Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

jednym i drugim się nie zawiedziesz jakby co to zapraszam do mnie na share play z Skryima. Imho Skyrim porwie Cię na dłużej ;)

 

Raczej zajmie więcej czasu, ale z tym "porwaniem", zwłaszcza po ograniu Wiedźmina, to bym nie przesadzał.

Zresztą napisał przecież że grał w obydwie. W sumie to dziwne, że pyta o opinie, mimo że obydwa tytuły zna i wie, jak się przy którym bawił.

 

@tomash - chcesz singla na długie godziny to bierz Mafia III - dawno przy żadnej grze mi się tak nie dłużyło :P

Odnośnik do komentarza

Mam dylemat. Wiedźmin GOTY czy Skyrim? W podstawkę Wieśka grałem w okolicach premiery jednak podobno dodatki dają radę. W Skyrim grałem już na 360-tce jednak cały czas dobrze go wspominam. A może coś innego sp na długie godziny?

Dodatki do Wiedźmina dla mnie nawet lepsze od podstawki. Oba dlc to minimum 40 h gry i możesz bez przechodzenia podstawki ograc tylko dlc. Ja POLECAM dla mnie to nadal gra generacji a dlc tylko w tym mnie utwierdzają. Skyrim nie wiem czy warto teraz. Jak ograłeś to po co ponownie ? 

Odnośnik do komentarza

Trudne to? To jest wlasnie metroidvania czy ide w bok i napier.dalam wszystko jak leci?

Nie jest trudne, chodzisz i rozdajesz wpier.dol, skaczesz po platformach i zbierasz jakieś itemy do progresu ale grałem tylko w "demo" z goga więc nie wiem jak wyglada struktura leveli, ale raczej nie było backtrackingu jak w Metroidach.

Odnośnik do komentarza

 

jednym i drugim się nie zawiedziesz jakby co to zapraszam do mnie na share play z Skryima. Imho Skyrim porwie Cię na dłużej ;)

 

Raczej zajmie więcej czasu, ale z tym "porwaniem", zwłaszcza po ograniu Wiedźmina, to bym nie przesadzał.

Zresztą napisał przecież że grał w obydwie. W sumie to dziwne, że pyta o opinie, mimo że obydwa tytuły zna i wie, jak się przy którym bawił.

 

@tomash - chcesz singla na długie godziny to bierz Mafia III - dawno przy żadnej grze mi się tak nie dłużyło :P

 

Pytam ponieważ nie wiem jak tam ogrywa się tego Skyrima na nextgenie. Nie wiem czy nie dostanę wylewu przez archaizmy z poprzedniej generacji. Wiedźmin goty ma dodatki na płycie?

Odnośnik do komentarza

 

 

jednym i drugim się nie zawiedziesz jakby co to zapraszam do mnie na share play z Skryima. Imho Skyrim porwie Cię na dłużej ;)

 

Raczej zajmie więcej czasu, ale z tym "porwaniem", zwłaszcza po ograniu Wiedźmina, to bym nie przesadzał.

Zresztą napisał przecież że grał w obydwie. W sumie to dziwne, że pyta o opinie, mimo że obydwa tytuły zna i wie, jak się przy którym bawił.

 

@tomash - chcesz singla na długie godziny to bierz Mafia III - dawno przy żadnej grze mi się tak nie dłużyło :P

 

Pytam ponieważ nie wiem jak tam ogrywa się tego Skyrima na nextgenie. Nie wiem czy nie dostanę wylewu przez archaizmy z poprzedniej generacji. Wiedźmin goty ma dodatki na płycie?

 

Skoro dostałeś raz to drugi raz już nie dostaniesz ;) Nadal są jakieś śmieszne błędy ale mi to nie przeszkadza, grafika jest lepsza i dobrze zrobiony port.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem że jest jakaś inna wersja. Ja mam season pass kings quest przeszedłem całość ale w sklepie miałem do kupienia tylko jedną wersje. Czy to nie tak że zwykła to season pass a complete edition to z epizodem pierwszym darmowym obecnie?

 

W każdym razie polecam ci gierkę. Najlepsza gra przygodowa tamtego roku dla mnie. Przeszedłem całą i nie raz i nie dwa łezka mi się zakręciła w oku.

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem we wszystkie i wybrał bym Black Flag, świetny Assasin i ten piracki klimat, a jak chłopaki zaczną śpiewać w czasie rejsu to :D

Batman AK imo strasznie nudny, walka batmobilem z czołgami to już w ogóle nieporozumienie, Dying Light gralem ze Zdunkiem w coopie i tylko biegaliśmy od punktu A do B.. nie podszedł mi ten tytuł.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem że jest jakaś inna wersja. Ja mam season pass kings quest przeszedłem całość ale w sklepie miałem do kupienia tylko jedną wersje. Czy to nie tak że zwykła to season pass a complete edition to z epizodem pierwszym darmowym obecnie?

 

W każdym razie polecam ci gierkę. Najlepsza gra przygodowa tamtego roku dla mnie. Przeszedłem całą i nie raz i nie dwa łezka mi się zakręciła w oku.

 

No ja jestem mega fanem amigowego KQ, uwielbiałem tę gierkę. Pierwszy episod też bardzo mi się podobał (a ponoć najgorszy). Ta edycja rozszerzona ma ponoć jakiś epilog ekskluzywny.

Odnośnik do komentarza

Dying Light, AC: Black Flag czy Batman AK ?

 

Zdecydowanie wszystkie trzy :)

Aczkolwiek Batmana jeszcze nie skończyłem, więc polecam go najmniej :)

Jeśli miałbym którąś wyróżnić to pewnie Dying Light - nic lepszego z zombie nie ma i długo nie będzie w temacie.

A Black Flag to najfajniejszy z Assassinów ostatnio - spełnienie moich marzeń o sandboksie w pirackich klimatach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...