Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam kryzysa: nie mam w co grać. Cody, Star Warsy i inne badziewa mnie nie interesują, a w 2016 czekam póki co jedynie na Mirror's Edge, U4, Larę i Primala. Szukam fajnej eksploracji, jakiejś głębszej przygody itd. Przejrzałem wszystko i jakoś nic mnie nie grzeje, a jedynie zastanawiam się nad Mad Maxem, Transformersami lub Metro Reduxem. Ale znowu: Mad Max nie oglądałem filmu, nie znam uniwersum, Transformersy za(pipi)iste ale ponoć krótkie i niby Redux spoko, ale też nie znam uniwersum, no i to chyba tylko strzelanka kolejna. Just Cause 3 bym pyknął, ale ponoć płycizna i szmira, JC2 mnie po 15min odrzuciło. Jeszcze Wiesiek mi został do zagrania, ale też nie znam uniwersuma, a i fantasy jakoś średnio mnie kręci. Najchętniej to bym GTAV ponownie zakupił, ale fabuła zrobiona, a najbardziej mnie tam właśnie postaci i fabułka kręciły. Ciężki przypadek, ktoś może wyciągnie królika z kapelusza, lub poradzi innym okiem co tu wybrać?

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin nawet jeśli nie znasz uniwersum i nie przepadasz za fantasy powinien cię wciągnąć. Fallout 4? Fabularnie mogłoby być lepiej, ale eksploracja akurat wybada bardzo dobrze. A może Wolfenstein? Jak na klasyczny FPS fabuła nawet daje radę. Poza tym polecam gry od Telltale, chociaż sądząc po trofeach niezbyt przypadły ci do gustu.

Odnośnik do komentarza

Z opowiadanek to gierki od TT odpadają dla mnie, jedynie kocham Life is Strange.

 

Dzięki za radę, właśnie zakupiłem sobie tego Wolfa z promolki na PSS, ale ciągle waham się między czymś spośród Wieśka/Redux/Transformers/Mad Max.

 

Może jeszcze ewentualnie Dying Light?

Odnośnik do komentarza

Wiedźmina poleci 90% graczy na tym forum, bo trudno być obojętnym na ogólną jakość tej gry, nawet nie będąc fanem elfów i upiorów. Moim zdaniem każdy powinien przynajmniej sprawdzić ten tytuł, pograć chociaż parę godzin i zobaczyć o co chodzi z tymi wszystkimi nagrodami GOTY. No chyba, że ktoś nie znosi RPG albo nie chce przeznaczać kilkudziesięciu godzin na ukończenie gry - z tymże trudno znaleźć nowe tytuły bardziej zasługujące na poświęcenie im czasu.

Odnośnik do komentarza

Aem powiem ci tak z tego co wymieniasz to brałbym Wolfensteina New Order jest spoko fabuła, która calkiem wciąga, jest przygoda, zmienne lokacje i spoko gameplay taki miks trochę napier.dalanki z lekką eksploracją - levele są liniowe ale mają poukrywane przejscia, secrety etc Dla mnie bardzo dobry tytuł, wciągnął mnie jak nic w 2014, grafika średnia, ale za to 60fpsów i dobry feeling strzelania. Metro Redux myśle, że ci powinno podejść obie części. Nie musisz znać uniwersum bo 2033 to przeniesienie ksiązki do świat giereczek wideo, jedynka spoko troche archaiczna, ale czuć, że siedzieli przy niej ludzie od STALKERa, dwójka to już trochę cinematic ikspiriens, ale nadal mocny, fabuła całkiem spoko i klimat zrujowanych tuneli metra miód. Do tego swoboda przy podejsciu do mordowania, możesz skradać się, praktycznie nikogo nie zabijać albo iść na rambo. 

 

No i tak wnioskując z twojego psn carda raczej nie jesteś fanem długich gier i myślę, że wiedzmin może być dla ciebie męczącym doświadczeniem bo jest to gra na 70h spokojnie (ponoć da się zrushować w 25h wątek głowny ale to chyba bez oglądania cutscenek) także raczej bym to przemyślał wpierw (mi ta gra wyciągnęła miesiąc z życia nic innego nie odpalałem). Z całkiem przyjemnych tytułów przygodowych to jeszcze zostaje Evil Within (taki o RE 4 podlany Silent Hillem), Alien Isolation oraz Soma. Jak nie jestem fanem remasterów tak w tym momencie ostatnią rzeczą jaką móglbym polecić to Dishonored, może remaster nie jest najwyższych lotów, grafika wygląda średnio, ale gra ma znakomity gameplay, ok historię, swietne lore, niezły game design oraz zaje.bisty art design (czuc tutaj rękę ludzi o half life 2). 

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam kryzysa: nie mam w co grać. Cody, Star Warsy i inne badziewa mnie nie interesują, a w 2016 czekam póki co jedynie na Mirror's Edge, U4, Larę i Primala. Szukam fajnej eksploracji, jakiejś głębszej przygody itd. Przejrzałem wszystko i jakoś nic mnie nie grzeje, a jedynie zastanawiam się nad Mad Maxem, Transformersami lub Metro Reduxem. Ale znowu: Mad Max nie oglądałem filmu, nie znam uniwersum, Transformersy za(pipi)iste ale ponoć krótkie i niby Redux spoko, ale też nie znam uniwersum, no i to chyba tylko strzelanka kolejna. Just Cause 3 bym pyknął, ale ponoć płycizna i szmira, JC2 mnie po 15min odrzuciło. Jeszcze Wiesiek mi został do zagrania, ale też nie znam uniwersuma, a i fantasy jakoś średnio mnie kręci. Najchętniej to bym GTAV ponownie zakupił, ale fabuła zrobiona, a najbardziej mnie tam właśnie postaci i fabułka kręciły. Ciężki przypadek, ktoś może wyciągnie królika z kapelusza, lub poradzi innym okiem co tu wybrać?

Sprawa bardzo prosta. Kup sobie Xbox one z nowym Tomb Raiderem oraz dokup Forze Horizon 2 oraz Ori i masz problem z głowy. Tyle miodu, że śliniak się przyda.

Potem na początku kwietnia Quantum Brake i potem masz już Uncharted 4.

 

Bez kitu granie na 1 konsoli jest takie przykre dla gracza :(

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jaką wybrać grę na PS4? Na 100% wybrałbym KRÓLA GIER obłędnego niszczatora - The Last of Us: Remastered.

Na drugim miejscu wybrałbym najlepszą grę (dla fanów obcego) mistrzostwo świata. Król - Obcy: Izolacja Nostromo.

Na trzecim miejscu wybrałbym najlepszą najwspanialszą giere na Planecie Ziemia. Król!!!! - Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Na czwartym miejscu wybrałbym grę, która przemieszcza zwoje mózgowe przy okazji wypalając oczyska The Order.  

Na piątym miejscu aby się odpocząć od Obcy Izolacja oraz The Order 1886 - wybrałbym mocny horror - Until Dawn.

Ta skromna lista gier- to gry obłędne które, zabijają klimatem/muzyką/wczutą/strachem/poczuciem obłędnej sr#@ki.

Takie gry warto polecać graczom na 100% bez popity. 

Edytowane przez autoklasyka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...