Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

warto teraz inwestować w Lords of The Fallen? wiem że pewnie lepiej kupić Bloodborne ale boje się że jestem za słaby po prostu ( Dark Souls nie przeszedłem) . Ew. za kilka dyszek Killzone SF do multi?

Wg mnie warto. Ja kupiłem na premierę i bardzo sobie chwalę. Takie polskie Darki, choć w słabszej formie. Obecnie dostępne za osiemdziesiąt zł, zatem tym bardziej, choć oczywiście Krwiste to gra przynajmniej dwie klasy lepsza.

Pamiętaj jednak, że skoro z Ciemnymi miałeś problem, to i tu łatwo nie będzie.

 

Natomiast w Shadow Fall inwestuj śmiało. Mnie akurat tryb fabularny wyjątkowo nie podszedł (a cenię sobie serię), jednak multi niezwykle miło wspominam.

Odnośnik do komentarza

Killzone to straszny balas, zamulony multi i single, niewiadomo czy ktoś jeszcze w to gra. Imo poza grafiką nic tam nie ma.

BB wiadomo GOTY, ale gra trudna, wiec lepiej można najpierw Lorda Fallena, gra w gruncie rzeczy zła nie jest, fajnie zrobienie bossowie, tylko bugów ma dużo.

 

Tak w ogóle to może jeszcze innej gry poszukaj :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

No narazie to co mnie interesuje, jest drogie stosunkowo ( Mgs5, Fallout4, Mad Max, Until Dawn ). O bugach w LotF słyszałem i to mnie troche odstrasza, BB kusi okrutnie

Nie tyle bugi w LotF tylko gra jest strasznie niedorobiona pod względem mechanizmów. Kamera działa jak chce, raz dobrze, raz się blokuje ch.uj wie gdzie. Lockowanie na przeciwniku działa totalnie jak chce, jak grałem w Soulsy to tam to było zrobione idealnie, klikam locka i jest lock, a tutaj przeciwnik na mnie biegnie, klikam locka i nic, wchodzi za 4 albo 5 razem. :dunno: 

Przez co nie walczysz z przeciwnikami, a często walczyć z ułomnościami gry co doprowadzało mnie do szału. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej,jestem nowym posiadaczem PS4.Przeszedłem Uncharted Kolekcje Drejka( bardzo fajna gra która ma śliczne lokacje i grywalność) również nie stety przeszedlem The Last of Us Remastered(nie mam pytan mimo moich 32lat chyba najlepsza giera w jaka gralem) i kończe teraz powoli Killzone Shadow Fall(gra ładna,ale czegoś mibw niej brakuje) i teraz Was proszę o pomoc w co dalej warto zagrać? Myślałem o Metal Gear Solid 5 albo Bloodborne ogólnie prosze poradzcie mi jakies fajne tytuły na Ps4 z góry dzięki pozdro dla Was

Odnośnik do komentarza

Zależy co lubisz i ile masz czasu - czy na same perełki, czy na wszystko co popadnie:

- MGS V: niezły gameplay skradankowy, ale straszna powtarzalność. W przeciwieństwie do poprzednich części nastawionych na cutscenki, po 5 misjach widziałeś już wszystko i leci recykling

- Bloodborne: nigdy nie lubiłem Soulsów, ale to ukończyłem z tylko lekką frustracją. Warto obadać.

 

Must have:

- Wiedźmin 3, ale rezerwuj sobie sporo czasu na fabułę

- GTA V HD jeśli nie grałeś na poprzedniej generacji

- Dying Light: jeśli lubisz fppy (grałeś w Killzone) to może taka odskocznia Ci podejdzie. Wspinaczka, rozwalanie zombiakom łbów łopatą + dużo questów.

- Far Cry 4: jak wyżej w sumie, jeśli nie lubisz klimatu umarlaków i epidemii

- Batman Arkham Knight. Miejscami gorsze od poprzedniczek (czołgi, słaby główny wróg, w zasadzie brak bossów), ale na razie jedyny Batman na nową generację

- Infamous Second Son: kolejny sandbox, dużo skakania po wieżowcach, rozpierducha, misje, scenki, ładna grafa.

 

I pewnie jeszcze dużo tego się znajdzie.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Red za odpowiedź,co do Wiedźmina 3 chodził mi on po głowie,ale obawiam się,że mogę sobie nie poradzić z tymi czarami,ulepszeniami itd i po prostu  mnie zniechęci,ale może się mylę. Zawsze byłem fanem gier tpp takie jak tomb raider i teraz Uncharted i Last of Us. Ten Dying Light wydaje się ciekawy.W FarCry grałem ale 3 część na PC a Batmana nie lubię od małego ^_^ . Ten Infamous  patrzyłem na necie też jakoś mi nie podchodzi.Trzeba będzie chyba spróbować tego Wiedźmina,dying Lighta i Bloodborna no iten MGS 5 jeszcze kusi ehhh...ma ktoś jeszcze jakąś fajną propozycję?jak ja czekam na Horizon i TLOU2 masakra,pozdro

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin ma banalny rozwój postaci, samo wszystko rośnie, a Ty tylko wybierasz, które skille z drzewka umiejętności chcesz rozwijać. W razie złego wyboru, zawsze można zresetować je do poziomu początkowego za pomocą pewnego przedmiotu.

 

Cała zabawa w Wieśmaku to robienie questów, eksploracja, dialogi, wykuwanie nowej zbroi. Nic skomplikowanego, czy wymagającego nauki.

Odnośnik do komentarza

Tomb Raidera Definitive Edition przeszedłem ale na PC,pomyślałem jeszcze może o The Order,Sniper elite 3 albo Fallout 4 ale nie wiem czy to dobry pomysł,kurde mam zamiar kupić 2 gierki i nie wiem na co się zdecydować...Ogólnie co byście polecili z tej listy:

-Wiedźmin3

-Bloodborne

-Metal Gear Solid 5

-Sniper Elite 3

-Fallout 4

-The Order

-Dying Light

-Star Wars

-Mad Max

-A może do tego jakiś dobry Resident Evil się znajdzie??Na jakie 2-3 gry najbardziej zwrócić uwagę???

Edytowane przez wojtek84
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Posiadam w chwili obecnej takie gry:

  • Destiny: The Taken King - Legendary Edition
  • Thief
  • Tomb Raider: Definitive Edition
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Oddworld: New 'N' Tasty
  • Killzone: Shadow Fall
  • Disney Infinity 3.0 + Star Wars - Powstanie Przeciwko Imperium (wersja pudełkowa)
  • GTA V (wersja pudełkowa)
Obecnie trwa jeszcze promocja wyprzedaży styczniowej - zostały 2 dni !!! (24.12.2015-08.01.2016) Jest dużo tytułów, chciałbym jeszcze dokupić do mojej kolekcji jedną z gier:
  • Battlefield 4 - Edycja Premium (89,19zł z PSN Plus)
  • Battlefield Hardline - Edycja Zwykła (99zł)
  • Battlefield Hardline - Cyfrowa Edycja Specjalna (111,60zł z PSN Plus)
  • Star Wars Battlefront (145 zł)

Zastanawiam sie nad zakupem na PS4... Co radzicie wybrać?

 

Battlefield 4 Premium vs. Battlefield Hardline vs. Star Wars Battlefront ?

 

Czy kupując wersje pudełkową używaną potrzebny jest jakiś klucz do grania online? Czy wystarczy sama płyta z pudełka?

Edytowane przez Horban
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...