Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Test dysków twardych 2.5", czasy kopiowania, instalacji inne, może komuś sie przyda

Najlepiej wypadają Seagate (a w nich są właśnie Samsung M9T)

 

http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_przenosnych_2_tb_dyskow_twardych_z_interfejsem_usb_30

 

edit: Emtebe - wiem, ale tak samo jak z innymi dyskami z tego testu, których w pełni nie wykorzystuje

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Co Ci po parametrach Samsunga M9T skoro PS4 nie jest w stanie obsłużyć wszystkich jego możliwości, choćby ze względu na SATA (w HDD SATA III do 6Gbit/s a w PS4 max SATA II do 3Gbit/s) :)

 

Zatem nijak ma się ten test w przypadku zastosowania dysków w PS4.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko - wymieniam swoją premierówkę na nowy model ps4 (1tb). Tutaj rodzi się pytanie:

- Czy jak skopiuje już dane na zewnętrzny dysk (mam osobne 500 gb), to w jaki sposób później skopiuje te dane na dysk 1tb?

- Czy muszę po otrzymaniu nowej konsoli (kupiłem używkę) robić format dysku, czy wystarczy że usunę niepotrzebne rzeczy z tego dysku?

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza

Zamierzam kupić do PS4 dysk Samsung SpinPoint M9T 2TB. Czy obecnie nie ma z nim problemów? (tutaj link: http://community.us.playstation.com/t5/Consoles-Peripherals/PS4-Not-Compatible-with-New-Samsung-Spinpoint-M9T/td-p/42842075

 

Gdzieś znalazłem, iż aktualizacja PS4 naprawiła ten problem ale zanim wydam kasę chciałbym potwierdzenia, iż jej nie wyrzucę w błoto.

 

Edit:

I jeszcze jedno pytanie: kolejność wymiany dysku w PS4 to:

 

1. Zgrać na czystego pena system na kompie (pobrany ze strony Sony)

2. Zrobić backup zapisanych danych na innym pendrive (nr2) (lub całości na dysku zewnętrznym)

3. Wymienić dysk na nowy w PS4

4. Odpalić PS4 z włożonym penem z systemem

5. Po zainstalowaniu systemu zgrać zarchiwizowane dane z pena nr 2 (i tutaj będą profile, konta, savegame)

 

Ale jest ale: czy zanim zacznę wymieniać dysk to czy powinieniem na starym dysku z poziomu konsoli zdeaktywować konta (mam 2)?

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...