Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli scorpio okaże się tak super hiper na wypasie i zapowiedza jakieś ciekawe gry to chyba też zwykle ps4 starczy mi do ogrywana samych gier ekskluzywnych, a jak nie to witaj pro:) myślicie, że przy premierze scorpio cena pro spadnie? Mam też głupi zwyczaj, że nigdy nie kupuje gołej konsoli tylko zawsze w jakimś zestawie i mam nadzieje, że do końca roku o taki się postarają.

Odnośnik do komentarza

Ja liczę na to, że w okolicach sierpnia-września 2018, czyli praktycznie w przeddzień polskiej premiery Skorpiona ceny dobrych 55-tek z przyzwoitym HDR-em zaczną oscylować w granicach max 4 tys. Wówczas mój obecny 40-to calowy Szajsung będzie miał 12 lat i nastąpi najwyższy czas na dobrą i płynną zmianę...

Odnośnik do komentarza

O shit 12 letni lcd (chyba że plazma?), szacun. Jak przesiądziesz się na coś nowego to będziesz miał min. 1 generację do przodu przez sam TV.

Ten twój szajs to w ogóle FHD? Piękne kombo do prosiaka hehe.

 

Sam mam w sypialni 10 letni TV ale to plazama Panas 720p. Idealny TV do cyfry i starszych konsol ale jak podłączyłem (z ks7000) testowo tam prosiaka z Horizonem to bez kitu, generacja wstecz jeżeli chodzi o oświetlenie i ostrość.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Tez sie przesiadlem i polecam roznica jest wyrazna.

 

A na 4k i hdr to juz wogole :banderas:

Jak dla mnie to lepiej przyinwestować w skorpiona bo dla tej generacji na sony to styknie mi zwykłe ps4.

No jak wspominales ze cie interesuje tylko nowy cod i fifa to jasne ze ci starczy.
No nie zupełnie. Raczej halo w 4k i płynnych 60 klatkach. Ale w multiplatformy lepiej działające też chętnie pogram np. takie rdr2 czy co tam jeszcze ciekawego wyjdzie.

A jeśli chodzi o ps4 i pro to jednak większe pierdzielnięcie pod względem grafiki będzie w skorpionie, przynajmniej na to liczę.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

No ja powoli muszę się rozejrzeć za nowym TV, bo autentycznie widzę, że na moim 21 cali z 4 metrów prosiak jest ograniczony i Horizon nie może lśnić pełnią swojego blasku :/. Ile trzeba teraz wydać, żeby mieć sensowny TV? Muszę przygotować starego na to, że grubsze kieszonkowe musi uszykować niedługo.

Odnośnik do komentarza

No ja powoli muszę się rozejrzeć za nowym TV, bo autentycznie widzę, że na moim 21 cali z 4 metrów prosiak jest ograniczony i Horizon nie może lśnić pełnią swojego blasku :/. Ile trzeba teraz wydać, żeby mieć sensowny TV? Muszę przygotować starego na to, że grubsze kieszonkowe musi uszykować niedługo.

ks ks ks ks !! :D

Odnośnik do komentarza

O shit 12 letni lcd (chyba że plazma?), szacun. Jak przesiądziesz się na coś nowego to będziesz miał min. 1 generację do przodu przez sam TV.

Ten twój szajs to w ogóle FHD? Piękne kombo do prosiaka hehe.

 

Sam mam w sypialni 10 letni TV ale to plazama Panas 720p. Idealny TV do cyfry i starszych konsol ale jak podłączyłem (z ks7000) testowo tam prosiaka z Horizonem to bez kitu, generacja wstecz jeżeli chodzi o oświetlenie i ostrość.

Full HD, choc faktycznie może coś zyebałem z tą datą. Sprawdzę w domu i ewentualnie poprawię.

Odnośnik do komentarza

Ja liczę na to, że w okolicach sierpnia-września 2018, czyli praktycznie w przeddzień polskiej premiery Skorpiona ceny dobrych 55-tek z przyzwoitym HDR-em zaczną oscylować w granicach max 4 tys. Wówczas mój obecny 40-to calowy Szajsung będzie miał 12 lat i nastąpi najwyższy czas na dobrą i płynną zmianę...

Za 4 tys. to będzie raczej ciężko. Bardziej pod 6 tys. bym się nastawiał po przecenach bo te nowości to po +8 tys. chodzą. Zresztą zajrzyj do tematu o tv.

Odnośnik do komentarza

Ja liczę na to, że w okolicach sierpnia-września 2018, czyli praktycznie w przeddzień polskiej premiery Skorpiona ceny dobrych 55-tek z przyzwoitym HDR-em zaczną oscylować w granicach max 4 tys. Wówczas mój obecny 40-to calowy Szajsung będzie miał 12 lat i nastąpi najwyższy czas na dobrą i płynną zmianę...

55 cali sony xd80 aktualnie 3990

55 cali samsung ks7000 4990

 

Takze ze 4-5 kola spokojnie mozesz miec w tej chwili juz dobre tv pod prosiaka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...