Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry , rzadko gram online ale poszukiwałbym jakiejś strzelanki na odstresowanie.
Myślałem nad Battlefield 4 , Star Wars Battlefront oraz Overwatch oraz Destiny Taken King.
z BF ostatnio jedynie grałem w Bad Company i grało mi się dość fajnie 
Żadnego Call of Duty raczej nie planuje bo te nowe są dla mnie zbyt futurystyczne.
Fanem wielkim gwiezdnych wojen nie jestem a o Overwatch mam średnie pojęcie.
Destiny widzi mi się bo lubie klimaty mmorpg,lvlowanie grind itd.

Dzięki 
 

Edytowane przez jankes
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz na odstresowanie to zdecydowanie SW: Battlefront który jest mocno casual friendly, z drugiej strony szybko się nudzi, zaś Battlefield 4 jest jeszcze w promo i kosztuje 21zł na PS Store podobno jest w końcu grywalny :)

 

Z drugiej strony dla mnie strzelanki online nie są dobre na odstresowanie, kilka meczów mi nie wyjdzie i wyglądam tak

 

Scorpius.png

Odnośnik do komentarza

Żeby pograć w multi Destiny, to najpierw musiałbyś spędzić sporo czasu w tamtejszym "singlu", żeby pogrindować i polevelować (podobno lubisz, ale nie wiem, czy aż tak bardzo). Co prawda w typowy "crucible" można chyba pograć z marszu, ale jednak lepszy gear by się przydał, a do tego trzeba trochę posiedzieć.

BF4 jest teraz w śmiesznej cenie, ale mi się gra w to słabo - jeśli zatrzymałeś się na Bad Company, to może Ci nie podejść, bo ja też uwielbiałem BC2, a teraz BF jest dla mnie niegrywalny - wszystko poszło w złą stronę jak dla mnie.

 

Myślę, że najbardziej odstresowująca może być jednak partyjka w SW Battlefront, nawet jeśli ktoś nie jest fanem Star Wars.

Odnośnik do komentarza

Na dniach planuję kupić sobie jakąś strzelankę do multi. Mam do wyboru - Overwatch i Doom. W październiku pewnie dokupię BF 1 bo to seria dla której kupuję konsolę w generacji. Więc realnie lepiej chyba Dooma, bo tam jest singiel, bym się nie porzygał od siepania po sieci. Z drugiej strony - Overwatch słyszałem bardzo przyjemny i  w ogóle ponoć ma być z tego filar esportu. Pewnie dużo ludzi będzie w to grało w uj długo. Nie wiem jak wyglądają tlumy online w Doom, trochę tęsknie za starym dobrym arenowym deathmatchem. Gram obecnie w Plants vs. Zombies i ogółem czuję już pewne znudzenie drużynowymi walkami. Niemniej wolę zapytać - co lepiej - Doom czy Overwatch?

 

A. Pograłem w demo Dooma. Wszystko fajne i czuć oldschool, do momentu aż się skończyły naboje. WTF, od kiedy w Doomie się kończą naboje... ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Patrząc na to co dziś wylądowało w promocji na PS4, to Overwatch poczeka do przyszłego miecha, albo do listopada (bo w przyszłym będzie BF One), a teraz to ja nie wiem co tu wybrać. Najbardziej żałuję, że kupiłem używanego Mordora za 70 PLN, gołego bez kodu, a tu za 80 PLN wersja GOTY :/ Co prawda cyfrowa, ale cóż. Toteż ciekawi mnie jak wygląda sprawa:

1. NFS Rivals - czy grają w to ludzie i czy model jazdy jest tak samo fajny jak w Most Wanted, czy tam słaby jak w Shift?

2. Za 40 dychy Infamous: SS - chyba się opłaca już, co nie?

3. Valkyria Chronocicles Remastered - warto, czy jednak wziąć wersję na PSP?

4. MGS: PP - grają w to ludzie jeszcze w multi, czy do singla wystarczy wziąć?

 

Na razie tyle, no chyba że doradzacie coś z tej promocji jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza

 

4. MGS: PP - grają w to ludzie jeszcze w multi, czy do singla wystarczy wziąć?

 

Z multi nie wiem, bo dla mnie MGS to tylko single, ale polecam. Gameplayowo świetny, choć nieco powtarzalny. Dla fanów najsłabsza część, ale mechanicznie to chyba najlepsza skradanka na rynku. No i zbieranie pokemonów (żołnierzy do bazy) wciąga :)

Odnośnik do komentarza

Jaka gierga na dwie osoby przy jednym TV? Jak już znajdzie się duszyczka, co mi białego Duala 4 sprzeda, to coś bym z żoną ograł. 

Na PS3 nie chciała się oderwać od Diablo III ("zbieraj loota i jedziemy do miasta sprzedawać", widać że pokrewna dusza xD) więc może kiedyś kupię to ponownie na PS4. 

Anything else? Odpadają: wyścigi (chyba że jakieś jajcarskie typu carting), piłki nożne.

 

Z mordobić od biedy coś by się dało (grywaliśmy kiedyś w DOA4), może mortala sobie sprawię, ale w tej kategorii znam większość tytułów na rynku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...