawi bossowie

Odnośnik do komentarza

Jestem kompletnie nie w temacie gier na ps4, a kupilem konsole i chcialbym w cos pograc. Jakie mozecie polecic powiedzmy ze 3 gry, ktore moga byc dobre do ogrania na poczatek? Nie interesuja mnie sportowe i bijatyki. Na chwile obecna mam Killzone Shadow Fall, Battlefield 4, Kolekcje Uncharted i leci do mnie Wiedźmin. Gusta są różne, ale moze sa jakies gry wyróżniające się na tle innych?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jestem kompletnie nie w temacie gier na ps4, a kupilem konsole i chcialbym w cos pograc. Jakie mozecie polecic powiedzmy ze 3 gry, ktore moga byc dobre do ogrania na poczatek? Nie interesuja mnie sportowe i bijatyki. Na chwile obecna mam Killzone Shadow Fall, Battlefield 4, Kolekcje Uncharted i leci do mnie Wiedźmin. Gusta są różne, ale moze sa jakies gry wyróżniające się na tle innych?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

BLOODBORNE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...