Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie dobre, raczej prostsze gierki, w które wciągnie się moja Luba niedoświadczona w gejmingu.

 

Docenia dobrą fabułę, dobry dialog, uwielbia patrzeć jak gram w Wiedźmina. Sama próbuje "pobiegać", ale jak jest walka to szybciutko oddaje mi pada. Ogólnie przy treningu ma zadatki na NG 6+ ostatni loch w Bloodborne! 

Odnośnik do komentarza

Polećcie dobre, raczej prostsze gierki, w które wciągnie się moja Luba niedoświadczona w gejmingu.

 

Docenia dobrą fabułę, dobry dialog, uwielbia patrzeć jak gram w Wiedźmina. Sama próbuje "pobiegać", ale jak jest walka to szybciutko oddaje mi pada. Ogólnie przy treningu ma zadatki na NG 6+ ostatni loch w Bloodborne! 

 

Daj jej wszystko od TT zaczynając od  Tales of Borderlands, Wolf Among us i kończąc na Grze o Tron jesli oglądacie serial i bankowo Life is Strange

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o jakieś fajne wyścigi, zarówno na 15 minutowe pogranie na zasadzie jednego wyścigu, jak i wielogodzinne sesje z masterowaniem tras, co byście polecili? Podobał mi się i Motorsports i Horizon jeśli chodzi o Forzę na X360, na pececie namiętnie ogrywałem GRID. Nie jestem maniakiem symulacji, bo motoryzacja mnie nie pasjonuje, aczkolwiek lubię gdy auto reaguje na wszelkie kolizje. 

Jak obecnie sieciowo wygląda społecznośc graczy Driveclub, The Crew, Project Cars? 
Byłbym wdzięczny za radę w tej kwestii :) 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli namiętnie ogrywałeś Grida (podobnie jak ja) to polecam Drivecluba. Świetna gra szczególnie online. Do tego bardzo miodna fizyka jazdy (pół symulacja, pół arcade). Mi od czasów Grida nic tak bardzo nie przypadło do gustu jak Driveclub.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bierz DC nie będziesz żałować. Masa rzeczy do wymasterowania, bardzo fajne multi, szczególnie w ekipie. Ostatnio cały czas było w promocji.

 

 

Jeżeli namiętnie ogrywałeś Grida (podobnie jak ja) to polecam Drivecluba. Świetna gra szczególnie online. Do tego bardzo miodna fizyka jazdy (pół symulacja, pół arcade). Mi od czasów Grida nic tak bardzo nie przypadło do gustu jak Driveclub.

 

Chyba mnie przekonaliście. 79 zł za taki tytuł to nie jest dużo, a przeczuwam że handlować mi nim nie przyjdzie do głowy, zwłaszcza jak czytam o zdrowym podejściu twórców gry i ciągłym aktualizowaniu tytułu. Orientujecie się może, czy można kupić lepiej niż za te 79 zł, chociazby cyfrówkę? 

Widziałem za frytki tę grę w PSStore, ale dla posiadaczy plusa, teraz w promocji wersja motocyklowa, ale za moto wyścigami nie przepadam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...