Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kilkoma gierkami które chcę ograć w ramach nadrabiania zaległości, których serii byłem zawsze fanem a które okazały się rozczarowaniem. Nie mam czasu na wszystkie trzy, chcę tylko jedną, więc zapytuję:

- Batman AK

- MGS 5

- Mafia 3

O każdej z nich naczytałem się złych rzeczy, że gra o batmobilu, że nudne misje o niczym, że powtarzalne misje poboczne. Brałbym MGSa najchętniej ale podobno strasznie męczące misje poboczne ma czy coś takiego. Czy może Mafia zebrała słabe oceny bo murzyn?

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza

Z tych trzech gierek można wskazać tylko jedną MGS5. Pozostałe dwie to średniawka i odgrzewane kotlety.  Ktoś jakieś bzdety pisał o tych misjach pobocznych. Jest ich sporo ale przecież nie ma przymusu robienia tego. Plus ja 2 razy przechodziłem gierkę i nie czułem nudy nawet przez chwilę. 

Odnośnik do komentarza

Również polecam MGSV. Z tego zestawu chyba najlepsza opcja, choć Batmanowi też niczego nie brakuje, ale przez ten Batmobil i w sumie po raz czwarty to samo, oberwało się gierce - ale wygląda fenomenalnie.

 

Mimo wszystko polecę również trzecią Mafię, choć to na pewno gra nie dla wszystkich - powtarzalne misje mogą zabić frajdę z gry, ale ma ona na tyle dużo fajnych elementów, że mimo wszystko wspominam ją ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Kupić gruszke czy jabłko? Obie gry gameplayowo to perły, ale zależy czego oczekujesz. Doom to oldschoolowy (a przynajmniej tak stylizowany) shooter z eksploracją bardzo dobrze zaprojektowanych leveli, gdzie liczy się głownie akcja w killroomach przez co gra trochę męczy schematycznością.

MGS V to świetna skradanka z otwartym światem i zmarnowanym potencjałem, ale jak nie jestes fanem serii to pewnie nawet nie zrobi ci poszatkowanie tej gry jeśli chodzi o sfere fabularną. Obie warto jak najbardziej jeszcze jak.

Odnośnik do komentarza

Również polecam MGSV. Z tego zestawu chyba najlepsza opcja, choć Batmanowi też niczego nie brakuje, ale przez ten Batmobil i w sumie po raz czwarty to samo, oberwało się gierce - ale wygląda fenomenalnie.

 

Mimo wszystko polecę również trzecią Mafię, choć to na pewno gra nie dla wszystkich - powtarzalne misje mogą zabić frajdę z gry, ale ma ona na tyle dużo fajnych elementów, że mimo wszystko wspominam ją ciepło :)

Kupiłem MGS5 Definitive Experience (PP + GZ). 

Odnośnik do komentarza

Cześć i czołem :) 

 

Nioh czy Persona 5 ? :D jakby co to serio pytam,najlepiej jakby ktoś miał ograne oba tytuły i poradził,uwielbiam jrpg tak samo jak Soulsborne :) przeszedłem Dark Souls 1,2,3 i dwa dni temu skończyłem Bloodborne. Czytając na forach kilka osób napisało że Nioh to o wiele słabsza gra od DS czy BB ,i robi się nudna przez powtarzalność,więc panowie<może i Panie> poradźcie coś :) 

Odnośnik do komentarza

Pojawił się w okazji tygodnia na PlayStation Store... Mad Max za 54zł (zniżka 81%, cena regularna to 289zł). Pytanie czy warto? Do czego ta gra jest podobna? Tomb Radier? GTA V?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Gra jest podobna do ubi gierek, pełno znajdziek na mapie, fabuła to ta gra nie grzeszy ale ujdzie. Tak jak i trzeba robić niektóre poboczne misję, żeby popchnąć główny wątek no ale nie jest źle. No ale jazda samochodami, wyrywanie opon, zbieranie to fajne opcje. Ulepszanie auta, kolekcjonowanie, trochę tego warsztatu do ogarnięcia będziesz miał. Walka również nie jest zła czasem czuć moc bijatyk ale Batman to to nie jest ;). Jeszcze jest fajny klimat pustynny tego całego Mad Maxa, jak ktoś lubi takie tematy i nie straszne mu są porozwalane punkty na mapie to można śmiało brać.

 

Doom Digital to pewnie z season passem jak mniemiam? To odpowiem tak - season pass jest tylko do multi, które tam dawali, do singla nic nie ma. Jeśli lubisz multi i tłuc się z ludźmi to możesz wziąć, a jak nie chcesz to wystarczy ten za 59 zł, bo singiel w tej grze robi robotę.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ok, w skupie nówka w folii jest za 99zł a używane 80zł. Zakładam że zagram ukończe albo i nie :) A następnie sprzedam lub wymienie na coś innego. Teraz gram w Prey i mogę polecić. Na początku były cicho dialogi ale po aktualizacji gry już jest poprawione. Brawo Bethesda !!!

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...