Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zaczynam 8 rozdział i 3,5 godziny grania za mną. Mam wrażenie, że idzie za szybko... :/

 

Tez mam tak samo, a lize kazdy kont mapy, podziwiam widoki, zbieram trofki i bawie sie w photo mode. Cos czuje ze to peknie w 9-10. :(

 

 

Nie pęknie, bo kolejne rozdziały są znacznie dłuższe, szczególnie 10 jeśli chcemy oglądać każdy zakamarek. 

Odnośnik do komentarza

skonczylem 15chapter i pauza na dzis, co sie w nim odpie.rdala to przechodzi ludzkie pojecie, 14 i 15 chapter po prostu zgniotly po calosci, musze odsapnac, jutro jazda dalej

 

niesamowicie podoba mi sie mechanika tej czesci, te zapozyczenia z tlou tylko wyszly grze na dobre, skrada sie fajnie, kombinuje na tych sporych lokacjach super i strzela sie super, nareszcie wyzbywali sie calkowicie kapiszonow. Zagadki pojawiaja sie dosc czesto, rowniez najlepsze z serii, do tego same skakanie (a jest jego sporo) mnie nie irytuje co w poprzednich czesciach czasem sie zdarzalo

 

do mnie mesjasz corridor shotterow i abstrakcyjny pomnik technologiczny dla tych biedronkowych bebechow wspolczesnych konsol

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No 10 chapterow za mna. Koniec na dzisiaj, a nastepne podejscia do singla robie tylko jak za oknem sie sciemni. Dzisiaj juz nie moglem wysiedziec i w sloncu przegralem pierwsze 2-3 chaptery i zaluje bo czasami huja bylo widac xd

 

No coz moge powiedziec. Nie jestem nawet w polowie gry ale juz wiem ze nowy Uncharted robi fanom serii gale. Po same pomidory. Z polykiem. I w sumie nie tylko fanom bo kazdy powinien docenic ta gre. Zgodze sie ze poczatek jest troche niemrawy, powoli sie to wszystko rozkreca ale z kazdym kolejnym levelem, kazda nastepna misja, miejscowka czy wymiana ognia gra rosnie w oczach. Widac to nawet po dlugosci chapterow. Kazdy kolejny rodzial wymaga wiecej roboty, czasu i za kazdym razem az zal ze sie konczy. Chociaz kolejne sa jeszcze lepsze. Ilosc szczegolow, smaczkow tez tak glowe niszczy ze koniec. Oprocz tych wspomnianych wczesniej gdzies jeszcze uslyszalem w trakcie gry domyslny dzwonek iphone albo z jakiegos androida. Nawet glupie wsiadanie do jeepa to jest tez majstersztyk w ich wykonaniu.

 

Fajnie w sumie ze czuc ze to ostatni Uncharted. Bohaterowie starsi, a wszystko dookola tez duzo dojrzalsze i powazniejsze. Ale bzdura ze nie ma fajnych akcji bo wlasnie mimo powazniejszego klimatu dzieje sie i to tak jak mowilem z kazdym kolejnym etapem co raz wiecej. I dzieje sie tak, tak to wszystko wyglada ze nie raz zdarzylo mi sie poprzeklinac pod nosem i krecic glowa z niedowierzaniem. Jak np 8 i 9 chapter gdzie

skaczemy sobie po snieznych terenach potem ta jaskinia i na gorze wybuchy a nam prawie sufit spjerdala sie na glowe  :banderas:  :banderas:  :banderas: 

Jest strzelanie, jest jezdzenie, jest plywanie, jest zwiedzanie, skakanie, linka no kur wa wszystko jest xd I wszystko jest tak w punkt wywazone ze nie sposob sie nudzic. I fajnie ze to wszystko jest wlasnie w takim klimacie. Nie ma juz wesolych skokow z samolotu i ladowania na pustyni albo gwalcenia wiosek do spolki z czolgiem, a i tak jest pieknie. Ale humorek zostal, pare razy zasmiane bylo.

 

Super podoba mi sie tez to jak otoczenie reaguje na wybuchy albo kule z magazynkow. Tam gdzie jest sieczka to prawie wszystko fruwa. Nie da rady tez przesiedziec calej wymiany za jedna oslona bo prawie kazda z nich predzej czy pozniej sie rozwala a poza tym mega postep zrobili z przeciwnikami. Gram na normalu, glownie po to zeby  chlonac cala historie i nie denerwowac sie za duoz a chlopaki i tak zachodza ze wszystkich stron i pare razy juz zginalem. Kapiszonow tez juz nie ma, strzelanie jest bardzo fajne. Odglosy tez szczegolnie wybuchow. Jak mi pierwszy raz wyebalo granat obok ucha to pewnie nawet sasiad sie obsral za sciana. 

 

Graficznie wiadomo, chociaz na poczatku tez tego nie widac. Ale to jak ta gra sie rozwija z kazda chwila to  :obama:

Problemow ze sterowaniem w sumie zadnych nie mialem, smiganie miedzy oslonami u mnie dziala spoko, czasami tylko podczas skakania Drake pjerdolnie sie nie tam gdzie chce czyli najczesciej do przepasci. Konsola tez mi nie buczy, a jest to pewnie jakis pierwszy model bo brana na premiere. Ani razu jej nie slyszalem podczas grania.

 

Krotko mowiac jestem mega zadowolony, a najlepsze dopiero na mnie czeka xd na ta chwile jedynie przyczepic moge sie do glownego zlego. Pisda taka nie to co Lazarevic  :shotgun:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie będę się rozpisywał jaka ta gra jest bo wszyscy wiedzą, ale napiszę tylko że pierwszy zjazd / zeslizg w grze Nathan wstaje i koszule ma wbitą w siebie. Tak, że widzę go od drugiej strony.

Pograłem też trochę w multi i niby ND przygotowali z 8 map, a w praktyce losują się ciągle te same. Chyba coś jest skopane albo dostępne są od jakiegoś momentu. Druga sprawa, że zabrali wyposażenu wsparcia perka na oznaczanie przeciwników a było tak fajnie w becie.

 

Pomyślałem też że może warto założyć temat z albumem U4 bo to co się dzieje po włączeniu Photo Mode to czyste szaleństwo. Brakuje tylko wolnej kamery a nie zakotwiczonej na postaci.

Odnośnik do komentarza

Pomyślałem też że może warto założyć temat z albumem U4 bo to co się dzieje po włączeniu Photo Mode to czyste szaleństwo. Brakuje tylko wolnej kamery a nie zakotwiczonej na postaci.

http://www.psxextreme.info/topic/105097-share-galeria-kozackich-fotek-i-filmik%C3%B3w-z-ps4-uwaga-na-spoilery/

Odnośnik do komentarza

łoo panowie jestem zaorany

 

świetnie prowadzona historia, wiarygodne postacie, relacje między nimi, widać że storytelling bardzo poprawili po tlou, bardzo dobre zmiany po gimbusiarskiej trójce mamy część skierowaną do starszej widowni

każdy chapter zupełnie inna miejscówka / czas, strzelanie bardzo poprawione, aż mi tego brakuje momentami co było nie do pomyślenia po trójce

ktostam placze ze nudno pusto, dla mnie idealnie zbalansowana gra na ten moment a jestem na aukcji 

 

konsola chodzi mega cichutko, graficznie wiadomo, poziom renderów, wszyscy mogą klękać do miecza ND

 

ps. od tej grafy i miejscówek naczynko mi pękło na prawym oku bez kitu xD

Odnośnik do komentarza

Nie chcè wpaść na jakieś spioilery. Pewno było ale jak cyknąć fotkę w trybie fotograficznym?

 

:)

 

W opcjach ustawiasz tryb fotograficzny, potem L3 + R3, ustawiasz sobie ujęcie, ukrywasz interfejs i robisz photo przyciskiem SHARE :)

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

CUH-1116A taką wersję mam. No wiesz, telewizor pogłosiłem ale bez przesady, bo słychać dosłownie na całą chatę. Killzone też potrafił mi zarzucić na spore obroty, jak Wiedźmin i Until Dawn, reszta gier lajtowo. Ja rozumiem, że devsi cisną z konsoli ile się da ale czasem człowieka wyprowadza z równowagi te chłodzenie na konsoli :)

Mam ten sam model i konsola chodzi może ciut głośniej niż przy Destiny. Nie jest aż tak głośno jak zdarzało się konsoli pracować z innymi grami. Niestety PS4 ma to do siebie, że chodzi głośno i nigdy nie osiągnie poziomu głośności z X1, gdzie przy nowym Tomb Raiderze konsoli nie było słychać wcale.

Może konsola ma nie najlepsze miejsce do dobrego chłodzenia?

Odnośnik do komentarza

Po 6 chapterach stwierdzam że gierka jest piękna, zaskakująca i że najbardziej brakuje mi w niej... strzelania :) Tu nie ma pif paf, rozumiem że dalej gra się rozkręca i jest akcja, ale póki co jest niemrawo. Fabuła dobra, zaciekawiła mnie historia z bratem. Pierwsze rozdziały to głównie łażenie, ucieczki i piękne cut-scenki. Wspólne zabawy przed TV z Eleną zaje.biste, piękny smaczek. Więc póki co daję 6/10 , ale nie bijcie :) Pisaliście że im dalej tym lepiej i same widoczki ryją bańkę.

Odnośnik do komentarza

 

konsola chodzi mega cichutko

Dobra, bo w tym momencie to zwątpiłem, czy ten post na serio xd? Po prostu pytam, bez żadnych wojenek.

 

Konsola kupiona tydzień po europejskiej premierze, cichutka, co jakiś czas słychać lekko wiatrak, zupełnie jak w innych tytułach. Wyższy poziom kultury :sir:

 

Wczoraj zagrałem jeden meczyk w multi, mapa Dom Aukcyjny, napiszę tylko tyle, zmienili nieco od czasu bety, sama mapka świetna, a gameplay... będzie mocno granę :banderas:

Edytowane przez YETI
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Ok to tak w skrócie ode mnie po 6 rozdziałach.

 

Piękna giereczka pokaz możliwości ps4. To w skrócie o grafice. Fajne wspinanie i cieszę się że jest go więcej ale trochę za mało się dzieje. Na 6 rozdziałów połowę czasu to order bardziej niż uncharted. Nawet Last of us miało więcej akcji. Pewnie się rozkręci ale na razie troszkę mnie gra zmęczyła.

 

Na plus

gra w crasha w domu z eleną , zabawa plastikową bronią na strychu i wspominki, sully i mudżinka oraz fajnie wyglądające nurkowanie

  Na minus fabularnie

o co chodzi z tym bratem . Na razie nie kupuje tego . Przez 3 części nawet o nim nie wspomniał. A w u3 przecież nathan miał rozdziały jako bachor. Braciak pojawia się po 15 latach i drake od razu leci z nim ?

 

 

Fajna gra nie zrozumcie mnie źle. Lubię movie experience ale liczę że się rozkręci. Już rozdział 6 i 7 o wiele ciekawsze niż wcześniejsze.

 

Dobranoc i miłego grania tym co mogą do późna :)

 

U mnie dokładnie takie same odczucia, choć ja osobiście graficznie jeszcze nie zostałem zniszczony, owszem było parę pięknych momentów na tyle pięknych, że czegoś takiego człowiek wcześniej nie widział, lecz jest też parę dobrych i przeciętnych fragmentów.

Widać to zwłaszcza po wielkości lokacji n/p włochy, na powietrzu jest ok, widoczki cieszą oko, ale za to człowiek znajduje gorsze tekstury, natomiast w zamkniętych lokacjach wszystko wygląda dużo lepiej. Fajnie, że poszli w bardziej otwarty teren, lecz widać niestety, że  grze przez to trochę się dostało, jestem dopiero w 8 rozdziale i podobno gra dopiero się rozkręca także czekamy dalej :)

Ogólnie diabeł tkwi w szczegółach jest dużo fajny smaczków, które cholernie cieszą oko, animacje, skrypty i widowiskowa walka na pięści, sam gunplay też uległ poprawie i strzela się dużo fajniej, no nic dziś wieczorem drugie posiedzenie :) 

Odnośnik do komentarza

Troche pogralem i co tu duzo pisac - ND jak zwykle pokazuja klase tworzac produkcje, od ktorej nie mozna sie oderwac. Bezkonkurencyjne wykonczenie i styl, do tego bardzo ciekawa i dojrzala opowiesc.

Dla takich gier kupuje sie konsole! Dbalosc o szczegoly, masa smaczkow, narracja - nawet dubbing jest zrobiony idealnie! (nawet strzelanie wypada rewelacyjnie)

Takiej gry oczekiwalem, jeden z tych tytulow, obok ktorego w tej generacji nie mozna przejsc obojetnie!

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To gra to taka petarda, że ja nie ogarniam.

Nie wytrzymałem i wszedłem na chwile na multi, żeby chociaż mapki nowe zobaczyć.

Odpaliłem własną grę i biegałem sam po mapkach, nawet to mi sprawiało wielką frajdę.

Strzelanie mega poprawione w singlu za(pipi)iście, w multi jeszcze się zobaczy, ale widzę, że będzie dobrze :].

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...