Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne! Supersampling (renderowanie w wyższej rozdzielczości i sprowadzanie jej do Twojego odbiornika) wyraźnie poprawia ostrość obrazu i wygładza krawędzie, a w niektórych tytułach (Infamous) masz wyższy klatkaż.

 

edyta: dobra może troszkę poleciałem: Boost Mode nie pomaga zbytnio w grach, to czy tytuł otrzyma łatkę do PRO zależy od twórców, a ostatecznie i tak kończy się to na wyższej rozdzielczości i tym samym FPSie. No i jeśli jestes zainteresowany VR to VR lepiej działa z PROsiakiem.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Chyba faktycznie problemy z dostępnością prosiaków odchodzą do lamusa, na allegro karen(komputronik) i media expert wystawiły w sumie 400szt, saturn i media markt dały gazetkę z prosiakiem (dostępne od 7 kwietnia).

 

Skorzystałem z okazji i sobie zamówiłem :ragus: już si nie moge doczekać :fsg:

Odnośnik do komentarza

Odpal horizona idz do lasu gdzie beda promienie slonca probowaly przebic przez liscie drzew.

 

Jesli nie zobaczysz efektu wow jedyna rada to przejsc sie do okulisty.

 

Ewentualnie odpal na youtube jakas pokazowke 4k+ hdr. Obejrz bez hdr i z hdr. Jesli dalej nie ma efektu wow co za biel co za jasnosc to tak jak mowilem. Jedynie okulista.

 

Albo nie masz hdr :yao:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Właśnie wszedłem do tego tematu, żeby napisać o tej edycji. Jak nie miałem ciśnienia na zakup wersji PRO, tak tym wydaniem wprowadzili u mnie lekką niepewność... Tylko znowu wydawać 2k po to żeby mieć kolejną konsolę, w której (w mojej ocenie) tak naprawdę niewiele się zmienia - nie wiem czy jest to gra warta świeczki :)

Odnośnik do komentarza

Jak się nie ma PS4 to nie widzę innej opcji, niż PRO, ale wymieniać dla sztucznego 4K i braku zapewnionego ulepszenia do 60 fpsów? Już podstawowa PSfour sprawdza się wyśmienicie.

I właśnie o tym mówię - swoją podstawową wersję 500 GB sprzedałbym teraz za może 700 zł, więc dokładanie tyle ile zapłaciłem za konsolę w momencie jej kupna po raz pierwszy traktuję jako "lekką rozrzutność" ;) To samo z XONE X, a dodając do tego fakt, że nie mam TV obsługującego HDR i 4K, to odpowiedź na pytanie czy warto, jest już trochę inna ;)

Odnośnik do komentarza

Lista 30vs60 fpsów to jakaś porażka.15 tytułów, z czego AA lub AAA jest połowa, a reszta rozbija się o rozdzielczość, a tutaj pazur pokaże XOX. Jako posiadacz FHD TV nie odczuwam różnicy w rozdzielczości, liczy się tylko płynność.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że warto, konsola daje sporego kopa gierkom, w niektórych 60fps i do tego biała mega ładna jest

Konsola bez pierdnięcia dostępna za 1600 zł - chyba że ktoś ma fanaberię i chce dopłacać i brać białego za 2k.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...