Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele ja chyba nie ogarniam tej śmiesznej giełdy ;/ Napisano mi tutaj, że np. w przypadku akcji firmy eCola trzeba niszczyć automaty i auta konkurencji czyli firmy Raine i że działa to również odwrotnie. Zniszczyłem w ciągu kilku minut kilkanaście automatów eColi (ciężarówek tej firmy akurat nie mogłem znaleźć, chociaż wiem że są) i akcje Raine w ciągu 2-3 dni (w grze) skoczyły z wartości ujemnej (nie pamiętam dokładnie jakiej) na wartość dodatnią - uwaga aż 0.5 teraz wynoszą i zysk to 14 dolarów... Przecież taka kasa to jakaś kpina nie warta w ogóle zachodu. O co w tym wszystkim chodzi? ;/ Da się w ogóle sprawić żeby akcje jakiejś firmy z minusowej wartości wskoczyły na np. 50-60 na plusie? 

Ktoś mi w końcu powie czy można wejść do autobusu jako pasażer, jeżeli tak to jak? 

Odnośnik do komentarza

Kurde ale ja mam już parę misji dla Lestera wykonanych. 

Wy gracie na tej giełdzie BAWSAQ czy na tej drugiej? 
Jak już stawiacie akcje jakieś firmy to stawiacie gdy ta firma jest na minusie. ale na jak dużym? I sprzedajecie te akcje jak są na plusie, ale mniej więcej ile one wynoszą jak już decydujecie się na sprzedaż? 
Ile czasu (tego w grze) potrzeba na to, żeby te akcje urosły na odpowiednio dobry poziom?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem przekonany do istotności sabotaży w kontekście wahań giełdy. Postawiłem wszystko na Air Emu, po czym zacząłem rozwalać samoloty Fly US. Fakt, notowania wzrosły maksymalnie o 0,67%, po czym zaczęły spadać (sprzedałem przy stanie +0,59%, co przy zainwestowanej kwocie dało mi ok. 300 tysięcy). Obecnie jest już -8% i ciągle leci w dół.

Odnośnik do komentarza

Przy ikonce spadochronu będzie albo leżał i się świecił spadochron albo helikopter. Przy podejściu do obu będzie trzeba wcisnąć strzałkę w prawo aby zacząć skok. Jest jeden skok gdzie trzeba się dostać helikopterem, a mianowicie na skale, gdzie niedaleko są 3 inne skoki.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

W garażach z Social Clubu nic nie znika. 

 

Też zostawiłem sobie ostatnią misję Lestera, a mogłem zostawić wszystkie. Najlepiej nabić dużo pieniędzy z misji, a potem zainwestować w akcje wszystkimi postaciami. 

 

Nie jest tak, że pierwsza misja Lestera jest obligatoryjna? Ta, w której:

 

musimy zastrzelić właściciela firmy farmaceutycznej wychodzącego z hotelu. Bez tego nie mogłem pchnąć historii do przodu, gdyż Franklin pisał SMS do Trevora i Michaela, że jeszcze musi załatwić jedną robotę. Dopiero potem pojawia się misja fabularna dla federalnych.

 

 

Ale to fakt, że na misjach dla Lestera łatwo jest nabić kasę na giełdzie, z ROI rzędu 80% (a może i więcej, ale powyżej tej wartości mi nie rosły).

 

I potwierdzam dla xbotów (sam o to pytałem wcześniej) - BAWSAQ powinien działać również bez abonamentu Gold, ale musisz być podłączony do neta/zalogowany na Marketplace. Wcześniej grałem offline u rodzinki, stąd miałem ciągle status ballsacka "w aktualizacji" i zostawiłem misje Lestera na czas powrotu do chaty.

Odnośnik do komentarza

czy mógłby ktos ogarnąć temat i najważniejsze pytania(jak nie wszystkie :)), wrzucić w 1 post razem z odpowiedziami, a posty niepotrzebne skasować ? temat jest bardzo pomocny, ale za niedługo zrobi sie bałagan i wszyscy będziemy pytać o to samo.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ok to ja moze jeszcze dodam małe ostrzeżenie apropo tuningowania aut, które nie są od początku przypisane do postaci.

 

Niech Was przypadkiem nie podkusi parkowac takiej odpicowanej fury w garażu przy domu np. u Franklina, i zostawić ją tam, albo zapisać grę z nadzieją, że tam będzie. Niestety taki samochód przepada bezpowrotnie, nie będzie go i na parkingu policyjnym i w garażu na mieście.

 

No nie wiem czy bylbym taki pewny, wpadl do mnie kumpel, chcialem pokazac mu porszaczka zrobionego ktorego Michaelem zaparkowalem w garazu niebieskim pare dni wczesniej i niestety fura tez znikla.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...