Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio przeszedłem kolejno Killzone i Order. W Killzone sobie postrzelałem i w sumie tyle, klimatem to koło dwójki nawet nie stało. Słaba kampania.

Potem przyszedł czas na The Order i w sumie byłem zaskoczony. W sumie to taki samograj, trochę strzelania trochę QTE. Ale fajne to uniwersum, ciekawa kampania jak dla mniei zagrałbym w rozbudowaną dwójkę. za 40 zł dobry interes.

Odnośnik do komentarza

Second Son, Shadow Fall czy Order 1886?

 

Mimo wszystko Second Son - ciekawa historyjka, fajny bohater, aczkolwiek sterylny świat i to kolejny, identyczny wręcz inFamous, więc jeśli grałeś w poprzednie części (zwłaszcza niedawno) to formuła jest już dawno wyeksploatowana. Na plus (w tym akurat przypadku) dość krótki czas gry, dzięki czemu historia kończy się, zanim zacznie konkretnie przymulać.

 

Shadow Fall ciągle przede mną, ale nie wierzę, że może być gorzej niż w KZ3, więc w sumie muszę obadać.

 

The Order 1886 za cenę poniżej 50zł warto obadać - gry tam za grosz, ale oprawa, historia i ogólnie uniwersum, bardzo ciekawe.

Odnośnik do komentarza

 

Second Son, Shadow Fall czy Order 1886?

Mimo wszystko Second Son - ciekawa historyjka, fajny bohater, aczkolwiek sterylny świat i to kolejny, identyczny wręcz inFamous, więc jeśli grałeś w poprzednie części (zwłaszcza niedawno) to formuła jest już dawno wyeksploatowana. Na plus (w tym akurat przypadku) dość krótki czas gry, dzięki czemu historia kończy się, zanim zacznie konkretnie przymulać.

 

Shadow Fall ciągle przede mną, ale nie wierzę, że może być gorzej niż w KZ3, więc w sumie muszę obadać.

 

The Order 1886 za cenę poniżej 50zł warto obadać - gry tam za grosz, ale oprawa, historia i ogólnie uniwersum, bardzo ciekawe.

Dziękować, a jak wypada Second Son w porównaniu z First Light? Wcześniej grałem jedynie krótko w 2 część na PS3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No bo to NIE JEST WIESIEK...

To typowy RPG od Bethesdy, oparty na eksploracji, często podobnych miejscówek, czytaniu masy notatek i zbieraniu ton żelastwa, które później sprzedajemy u kupców.

Jeśli wcześniej zagrałeś w W3 to... małe szanse, że SKYRIM zrobi na Tobie pozytywne wrażenie. Ja miałem to szczęście, że najpierw ograłem grę Bethesdy, więc byłem zachwycony, ale po Wieśku już bym się na pewno nie jarał :)

Odnośnik do komentarza

Kwestia podejścia moim zdaniem. Ja bawiłem się świetnie w Skyrimie przed Wieśkiem i pewnie bym się bawił świetnie po Wieśku. Tylko trzeba pamiętać, że tam się nie znajdzie wspaniałej fabuły czy znakomicie napisanych dialogów. Tam główną osią napędową jest ogromny, otwarty świat, który możesz przemierzać bez przeszkód. Jest mnóstwo miejscówek, które możesz odwiedzić, sporo lochów (chociaż powtarzalnych), sporo prostych co prawda zagadek ale to mimo wszystko jest przyjemne gdy się lekko przymknie oko. Ja tam mimo wszystko polecam sprawdzić bo kto wie, a może zaskoczy. A jak nie to sprzedasz ze stratą 10zł. Lepiej się przekonać na własnej skórze. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Skyrim jest zaje.bisty. Jak się wkręcisz po kilku godzinach to już wsiąkasz. Świat jest ogromny i piękny, zadań od groma, stylów walki też (choć i tak pewno zostaniesz skrytym łucznikiem), no i ta muzyka... Jedyny minus to loadingi na PS3, więc jeśli PS4 to poprawia i dodaje lepszą grafikę do tego pięknego świata to masz odpowiedź.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...