Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem kompletnie nie w temacie gier na ps4, a kupilem konsole i chcialbym w cos pograc. Jakie mozecie polecic powiedzmy ze 3 gry, ktore moga byc dobre do ogrania na poczatek? Nie interesuja mnie sportowe i bijatyki. Na chwile obecna mam Killzone Shadow Fall, Battlefield 4, Kolekcje Uncharted i leci do mnie Wiedźmin. Gusta są różne, ale moze sa jakies gry wyróżniające się na tle innych?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

BLOODBORNE

 

 

Blantman chcesz żeby konsole przez okno wyrzucił kilka dni po zakupie :)

 

Last of Us, Order 1886, Until Dawn, a jeżeli pragniesz poznać Mesjasza i godnie przyjąć go w domu to oczywiście The Division

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hmm chcialbym cos fajnego do kanapowego co-opa. Dirt Rally niestety odpada, Tranckmania tez chyba nie ma split screena?

Ale w ogole zczegokolwiek. Ewentualnie jaka gra nadawalaby sie do przejscia bo chcielismy sie spotkac z bratem i pociorac troche przez noc?

To Zombie przeniesione z WiiU grywalne jest?

Jakies inne propozycje?

Jak sie spisuje Division w offline?

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to juz pewnie zalezy jaki typ gier preferujesz - diablo style gdzie grasz ze znajomymi w poszukiwaniu co raz lepszego lootu czy jednak preferujesz gry soulso podobne. Pierwsza głównie pod online i druga single. Na forum w obu przypadkach same pozytywne opinie wiec musisz sam sobie odpowiedziec czego aktualnie szukasz - czegos pod multi czy spokojnie cioranie w single'u.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem ostatnio Uncharted 4, wracam do Fallout 4 (chyba 120h), niedługo skończę i bym chciał na coś wymienić. Co byście brali w pierwszej kolejności? Czasu zwykle na jedną giergę na miesiąc mam więc fajnie jakby nie ciągnęła się pół roku, jak F4:

 

Just Cause 3

Mad Max

Wasteland 2

Divinity Original Sin

AC Syndicate

Raczet & Kląk

Odnośnik do komentarza

Mad Max po F4 mimo, że inny gatunek, to jak zapijanie wódki bimbrem. Dobra gra, ale można miec przesyt postapo i sanboksowej eksploracji (choć tym razem na kółkach). R&C to chyba najlepszy wybór, a MM jak najbardziej, ale później

Edytowane przez dee
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...