Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, izon napisał:

Kurde ale są różne gusta.. Szkocja to jeden z moich ulubionych fragmentów w całej serii:)

 

Mi tam Szkocja nie przeszkadzała ale cor pisze jakieś jaskinie. Dla mnie właśnie szlajanie po "jakichś jaskiniach" to najlepsze momenty Unchartedów i innych Tomb Raiderów.

Odnośnik do komentarza

Szkocja nudnawa, fakt, ale to i tak pikuś przy zielonej wyspie z ostatnich kilku chapterów - miałem wrażenie, że to się ciągnie przez 70% gry.
Całe szczęście zayebisty epilog zupełnie zatarł ewentualne złe wrażenia i ogólnie gierkę oceniam pozytywnie, umieszczając ją na drugim miejscu w serii, tylko po idealnym U2.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Wredny napisał:

Główny zły jest właśnie super, bo jest zwyczajnie ludzkim, małostkowym, chciwym, bogatym dupkiem, a nie żadnym przerysowanym demonicznym wcieleniem serbskiego zbrodniarza wojennego, czy innym sztampowym, końcowym badguyem.

Dokładnie. Walka była, jak była, ale kreacja głównego złego była moim zdaniem idealna.

Odnośnik do komentarza

Tak, walka też była spoko - zresztą po tym goovnie z U3 wszystko bym przełknął :)
Ale ogólnie starcie spoko -

Spoiler

fajna szermierka, żadne QTE, jak sporo osób pisze, tylko filmowo zrealizowane starcie na broń białą

 

Dużo to ciekawsze, niż uciekanie przed jakimś nieśmiertelnym łysolem i nawalanie w niego z granatnika :reggie:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Square napisał:

Ja podobnie jak Wredny, bardzo polubiłem głównego złego, plus walka też bardzo na plus w stylu Uncharted. Najgorsza była w U3.

 

ta "walka" w trójce to o ile pamiętam było

 

QTE kończące się utopieniem się głównej złej z dubbingiem Krystyny Jandy w jakichś ruchomych piaskach? 

 

no dramat :yao: Już walka na koniec dwójki była lepsza, przynajmniej było w pełni oparte na gameplayu.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wredny napisał:

Tak, walka też była spoko - zresztą po tym goovnie z U3 wszystko bym przełknął :)
Ale ogólnie starcie spoko -

  Pokaż ukrytą zawartość

fajna szermierka, żadne QTE, jak sporo osób pisze, tylko filmowo zrealizowane starcie na broń białą

 

Dużo to ciekawsze, niż uciekanie przed jakimś nieśmiertelnym łysolem i nawalanie w niego z granatnika :reggie:

Albo nawalanie w niego z pięści w nadziei, że nie rzuci granatem:reggie:

Ogólnie moim zdaniem cała seria ma "problemy" z ostatnimi walkami przed końcem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...