Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem wersje z plusa i trochę biednie jeżeli chodzi o singla się prezentuje ale teraz upgrade do pełnej wersji tylko 33 zł wiec pytanie czy tam jakiś tryb kariery się pojawia?

Jest kariera na zasadzie zdobywania gwiazdek za eventy i odkrywania nowych zawodów. Wraz z levelem otrzymuje się dostęp do nowych samochodów. Jak brać to wersję z SP, bo wtedy mamy dostęp do masy eventów. W podstawowej kampanii nie ma zawodów ze zmienną pogodą.

 

No a jesli kupujemy Special Edition to te Season Passy nie sa juz przypadkiem na plycie? Albo chociaz te dodatki z poprawiona pogoda i jakies dodatkowe levele?

 

Patche musisz ściągnąć, nie ma tego na płycie.

 

Da się jakoś jeszcze pobrać tą darmową wersję DC dla plusowiczów?

Nie można już.

Odnośnik do komentarza

Resogun juz na PS3 sunąłem ostro, ale widzę, że na PS4 z Plusa też miałem to pogram #ok

 

Heavy Rain i Beyond na półeczce w wersji PS3 czekają na jakiś skacowany weekend, więc na PS4 odpuszczam ;). Ale dziękuję. Firewatch ogrywam już w wersji na X1.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam Killzone SF, TLG, U4, TLOU, Drivecluba, S&S, Abzu, inFamous, GoW III.

 

Na Ratcheta zaczekam aż trochę stanieje i szukam Bloodborne w fajnej cenie. Co jeszcze na PS4 jest wartego uwagi?

Kruk w sumie dla ciebie jako pecetowca to już nic ciekawego poza tym co napisałeś i until dawn nie ma . Wszystko jak soma czy firewatch już na pc było a i nie polecam wersji konsolowych bo są s(pipi)e. Sam grałem w some na ps4 i to była techniczna mordęga a takie firewatch na pc to była bajka. 

 

Ja na twoim miejscu bym skupił się na sztosikach co teraz wychodzą  Yakuza Zero, Nioh, Persona 5 będzie w co grać.  Oczywiście wpierw zagraj w bloodborne bo to jest za(pipi)ista gra i warta nadrobienia w pierwszej kolejności. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...