Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwile beda grac na ps4 nawet nie w full hd kosztem klatek gdy na pro bedzie wszystko smigac w 4k i 60fps ale dalej jest gadanie ze to tylko troche lepsze ps4.

 

Wytłumacz mi jak GPU w Pro, które jest 2,3 razy mocniejsze ma wyświetlić grę w rozdzielczości ponad 5,5 razy większej. Za "nawet nie full hd" wziąłem 900p.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

W Pro jest to samo CPU i GPU więc nie można mówić o dużym skoku wydajności. Pokazuje to Horizon i silnik Decima. Oczywiście wyższa rozdzielczość, trochę lepsze tekstury (głównie sprawa lepszego AF) robią różnicę. Ale nie robiłbym z Pro nowej generacji.

 

Kanabis 4K i 60fps na Pro to tylko w grach w których na zwykłym będzie 1080p 60fps czyli głównie indie.

Edytowane przez MaiorZero
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja swoją konsolękupiłem na premierę w Media Expert. Gość się zdziwił, że w ogóle coś wyszło nowego i pytał, czy zamawiałem na necie, czy jak - bo nie chciał żebym gwizdnął komuś z neta.

Bo mieli... dwie sztuki. Ale za gierką Uncharted 4:) pojechałem do Media Markt i tam Prosiaków było pełno.

VR nigdzie nie widziałem, tylko kamerkę v2 w Media Expert mieli.

Odnośnik do komentarza

Czy na chwilę obecną są gry, które między prosiakiem a slimką działają z drastyczną różnicą? PRO, wiadomo przyszłościowo, ale różnica 800zł między wersjami konsol to nie przelewki i przynajmniej 3 nowe sztosy (gierki). Jakie macie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam to co pisze Kyokushin. Różnica jest bardzo, bardzo duża. Piszę niestety tylko na podstawie obcowania z jedną grą, a mianowicie Uncharted 4, w którą grałem/ gram sporo na obu wersjach konsol. O wiele lepsze tekstury, a zwłaszcza płynność. W B1 grałem zbyt mało na prosiaku żeby się wypowiadać...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam to co pisze Kyokushin. Różnica jest bardzo, bardzo duża. Piszę niestety tylko na podstawie obcowania z jedną grą, a mianowicie Uncharted 4, w którą grałem/ gram sporo na obu wersjach konsol. O wiele lepsze tekstury, a zwłaszcza płynność.

Chyba ci pamięć szwankuje, bo różnice między PS4 a Pro to tylko rozdzielczość (1080p vs 1440p). Framerate generalnie też jest taki sam i często w tych samych miejscach spada.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...