Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Stary bierz Drivecluba, zayebuste wyscigi w smiesznej cenie, a po dokupieniu season passa z tona contentu! Hejt na te gierke jest smieszny, bo w momencie premiery bylo troszke rozczarowanko (chociaz ja cisnalem singla bez plakania) a obecnie DC jest polatany pousprawniany i jeszcze zayebisciejszy.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zakupem Obcy: Izolacja za 67,50zł a Obcy: Izolacja Kolekcja za 93,60zł. Obie ceny są w styczniowej wyprzedaży do 22.01.2016.

Warto dopłacić do wersji rozszerzonej dla 7 dodatków?

Druga sprawa czy Diablo III Ultimate Evil Edition ma możliwość grania w sezonie? Ma ktoś porównania z wersją PC?

 

Wysłane z mojego SM-N9005

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko czy obecnie warto brać Killzone dla samego singla (nigdy nie grałem nic z serii) ??

Gra stosunkowo tania obecnie (lecz "stara")  i pytanie jak to się ma do grywalność/czas grania/satysfakcja :)

 

Najpierw Killzone a potem Metro Redux i Wolfenstein Old Blood a potem New Order. To jest kolejność w tak zwanej fajności FPS'ów od najsłabszego do najlepszego. Gdybyś chciał zagrać odwrotnie to mógłbyś nawet nie skończyć Killzona. A dzięki temu krzywa zadowolenia rośnie. Gdybyś  chciał zakończyć bombą atomową to na samym końcu polecam Alien Isolation, mało w nim strzelania, niemalże wcale ale to FPP który gniecie wcześniej wymienione. 

Odnośnik do komentarza

 

Mam pytanko czy obecnie warto brać Killzone dla samego singla (nigdy nie grałem nic z serii) ??

Gra stosunkowo tania obecnie (lecz "stara")  i pytanie jak to się ma do grywalność/czas grania/satysfakcja :)

 

Najpierw Killzone a potem Metro Redux i Wolfenstein Old Blood a potem New Order. To jest kolejność w tak zwanej fajności FPS'ów od najsłabszego do najlepszego. Gdybyś chciał zagrać odwrotnie to mógłbyś nawet nie skończyć Killzona. A dzięki temu krzywa zadowolenia rośnie. Gdybyś  chciał zakończyć bombą atomową to na samym końcu polecam Alien Isolation, mało w nim strzelania, niemalże wcale ale to FPP który gniecie wcześniej wymienione. 

 

 

Wymienione przez ciebie mam/miałem na X1 i ukończyłem kilkukrotnie,natomiast Killzone jest łakomym kąskiem związku z ceną, ale odstrasza średnią ocen i datą wydania, przemyśle jeszcze temat.

 

PS.Dzięki Panowie za powyższe podpowiedzi i zdania

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Chcę kupić ps4 w niedalekiej przyszłości ale nie siedzę w temacie jeszcze bo ogrywam zaległości z ps3 na razie . Pytanie : jakie hity są na horyzoncie powiedzmy do 1 maja które mógłbym kupić w komplecie razem z konsolą ? Wiem tylko że wyjdą nowe Far Cry i Uncharted . Co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...