Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

DLC jest trudniejsze, ale przy tym wprowadza dużo nowych lokacji i broni, świetny dodatek do świetnej gry. Natomiast Dying Light po dwóch godzinach robi się nudne. Ot, bieganie w tę i z powrotem i powtarzające się zadania, a do tego fabuła jest do bólu przewidywalna. Może faktycznie w coopie robi się ciekawiej, ale mimo wszystko brałbym The Old Hunters, bo BB to zwyczajnie lepsza gra niż nudne Dying light.

Edytowane przez jacoPL
Odnośnik do komentarza

Tu się zgodzę - jest pewna powtarzalność i w sumie to DLC The Following trochę ratuje grę, a zawsze jak znudzi się granie w pojedynkę, to coop jest pewną odmianą. Prawda jest taka, że zależy czego potrzebujesz w danym momencie, a że kolega obie gry posiada to nie widzę problemu przeskakiwania między tytułami kiedy jednego lub drugiego zacznie mieć chwilowo dość, a o to niestety w jednym i drugim przypadku nietrudno :P

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Witam,mam zamiar kupić 2 gierki i zastanawiam się którą wybrać.Pierwsza gra to coś z horroru i tu pytanie jaką 1 wybrać z tych gier : Until Dawn czy The Evil Within czy Resident Evil Origins Collection czy Resident Evil 5?

A druga gierka do wyboru z tych gier:God of War 3 remastered,Sniper Elite 3,Metal Gear Solid v Phantom Pain,Ratchet and Clank,Wolfenstein New Order

Z góry dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza

Witam,mam zamiar kupić 2 gierki i zastanawiam się którą wybrać.Pierwsza gra to coś z horroru i tu pytanie jaką 1 wybrać z tych gier : Until Dawn czy The Evil Within czy Resident Evil Origins Collection czy Resident Evil 5?

A druga gierka do wyboru z tych gier:God of War 3 remastered,Sniper Elite 3,Metal Gear Solid v Phantom Pain,Ratchet and Clank,Wolfenstein New Order

Z góry dziękuję za pomoc 

 

Cokolwiek wybierzesz - będzie zaje.biste. Serio, wymieniłeś same świetne tytuły.

 

Z horrorów najbardziej polecam The Evil Within, ale kolekcja dwóch zremake'owanych i zremasterowanych Residentów to też smakowity kąsek (RE5 też polecam, ale kolejność taka, jak napisałem).

 

Z drugiej grupki zdecydowanie Wolfenstein the New Order, ale reszta też obowiązkowa do ogrania, jeśli jeszcze nie miałeś styczności.

Odnośnik do komentarza

Pograłem parę godzin w betę For Honor i jeśli to wszystko, co ma do zaoferowania i na tym ma polegać gra, to dziękuję, ale nie, dziękuję.

 

Ja zagrałem ledwie ze trzy meczyki i o ile pojedynki 1 vs 1 są zajefajne, tak dominacja z bandą botów to jakiś chaotyczny rozpierdziel rodem z Dynasty Warriors.

Słabo zopytymalizowany chaotyczny rozpierdziel, należałoby dodać.

Szał ciał, masa znaczników, nie wiadomo, w którą stronę się obrócić... Grafika i animacja całkiem przyjemne, ale sam gameplay... Jakieś to puste i bez większej głębi - ot, kolejna gra, która niby oferuje singla, ale tak naprawdę cała rozgrywka to tylko kolejne starcia z innymi graczami - jakoś nie jestem fanem tego typu szpilów.

Odnośnik do komentarza
Witam.

 

Mam pytanie. Poszukuję jakiejś gry/gier pod multiplayer.

Myślę nad jakimś FPS - Battlefront mnie nudzi, Battlefield 1 grałem na Xbox One i gra dla mnie też ssie. Polecicie coś? 

 

Zastanawiam się nad Destiny (na PSN jest w tej chwili w promocji) pytanie czy warto, czy są jeszcze gracze i czy The Collection to faktycznie pełna wersja z dodatkami wszystkimi?

 

Drugą sprawą jest to, że poszukuje jakiegoś MMO/MOBA zastanawiam się nad darmowym Smite i Neverwinter? Czy są jakieś lepsze gry (w tym płatne) w tej tematyce? Może ESO? 

 

I ostatnie w promocji jest też Attack On Titan Wings of Freedom, młodzieniaszkiem nie jestem ale manga i anime była świetna. Grał ktoś w grę i może polecić?

 

Dzięki z góry za wszelkie informacje ;-) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...