Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Mad Max czy Cień Mordoru?

 

Tak jak pisze Messer, bo obydwie nudne i powtarzalne. W zasadzie to jednak lepszym wyborem byłby Shadow of Mordor, bo jednak jest tu jeszcze jakaś fabułka, niektóre questy są fajne, system nemesis robi wrażenie, a masa możliwości i rozwój postaci, wprowadzają potrzebną różnorodność.

 

Max ma tylko świetny klimat, kapitalnie wyglądającą pustynię (ogólnie graficznie daje radę) i zajedwabiste jeżdżenie furą, która brzmi, jak Pan Bóg przykazał. Całość zabawy to jednak mozolne czyszczenie mapy rodem z UBI gierek i w zasadzie żadnej motywacji w postaci chęci poznania jakiejś historii (bo ta praktycznie nie istnieje), fajny tytuł z doskoku, żeby wyczyścić jakiś sektor i odstawić na parę dni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko doradzcie odnośnie mafii 3 grałem w poprzednie części i pograłbym w tą  choć opinie i recenzje slabe warto?

 dla klimatu , histori? da sie przełknąć niedoskonałości w psstore jest teraz przecena czekac czy brac? . Myśle jeszcze nad przecenionymi Tom Clancy divison , rainbow siege oraz metal gear 5 definitive experience która z tych byście polecili

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko doradzcie odnośnie mafii 3 grałem w poprzednie części i pograłbym w tą  choć opinie i recenzje slabe warto?

 dla klimatu , histori? da sie przełknąć niedoskonałości w psstore jest teraz przecena czekac czy brac?

 

Wczoraj kupiłem (używka za 130zł), gram i oderwać się nie mogę. Świetna historia, fajne postacie, soczyste strzelanie, genialna ścieżka dźwiękowa, graficznie też spoko (choć pewnie jeszcze natrafię na jakieś kwiatki, lustro już widziałem). Oczywiście piszę o samym początku, gdzie jeszcze nie ma zbytnio swobody, dopiero poznaję swojego pierwszego underbossa. Pewnie teraz zaczną się te wszystkie nudne i powtarzalne misje poboczne, ale na razie nie narzekam. Strasznie fajny klimat.

Mając do wyboru dwa sandboxy z niggasami w rolach głównych, wolałem wybrać przygody Lincolna, mimo podobno dużej ilości błędów, niż gimbusiarskie wyczyny Marcusa w drugim Watch_Dogs (a pierwszą część lubiłem) - tu poczekam na jeszcze niższą cenę, bo jakoś nie widzę, żeby mi ten klimat przypasował.

 

Warto brać Dooma? Kusząca promocja jest.

Dodatki w nim to tylko mapy do multi? Dobre to multi w ogóle?

 

Czy może Titanfall?

 

Titanfall 2 tylko do multi - wtedy TAK.

Doom to z kolei za(pipi)isty singiel - prawdziwy, staroszkolny FPS, we współczesnych szatach - długi, sycący, zróżnicowany i szybki jak cholera.

Multi? No jest jakieś, ale zdecydowanie nie dla mnie - na padzie średnio się w to gra, bo to taki trochę PeCetowy shooter (o multi piszę), a że nie potrafiłbym na myszce i klawiaturze, to olewam.

Odnośnik do komentarza

Takiego niesamowitego miesiąca, jak styczeń 2017, PS4 nie miało jeszcze nigdy, może nawet nie tylko PS4.

Jakie gierki kupujecie? Przypomnę, że z tych głośniejszych exów/multi w tym miesiącu wychodzą:

- Yakuza0

- Hatsune Miku

- Atelier Shallie

- Fate/Extella

- Gravity Rush 2

- Kingdom Hearts 2.8

- Tales of Berseria

- Oxenfree (LRG - pudełko)

- Resident Evil 7

- Abzu (pudełko)

- Hitman

 

Miesiac jest niewiarygodny. Gdybym tylko chciał kupić wszystko co mnie interesuje z owyższej listy, padłbym z 1k na dzień dobry.

Ograniczę się chyba tylko Do Y0 i Oxenfree. Chyba że Resident7 zbierze same 10/10. O GR2 nawet nie marzę, pomimo wspaniałej pierwszej części. Takiego natłoku mega gier w ciągu jednego miesiąca - co ciekawe - głównie japońskich nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...