Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

ND obok TLoU2 zabiera się za nowe IP. Gdyby ktoś miał zrobić nowe Uncharted, to zupełnie inne studio. Sony niedawno założyli nowe studio w San Diego, gdzie pracuje dużo osób, które wcześniej pracowały min. przy Uncharted. 

Kolejna część mam nadzieję że powstanie, zapewne z zupełnie nowym bohaterem. Sony tak łatwo nie zabije jednej z popularniejszych marek. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No nie jest to poziom U2, jeśli chodzi o idealne proporcje akcja/fabuła. Tu do głosu doszedł duet Druckmann/Straley i to widać - momentami robi się z tego TLoU, tyle że w przygodach Drake'a średnio to pasuje. Tzn całość oceniam bardzo dobrze, po prostu nie byłem na to przygotowany, zasiadając do kolejnej części Uncharted.
Za to dzięki temu fabularnie jest zdecydowanie najlepiej w serii, no i ten genialny epilog :fsg:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, YETI napisał:

Nie, początek to jest powolny, dopiero od Szkocji gra pokazuje co ma do zaoferowania pod względem gameplayu. Im dalej, tym lepiej. 

 

Słyszę to po raz kolejny :P Cóż przemęczę się, ale jak na razie do dwojki dużo brakuje.

 

17 godzin temu, Nemesis napisał:

dużo lepiej ogarnięty gunplay niż dawniej.

 

To też po Szkocji?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie identyko jak w poprzednich: zero czucia mocy w broni. Może z taką różnicą, że teraz można nudno strzelać na linach.

 

Jak dla mnie ta seria po już w trójce to było mocne wyświechatnie materiału, a teraz zwyczajnie męczę się przy 4. Skończę, bo wielokrotnie gry potrafiły mnie zaskakiwać w późniejszych etapach (Horizon ZD, The Last of Us), ale nie spodziewam się rewelacji. Chyba jedna z najbardziej przehypowanych serii jakie miałem okazję ograć.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Dla mnie identyko jak w poprzednich: zero czucia mocy w broni. Może z taką różnicą, że teraz można nudno strzelać na linach.

 

Jak dla mnie ta seria po już w trójce to było mocne wyświechatnie materiału, a teraz zwyczajnie męczę się przy 4. Skończę, bo wielokrotnie gry potrafiły mnie zaskakiwać w późniejszych etapach (Horizon ZD, The Last of Us), ale nie spodziewam się rewelacji. Chyba jedna z najbardziej przehypowanych serii jakie miałem okazję ograć.

 

Nie zaskoczy. To nie TLOU, które z każdą godziną się rozkręca do samego końca. Dwójka była świetna. Przehypowana to jest czwórka. Niby historia ok. Niby wszystko ok. A jednak przez te złe zbalansowanie chodzenia/strzelania i miejscówek, do połowy zróżnicowanie, a później już tylko zielono, gra jest mocno średnia. No ale niektórzy się cieszą, no bo mniej strzelania, a bardziej Tomb Raiderowo, tylko gdzie te puzzle? A palety na kółkach to porażka.

Odnośnik do komentarza

Czwórka jest bardziej filmowa od pozostałych części, ale jest chooyowo zbalansowana, zawiera mało gry w grze. W dwójce jest spokojny moment w wiosce Tenzina, podobnie w TLOU pod koniec, a w czwórce jest tego za dużo. Osobiście mnie nie jarają symulatory chodzenia. W dwójce było dużo strzelania w fajnych miejscówkach, jak pociąg itp., i momentów jak początek, czy walący się budynek. Trójka miała więcej tych momentów. U2 jest najbardziej dopracowaną i najlepszą częścią Uncharted, takim złotym środkiem pomiędzy U3 i U4.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, zdrowywariat napisał:

W dwójce jest spokojny moment w wiosce Tenzina

W dwójce jest dużo więcej spokojnych miejsc. Jak np rozdział drugi, trzeci, czwarty, potem ósmy itd. Porównując to do czwórki to proporcje są podobne. U4 jest sporo dłuższe niż poprzedniczki przez co może się wydawać, że jest tego więcej.

No i najbardziej dopracowaną częścią jest U4/TLL.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że można dac tylko jeden plus pod postem. Obecnie jestem za niesławną Szkocją i jeśli to jest ta zapowiada świeżość w marce to ja dziękuję. Dwójka świetnie zbalansowana, tutaj jest dużo zwiedzania, ale po liniowych lokacjach, a potem męczący wręcz natłok walki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...