Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Cod zdecydowanie więcej osób ale tutaj zależy jaką formę multi lubisz bo cod i R6 to dwie ZUPEŁNIE różne gry. W Cod przede wszystkim możesz grać z randomami i się dobrze bawisz. R6 to podobno kozak gra ale jak masz ekipe do grania bo liczy się zgranie w zespole.

Odnośnik do komentarza

W zasadzie mam tylko jedną osobę do gry, która wybierze tę samą co ja. W gruncie rzeczy chodzi mi o to w której z nich jest większa szansa na spotkanie kogoś do wspólnej gry (jak za dawnych dobrych czasów counter strike'a). R6 wygląda super, bo przypomina właśnie CS, martwi mnie tylko to, że może być mało popularna w Polsce.

Edytowane przez kaktusCP3
Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną jesli chodzi o aktywność, to i tu i tu masz pełne serwery. Z tym, że żeby pocisnąć Rainbowa wyciskając z tej gry maksimum trzeba fajnego teamu, z którym się będziesz komunikował, z paczką losowych ludzi może być z tym ciężko, chyba że zgłębisz społeczność graczy, na pewno są jakieś teamy na forach poświęconych tylko tej grze. 

W CoDa wchodzicie i możecie sobie grac bez obawy o cokolwiek, jesli dobrze się bawisz grając w strzelanki, nie zawiedziesz się. Ja wybieram PlanetSide2, bo lubię wielkie pole bitwy, dynamicznie zmieniące się objectivy i uważam że na początek nie ma lepszej strzelanki :) 

Odnośnik do komentarza

Konsolę już mam , na dzień dobry wziąłem Far Cry 4 i Bloodborne . Następne w kolejce GTA , Wiedźmin i MGS . Co tam jeszcze dla gracza olewającego online mam brać pod uwagę ? Tylko hity ;) Gry typu remastered omijam szerokim łukiem .

Watchdogs są teraz bardzo tanie a w mojej opinii na prawdę zacną grą jak za takie "piniondze". 

Trochę droższe ale również spoko jeśli lubisz tego rodzaju gry - Untill Dawn. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, powiedzcie czy pominąłem jakieś dobre exy lub remastery z PS3. Skończyłem Drivecluba, TLOU i trzy części Uncharted; oczywiście czekam na czwartą w kwietniu. W marcu kupuję kolekcję Heavy Rain + Beyond. Z gierek z PSN zaliczyłem Everybody's Gone to the Rapture i czekam na promocję na Firewatch, może na Ethana. GoW3 mnie średnio interesuje, podobnie remastery z PS2.

 

Planuję zakup Until Dawn oraz może Order i Infamous. Raczej nie Tearaway ani LBP3 - wiem, że są dobre, ale nie do końca dla mnie. Knack odpada, Killzone chyba nie jest szczególnie wart ogrania.

 

O czymś zapomniałem?

Odnośnik do komentarza

Dobra, powiedzcie czy pominąłem jakieś dobre exy lub remastery z PS3. Skończyłem Drivecluba, TLOU i trzy części Uncharted; oczywiście czekam na czwartą w kwietniu. W marcu kupuję kolekcję Heavy Rain + Beyond. Z gierek z PSN zaliczyłem Everybody's Gone to the Rapture i czekam na promocję na Firewatch, może na Ethana. GoW3 mnie średnio interesuje, podobnie remastery z PS2.

 

Planuję zakup Until Dawn oraz może Order i Infamous. Raczej nie Tearaway ani LBP3 - wiem, że są dobre, ale nie do końca dla mnie. Knack odpada, Killzone chyba nie jest szczególnie wart ogrania.

 

O czymś zapomniałem?

No jak fps nie lubię tak ten ostatni Killzonae mi się nawet podobał. Biorąc pod uwagę za jakie śmieszne pieniądze chodzi to żalvnie sprawdzić (to samo Order czy Infamous).

 

ps grałeś kiedyś w jakieś God of War? Bo to nie jest slasher jak Bayo czy DMC. Jest tam dużo elementów adventure.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ano juz mnie się je.bie z tymi yakuzami ;/

 

Yakuza 0 miała wyjść na PS4 zlokalizowana, ale to dopiero w przyszłosci i tylko ameryka póki co, ale na szczęscie ps4 jest region free.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Panowie poszukuję jakiegoś dobrego jrpg na ps4 albo coś z porządną fabułą oprócz The last of us remastered i Uncharted collection.

 

P.S jak ktoś chce sprzedać chętnie kupię albo jakby się ktoś chciał zamienić to mam Divinity: original Sin, Mortal Kombat X, Wiedźmin Dziki Gon, Fifa 16 i Driveclub.

Odnośnik do komentarza

Panowie poszukuję jakiegoś dobrego jrpg na ps4 albo coś z porządną fabułą oprócz The last of us remastered i Uncharted collection.

 

P.S jak ktoś chce sprzedać chętnie kupię albo jakby się ktoś chciał zamienić to mam Divinity: original Sin, Mortal Kombat X, Wiedźmin Dziki Gon, Fifa 16 i Driveclub.

 

Jak jrpg to 

 

-Dark Souls 2 

-Bloodborne 

 

hehe a takich true jrpg to Final Fantasy Type-0 HD

 

 

Kupuję niedługo ps4 i mam pytanko - godne polecenia gry z trybem coop na split screene? Interesują mnie tylko strzelaniny tpp ( moze byc fps) oraz gry typu resident evil. Pozdro

 

Borderlands Handsome Collection, Cod Black Ops 3 i Advanced Warefare no i Resident Evil Revelations 2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...