Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, c0ŕ napisał:

 

ta "walka" w trójce to o ile pamiętam było

  Ukryj zawartość

QTE kończące się utopieniem się głównej złej z dubbingiem Krystyny Jandy w jakichś ruchomych piaskach? 

no dramat :yao: Już walka na koniec dwójki była lepsza, przynajmniej było w pełni oparte na gameplayu.

No starcie z

Spoiler

Talbotem, walka na pięści, przeplatana QTE.

 

38 minut temu, McDrive napisał:

Ogólnie moim zdaniem cała seria ma "problemy" z ostatnimi walkami przed końcem.

A to tak z ciekawości, jakiego starcia byś oczekiwał? Zastanawia mnie, co chcieli by dostać Ci co narzekają.

 

Co do walki z U2, to właśnie w niej było fajne to, że była w całości oparta na gameplayu, byciu w ruchu i wykorzystywanie otoczenia. No jak dla mnie starcia idealnie pasowały do tego co dostawaliśmy w trakcie każdej przygody.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Square napisał:

No starcie z

  Pokaż ukrytą zawartość

Talbotem, walka na pięści, przeplatana QTE.

 

A to tak z ciekawości, jakiego starcia byś oczekiwał? Zastanawia mnie, co chcieli by dostać Ci co narzekają.

 

Co do walki z U2, to właśnie w niej było fajne to, że była w całości oparta na gameplayu, byciu w ruchu i wykorzystywanie otoczenia. No jak dla mnie starcia idealnie pasowały do tego co dostawaliśmy w trakcie każdej przygody.

Nie wiem, może przeciwników, którzy nie są prawie nieśmiertelni i otoczeni prawie nieśmiertelnymi przydoupasami.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Ponowie pytanie, to jakie starcie chciałbyś otrzymać, aby mieć pozytywne odczucia?

 

Jakiekolwiek starcie zbliżone do jakiejkolwek walki z MGSa 3:) a tak serio to minimum więcej zróżnicowania niż seria QTE, aczkolwiek dla mnie nie ma to znaczenia bo giera i tak na dyche

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

mozna bez obaw korzystac z bonusow chcac wbic sb pucharek za przejscie na miazdzacym??

 

Jak wspomniano, można, ale nie warto moim zdaniem. Satysfakcja większa, puchar jakby bardziej "zasłużony", a wcale tak trudno nie jest. Ewentualnie zwolnienie czasu sobie włącz przy ostatniej walce, bo można się powku.rwiać trochę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...